Rezonator

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

cauky tu prirubu sem si nechal delat na soustruhu ale jinak to S a rewzonator poslu poslu odkaz.Nebo se ozvi na ICQ.
http://www.autocentrumrk.cz/datadetail. ... 9%2BCabrio
http://www.sportovniautodoplnky.cz/spor ... k-muffler/
no a svody sem koupil tady : http://www.demon-racing.cz/shop.php?akc ... 2007111608

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od vento »

to mikytuning:video pekny mozna by ale stačilo 15sec ale kdyz auto stojí a prošlapneš to a pak nejakej prujezd.režiser uz z tebe asi nebude :) .
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
iMarwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec,Mlada Boleslaw
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od iMarwin »

Moc dik za odkazy! a dodaci lhuta byla cca? no ja ti nejak napisi na icq az budu mit cas!

Zatim

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

no nejdil sem cekal na svody.To bylo tak 4 tejdny,aůe jinak ostatni bylo cca do tydne.Jo a video za stoje mam ale to auto ma uplne jinej zvuk nez pri tahu

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

tady pridavam ten zvuk na prazdno
Přílohy
Záznam.rar
(43.9 KiB) Staženo 99 x

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Rezonator

Příspěvek od G3-lower »

Mikytuning píše:tady pridavam ten zvuk na prazdno
V čem se to pouští???

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

G3-lower píše:
Mikytuning píše:tady pridavam ten zvuk na prazdno
V čem se to pouští???
Cauky musis mit prehravac co prehrava formaty z Mobilu.Ja pouzivam od Nokie.

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

Mikytuning píše:
G3-lower píše: V čem se to pouští???
Cauky musis mit prehravac co prehrava formaty z Mobilu.Ja pouzivam od Nokie.
http://www.slunecnice.cz/sw/nokia-multimedia-player/ tady si to muzes stahnout

RonnieGTI
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 01.05.2008 09:52
Bydliště: kousíček od Brna

Re: Rezonator

Příspěvek od RonnieGTI »

mám ho narvanej za katem a koncovku , a nad 3000 je to luxus , do 3 přede jako kotě xD

Redy 1,6i
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 11.10.2009 23:28
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Redy 1,6i »

Chlapy tak já nevim, už je to 2 hodiny co to tady pročítám a celkový dojem mi zůstal že nejvíc se všichni shodli na tom že je dobré nechat katalizator s lamdou, za ně místo středového tlumiče dát rezonátor a na konec zase normal tlumič a výsledek by měl být - lepší výkon ale nic ohromného, větší spotřeba ale nic co by člověka zrujnovalo a zajímavý bublající decentní zvuk ktěrý se prjeví asi nejvíc při sešlápnutí plynu což je to co hledám.....pokud s tím někdo nesouhlasí tak to prosím napište, rád bych to taky nějak pořešil jelikož mám výfuk nějaký děravý tak když to bude venku tak to chci vzít z jedný vody načisto ale nerad bych to udělal, dal na auto a za týden to vracel do původního stavu :)

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

s tebou naprosto souhlasim

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od hanzhou »

no ja tam ten rezonator mam a mam pak uz jen koncak bez tlumeni, jen takovej ten dutej. Spotreba silena, co si budem povidat :mrgreen: Jde to lepe do otacek, ale snizila se maximalka. tot muj poznatek k tomuhle...Zvuk to ma zvlastni, hlavne, kdyz se vytoci motor a pak se nechaji spadnout otacky, tak to fakt jakoze bubla a i se obcas dockam plamenu z vyfuku, ale to je spise tim, ze je spatnej predstih

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

hanzhou píše:no ja tam ten rezonator mam a mam pak uz jen koncak bez tlumeni, jen takovej ten dutej. Spotreba silena, co si budem povidat :mrgreen: Jde to lepe do otacek, ale snizila se maximalka. tot muj poznatek k tomuhle...Zvuk to ma zvlastni, hlavne, kdyz se vytoci motor a pak se nechaji spadnout otacky, tak to fakt jakoze bubla a i se obcas dockam plamenu z vyfuku, ale to je spise tim, ze je spatnej predstih
No jak rikas maximalka se me snizila ,ale spotreba se me nejak vyrazne nezvysila .Kdyz motor nevytacim tak jezdim za 8 ale je jasny kdyz to vytacim na max tak si to 11 veme:))A to mam svody RACELAND ,katalyzator pryc uprostred rezonator a vzadu koncovy ladak:)

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od hanzhou »

Kuci tak ja bych to ted ozivil. Vymenil jsem zdechlinu za mrsinu. Jest 1.8/55kW za 1.8/66kW. Ta 66 ma vetsi prumer za svodami a na tom mojim puvodnim kramu jak byl mensi a nemel jsem poruce vetsi tesneni, tak jsem trosku poupravil to puvodni mensi. Motor to trosku pridusilo, ale 100km/h dam pod 9s. Ted jsem nazoru toho, ze ten dynamizer spis tomu uskodi a nebo jsem timhle poladil svody a proto toto :D Ten zvuk to ma fakt vybornej, jak kdyz tam je G60 :twisted: a pritom to je jen blbe uzsi tesneni :roll:

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

hanzhou píše:Kuci tak ja bych to ted ozivil. Vymenil jsem zdechlinu za mrsinu. Jest 1.8/55kW za 1.8/66kW. Ta 66 ma vetsi prumer za svodami a na tom mojim puvodnim kramu jak byl mensi a nemel jsem poruce vetsi tesneni, tak jsem trosku poupravil to puvodni mensi. Motor to trosku pridusilo, ale 100km/h dam pod 9s. Ted jsem nazoru toho, ze ten dynamizer spis tomu uskodi a nebo jsem timhle poladil svody a proto toto :D Ten zvuk to ma fakt vybornej, jak kdyz tam je G60 :twisted: a pritom to je jen blbe uzsi tesneni :roll:
no ja jen pridam par videii:))Uz sem toho tady napsal dost:DDD
http://www.youtube.com/watch?v=D7Oi6MKTDTA" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=s-zsJ3KiUW8" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“