Pinkie...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

....je tu ještě někdo z klubu, kdo má Pink Floyda??? Jen mě zajímá, jak moc je u nás tenhle model rozšířenej, případně v které variantě nejvíc.
Viděl jsem ještě pětidvířko, Varoše, a to v téhle modré, pak v černé a zelené metalíze - to ale v Německu.

Můj je třídvéř, modrá perleť.
Přílohy
Golf01.jpg

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pinkie...

Příspěvek od alfonso3006 »

nazdar, tak hmlovky mi už dorazili do Valašského. V piatok ich už budem mať doma. Mohol som ich mať síce už minulý piatok, ale poštár dorazil pol hodinu po tom ako tam môj kolega bol :( ......

Aký je rozdiel alebo v čom je verzia PINK FLOYD výnimočná???
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

alfonso3006 píše:nazdar, tak hmlovky mi už dorazili do Valašského. V piatok ich už budem mať doma. Mohol som ich mať síce už minulý piatok, ale poštár dorazil pol hodinu po tom ako tam môj kolega bol :( ......

Aký je rozdiel alebo v čom je verzia PINK FLOYD výnimočná???
No, to je smůla. Tak zítra:)))

V čem je Pinkie vyjímečnej? Popravdě...ani nevím:)) Mimo loga na C-sloupcích, barvy, rádia (mám už jiné), mě nic nenapadá - můj je z roku 95, má ještě hranatý boční blikny, 2x pytlík, servo, ABS, stavitelnou sedačku řidiče a volant, elektrickej střešní šíbr - myslím, že hlavní specialitkou je právě barva (a možná kdysi rádio).

Prostě - podle mého šlo jen o to, komu VW zrovna sponzoroval turné - umíchali nějakou cool barvici, foukli tím pár tisíc kastlí, nechali "udělat" sedačky a prodávali to jako spešl edici. Jde mi jen a jen o to zjistit, KOLIK jich u nás jezdí, anžto jsem jich moc neviděl, o třídvířku vím o jednom jediném - tom svém. Vím ještě o tom, že VW ho dělalo v zelené metalíze (viděl jsem na vlastní oči jeden nebo dva kusy), a v černé perleti - toho zatím jenom na fotkách na autoscoutu. Tož, rád bych věděl, jestli třeba nemám ňákou tu raritku:))))

Uživatelský avatar
Stifmeyster
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 447
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od Stifmeyster »

tak rarita to urcite nebude ! sme zrovna delali v praci cernyho pink floyda ! sem nato koukal a ma to i to logo na pristrojovce zejo ? a jeste neco se mi tam libilo ted nevic co ale melo to takovou osklivou zeleno modrou barvu :)

jo a jeste jednoho sem videl v bazaru za par korun ale byl to vrak ! :lol:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

Stifmeyster píše:tak rarita to urcite nebude ! sme zrovna delali v praci cernyho pink floyda ! sem nato koukal a ma to i to logo na pristrojovce zejo ? a jeste neco se mi tam libilo ted nevic co ale melo to takovou osklivou zeleno modrou barvu :)

jo a jeste jednoho sem videl v bazaru za par korun ale byl to vrak ! :lol:
Jo, logo na palubovce to má, jestli myslíš tam, co jsou knoflíky odmražování oken a diagnostická záfuska:) Toho černýho bych chtěl vidět...toho jsem ještě nezmerknul:)) Co to bylo zač, to si asi nevzpomeneš, což??:))

ku*va, ale ještě chvíli jsi mě při tom mohl nechat...:)))))

Uživatelský avatar
Husi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Novwé Strašecí

Re: Pinkie...

Příspěvek od Husi »

Jednoho sem videl v praze 5 dvero a hodne podobna barva ty tvy,takova modro-fialova

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Pinkie...

Příspěvek od LiborG3 »

Mně se líbí jak se to někomu trošku jinak zaleskne na sluníčku tak hned tvrdí že je to perla :D
Jestli se na G3 dávala sériová perla tak já mám asi kafébronz do zelena :D ale jinak jako nic ve zlím raději bych zůstal u názvu metalíza.... :-)
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

LiborG3 píše:Mně se líbí jak se to někomu trošku jinak zaleskne na sluníčku tak hned tvrdí že je to perla :D
Jestli se na G3 dávala sériová perla tak já mám asi kafébronz do zelena :D ale jinak jako nic ve zlím raději bych zůstal u názvu metalíza.... :-)
Tak to, kamaráde, máš tím pádem kafébronz do zelena, protože na stránkách DoppelWobber se konkrétně o Pinkoušech dočteš tohle:
http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Modell ... Floyd.html
všimni si nápisů "perleffect" nad některejma barvama. Ta na mým Pinkoušovi je konkrétně "SoundBlue Pearl" - neboli LC5K - vím to, známej lakýra si ji nechal míchat spešl podle VW vzorníku kvůli drobnejm korekcím, který moje autí potřebovalo. Ten plastovej kelímek mám i se štítkem z tej míchárny doma - je tam kód, název, a zřetelným velkým písmem PERLEŤ.
Ale jinak jako nic ve zlým, když jsem línej si ověřit fakta, držím hubu:))))

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

LiborG3 píše:Mně se líbí jak se to někomu trošku jinak zaleskne na sluníčku tak hned tvrdí že je to perla :D
Jestli se na G3 dávala sériová perla tak já mám asi kafébronz do zelena :D ale jinak jako nic ve zlím raději bych zůstal u názvu metalíza.... :-)
Jináč tady máš paletu podle roku výroby bez různých spešl edicí....abys viděl, že i na "sérii" se dávala perleť.....jojo....pochopitelně, tehdy ty laky neměly ten efekt, co mají dnes, za dvanáct patnáct let to poskočilo solidně dopředu, známej dělá lakýrnickou, tak vím.... ale můžu tě ujistit, že Pinkie, když je umytej a čisťounkej, opravdu z té modré hází na sluníčku do fialovorůžové. Přijeď - a uvidíš:)))
Ještě ten odkaz:
http://www.doppel-wobber.de/wbb2/Inform ... Lacke.html

Uživatelský avatar
alfonso3006
Závodník
Závodník
Příspěvky: 686
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pinkie...

Příspěvek od alfonso3006 »

u nás v SR na juhu som asi ešte ani nevidel Pinkieho, ale Bon Joviovcov a Manhattanovcov tu behá plno....
TDI je TDI a basta

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od RomeoMontek »

2 PlusOne : kup si něco na plasty a ošetři si ty boční plasty ať se krásně lesknou..takhle..ty ostudo..Jina barva super..mám ji na svým Ventu:-)
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

RomeoMontek píše:2 PlusOne : kup si něco na plasty a ošetři si ty boční plasty ať se krásně lesknou..takhle..ty ostudo..Jina barva super..mám ji na svým Ventu:-)
:)) Neboj..teď v zimě to smysl nemá, ale jen co teploměr vyleze stabilně nad desítku, budem přezouvat, leštit, pucovat, blejskat...když není ženská, cpou se prachy do auta:)))

Uživatelský avatar
syncon
Řidič
Řidič
Příspěvky: 167
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolin,Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Pinkie...

Příspěvek od syncon »

Ahoj ja mam varianta ale bez abs jinak 2pytle el.sibr jinak nic :) ale TDi :)

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Pinkie...

Příspěvek od LiborG3 »

Velmi zajimavý.... :D Kdy můžu přijet.... :D Uznávám nic o tom nevím ale sem jedině rád že to naše vw dělá a dělalo auta i pro fajnšmekry...... :D
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Pinkie...

Příspěvek od PlusOne »

LiborG3 píše:Velmi zajimavý.... :D Kdy můžu přijet.... :D Uznávám nic o tom nevím ale sem jedině rád že to naše vw dělá a dělalo auta i pro fajnšmekry...... :D
Na začátku dubna budem mít snahu udělat srazík u Litovle, půjde o některej víkend, s možností přespání - když přijedeš, budem rádi:) Čím víc lidí, tím větší zábava:))

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“