Rezonator

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

Ahoj kluci !Chci se zeptat mam Golf 3 2,0 gti 16V r.v 97 a chtel bych od vas zjistit jaky koupit rezonator?Na nasem trhu jich je hafo a ja nevim jakej je kvalitni!Mate nekdo zkusenosti?Diky za kazdou radu!Miky

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od OndrIs »

Mikytuning píše:Ahoj kluci !Chci se zeptat mam Golf 3 2,0 gti 16V r.v 97 a chtel bych od vas zjistit jaky koupit rezonator?Na nasem trhu jich je hafo a ja nevim jakej je kvalitni!Mate nekdo zkusenosti?Diky za kazdou radu!Miky
Neznám nějakou významnou propagační značku co děla dobry rezonátory, ale v podstatě každej rezonátor kterej je vyrobenej podle pravý konstrukce by měl plnit stejnou funkci skus http://www.sportovniautodoplnky.cz tam maj celkem slušný :wink:

Uživatelský avatar
budback
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 346
Registrován: 25.09.2007 19:19
Bydliště: kousek od Třeboně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od budback »

Hoj ... sám jsem před měsícem rezonátor vybíral a probíral to s spoustou znalejch lídí ... Je to jedno.. všechny plní při vysokejch otáčkách stejnou funkci....

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

Diky moc kluci,ale jeste mam neco.Dival jsem se ze jsou rozdily i v delce rezonatoru.V cem bude rozdil kdyz koupim dlouhej a nebo kratkej?Diky za info.

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od OndrIs »

Mikytuning píše:Diky moc kluci,ale jeste mam neco.Dival jsem se ze jsou rozdily i v delce rezonatoru.V cem bude rozdil kdyz koupim dlouhej a nebo kratkej?Diky za info.
řekl bych čím větší delkí tim větší rchylost proudění splodin!Ale myslím že na obyčejným autě bez uprav to je jedno at už dlouhy či kratky ne narust mezi nimy asi nepoznáš!
Tak sek koukal po dílech a nešel jsem tohle http://www.romanis.cz koukni jsou ty rezonatory od 400kč a sou i atrapy katu děla to šikovnej pán :wink:

Uživatelský avatar
trickyrider
Řidič
Řidič
Příspěvky: 53
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od trickyrider »

Zdar ještě jsem se s rezonátorem nesetkal ... jakou plní funkci ?

Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od OndrIs »

trickyrider píše:Zdar ještě jsem se s rezonátorem nesetkal ... jakou plní funkci ?
urychluje prouděni spalin ,toči je do spirály a tím se i líp vyplachuji válce :wink: Ale lepši je použít celej upravenej vyfukovej systém!

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

Super !Diky!Pro me je rezonator novinka a zacinam o nem teprve neco zjistovat.Na svym aute se me rozsypal stredak tak sem se rozhod dat misto nej dat trubku a pred trubku dat ten rezonator.Jo koukal jsem na prumer a zmeril jsem 57 mm.Je to dobre?Doufam ze jo!Diky za infa

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Rezonator

Příspěvek od G3-lower »

Dej jenom trubku a mas klid.

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Rezonator

Příspěvek od mephik »

G3-lower píše:Dej jenom trubku a mas klid.
No jestli ma hluchych sousedu tak problem nevidim :lol: jinak trubku nedoporucuju . uz se samotnym rezonatorem a ladenym koncakem na dalnici nad 120km/h neslysim vlastniho slova. :D

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

Ahoj prave ja jsem si koupil koncovej celonerezovej vyfuk na golfa ale problem je v tom ze nema zadnej zvuk,tak doufam ze kdyz tam dam trubku misto stredniho tlumice tak to bude mit uz konecne nejakej zvuk. Jo a sousedy nemam takze pohoda :P Bydlim na vesnici :mrgreen:

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Rezonator

Příspěvek od mephik »

Tak to potom jo .... a mam takovej pocit ze se ti nepatrne zvysi spotreba a nepatrne vykon a zvuk to bude mit po zahrati dost pronikajici no vsak uvidis a uslysis :)

Uživatelský avatar
G3-lower
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3599
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: Rezonator

Příspěvek od G3-lower »

mephik píše:
G3-lower píše:Dej jenom trubku a mas klid.
No jestli ma hluchych sousedu tak problem nevidim :lol: jinak trubku nedoporucuju . uz se samotnym rezonatorem a ladenym koncakem na dalnici nad 120km/h neslysim vlastniho slova. :D
To mas ale dve veci co ti delaji kraval! Ladak a rezonator. Ja mam misto katu trubku a koncak uz na aute byl tak nevim zda je to nejaky ladeny vyfuk nebo a jen dovarene koncovky. Kazdopadne je to bez zvuku. Uvazuju ale, ze zkusim sundat predposledni tlumic a necham to od svodu az po koncak pouze trubku. To uz by mohlo mit zvuk. uvidime jaky :lol:

A ted otazka. Kdyz rezonator urychluje tok spalin a plynu je prulet plynu rychlejsi nez pres trubku?

Uživatelský avatar
Mikytuning
Řidič
Řidič
Příspěvky: 101
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dědkov ZR
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od Mikytuning »

No ja sundam stredak a dam tam trubku.Jenze kazdy rika ze to bude rvat.Tak by me zajimalo k cemu me pomuze rezonator?Bude to rvat jeste vic,nebo jak?Jo a katalyzator tam necham.Ach jo.To jsou problemy :P

Uživatelský avatar
rejfik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 06.11.2007 10:10
Bydliště: Dubnice/Chotyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Rezonator

Příspěvek od rejfik »

já tam mam rezonátor a pak koncák a bordel to nedělá jen to hučí v autě

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“