prevodovka navw golf 3 pomooooc

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

Zdarec kluci mam takovej problem mam GIII 1.9 tdi 66kw rv 1996 a mam tam hozenou prevodovku s benzinaku,nema nekdo naprodej za rozumnej peniz prevodovku na meho mazlika nebo dal byme nekdo radu jestlitam narvu prevodovku s oktavky tak anis bych musel neco prekopavat

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od vwCharlie »

převodovku z TDI bych měl,je to z 1Z 66kW. Ale všechny TDI měly převodovky na lanovody a benzíny měly na pákový mechanismus. Navíc převodovky z benzínu jsou pro TDI krátké.
Cena za převodovku 4000,-,chybí na ní ale pár věcí kolem toho mechanismu z vrchu,co jsou na tom připojené lanka.

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

jo dik za odpoved jo mam tam lanka natom razeni,a toby pasovalo stehle benzinove toco tobe tam chybi.
no ala jak rikas ze benzinaky meli klasicke razeni tak sceho tam mam potom tu prevodovku kdys tam mam
ty lanovody :?: :cry:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od vwCharlie »

nejsem si teď jistý,jakou převodovku ma 2.0 16V,jestli nemá taky na lanovody. A nebo máš prostě z tdi. Ještě passaty B3,B4 měly některé benziňáky na lanovody,tak jestli to nemáš z toho.

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

dikec za rady ale sam nefim sčeho to tam je vym žejeto s benzinu ale sjakeho auta to nefim :roll:

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od vwCharlie »

je to možné že právě z toho passatu

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

dik za radu no a myslis si zetam mam prevodovku s pasatu nemuze tam bejt treba s oktavky :cry:
nefim sti stim rady sceho to tam muze bejt.jo a daseto zjistit podle cisla,anefi nekdo kde bych nasel cislo te prevodovky napistemi nekdo kde se zhruba nachazi v kterych mystech dik :(

Uživatelský avatar
Kucakuca
Řidič
Řidič
Příspěvky: 74
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha 4

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od Kucakuca »

Ten kód najdeš nahoře vedle řazení. Je tam taková ploška.
Převodovka z oktávky by tam měla jít. Na motor co tam máš se dávaly převodovky s kódem ASD.
Jsou to jedny z nejdelších převodovek. Převodovka z okty je o něco pomalejší. Dělalo se to kvůli tomu, že trojky mají menší kola.

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

kucakuca tak sem se dival na ten kod tak tam je CGN 01 122 apak jeste jedno cislo 140259 deto poznat sceho to asi je ta prevodovka,jo a jestlise muzu zeptat jak poznam jestlisou vyhrivane zrcatka a cim se zapinaji,pacmi nefunguje ani jedno a toho gIIImam vplne palbe,a nebo jak seda vyloupnout zrcatko tak aby neprasklo,co sem mel seata tak tam sem ho normalne prstama vyndal a neprasklo dik za odpoved

Rayns
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 26.02.2008 17:44

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od Rayns »

Jednu převodovku mám doma(z 1.9Tdi 66Kw 1Z ).Šla mě tam blbě trojka tak jsem koupil jinou a trojka tam de furt blbě... Takže se mužem dohovořit třeba na půjčení a pak se uvidí. Jížní morava není problém.

Uživatelský avatar
phobos
Řidič
Řidič
Příspěvky: 102
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od phobos »

pompo píše:kucakuca tak sem se dival na ten kod tak tam je CGN 01 122 apak jeste jedno cislo 140259 deto poznat sceho to asi je ta prevodovka,jo a jestlise muzu zeptat jak poznam jestlisou vyhrivane zrcatka a cim se zapinaji,pacmi nefunguje ani jedno a toho gIIImam vplne palbe,a nebo jak seda vyloupnout zrcatko tak aby neprasklo,co sem mel seata tak tam sem ho normalne prstama vyndal a neprasklo dik za odpoved
Vyhrejvani zrcatek je zapojeno na vypinac na vyhrejvani zadniho skla.

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

Rayns píše:Jednu převodovku mám doma(z 1.9Tdi 66Kw 1Z ).Šla mě tam blbě trojka tak jsem koupil jinou a trojka tam de furt blbě... Takže se mužem dohovořit třeba na půjčení a pak se uvidí. Jížní morava není problém.
no zalezi odkud ses jasem od uherskeho hradiste.no a mas ji na lanovody
:)

Uživatelský avatar
bembas
Závodník
Závodník
Příspěvky: 641
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zlín

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od bembas »

pompo píše:
Rayns píše:Jednu převodovku mám doma(z 1.9Tdi 66Kw 1Z ).Šla mě tam blbě trojka tak jsem koupil jinou a trojka tam de furt blbě... Takže se mužem dohovořit třeba na půjčení a pak se uvidí. Jížní morava není problém.
no zalezi odkud ses jasem od uherskeho hradiste.no a mas ji na lanovody
:)
Já mám z Tdi 1Z 66kw a jsem ze Zlína,tak se když tak ozvi na 603 301860
VW Sharan 1.9 Tdi 4motion
VW touareg 3.0Tdi 176kw

pompo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 13.02.2008 18:53
Bydliště: borsice u buchlovic

Re: prevodovka navw golf 3 pomooooc

Příspěvek od pompo »

bembas píše:
pompo píše: no zalezi odkud ses jasem od uherskeho hradiste.no a mas ji na lanovody
:)
Já mám z Tdi 1Z 66kw a jsem ze Zlína,tak se když tak ozvi na 603 301860

jo tose muzem nejak domluvyt ajk mas cas nebo jak tito vychazi dys byto slo tak se zaridim ja podle tebe a kdys by fungovala tak ji beru

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“