vento dostalo péči...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od napster »

pitrsss píše:
napster píše:Dal bych dopředu čirý trio a čirý světla,ale masku bych tam nechal tuhle,mě se ta bez znaku nelíbí,jsem hrdej na to, že mám VW a tak aby to každej viděl :lol:

jábych tam viděl kouřový mlhovky s blinkrama

jj a nebo tak,ale v tom případě nějaký tmavší přední světla. třeba tyhle http://www.tuning-in.cz/predni-svetla-v ... cerne.html
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od RomeoMontek »

mato88 píše:jasne ze su tri typy masky na vento,posledne vento malo oblu dole ako passat b4,potom co ma kolega ACHMED(autor tohto prispevku) a treti typ je ten co ma to vento odfoteny predok (cervena metalita,zahladeny naraznik) medzi tymi zahranicnymi ukazkami :-)
Tak to si nemyslím...to co má to červený Vento je to samý jako má Achmed,akorát to má neorigo..takže to má jako komplet i s tou spodní lištou...ještě sem nikdy neviděl Vento s origo se zankem hranatou vkuse!
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od mato88 »

RomeoMontek píše:
mato88 píše:jasne ze su tri typy masky na vento,posledne vento malo oblu dole ako passat b4,potom co ma kolega ACHMED(autor tohto prispevku) a treti typ je ten co ma to vento odfoteny predok (cervena metalita,zahladeny naraznik) medzi tymi zahranicnymi ukazkami :-)
Tak to si nemyslím...to co má to červený Vento je to samý jako má Achmed,akorát to má neorigo..takže to má jako komplet i s tou spodní lištou...ještě sem nikdy neviděl Vento s origo se zankem hranatou vkuse!

ja nehovorim o cervenom,ale taka cerveno ruzova metaliza,este nizsie co je obrazok,si poriadne pozri vsetky obrazky,tu su znazornene dva grilly a treti je ten najnovsi co bol dole obly v celku na passate b4

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od mato88 »

tu mas vsetky tri predky:

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od Unihero »

to liborG3: zadní kotouče budou jen čekám až je někdo vymění, mám ji doma z bratrova venta....
a ještě to křídlo jako fakt měnit nebudu, podle mě to dělá hodně to auto, bratr měl bez křídla vento a mě se to prostě nelíbí...
a ještě do jaké barvy bych měl hodit brzdové třmeny? budu to dělat až se tam bude dávat ta zadní náprava...
jsem rád že se líbí
líbí se mi ty černé světla tak asi budu na nich uvažovat, a ty zadní teda asi nechám originály...

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od LiborG3 »

Achmed píše:to liborG3: zadní kotouče budou jen čekám až je někdo vymění, mám ji doma z bratrova venta....
a ještě to křídlo jako fakt měnit nebudu, podle mě to dělá hodně to auto, bratr měl bez křídla vento a mě se to prostě nelíbí...
a ještě do jaké barvy bych měl hodit brzdové třmeny? budu to dělat až se tam bude dávat ta zadní náprava...
jsem rád že se líbí
líbí se mi ty černé světla tak asi budu na nich uvažovat, a ty zadní teda asi nechám originály...
Mně osobně přijde že ta lopata co tam vzaadu máš vůbec neladí k líínijím ani k tomu autu......A odtrhovou lištu nezavrhuj koukni na bavoráky jak jim to sluší :D Třmeny no jestli to auto ladíš do racingovýho stylu tak bych se nestyděl a dal je do červené ale pokud to auto máš na normální ježdění aniž bys na sebe poutal pozornost tak bych je dal do černé....Ale kecat ti do toho nebudu děláš si to auto pro sebe já jenom říkám nápady a třeba se ti některej z nich zalíbí a použiješ ho.....
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od RomeoMontek »

mato88 píše:
RomeoMontek píše: Tak to si nemyslím...to co má to červený Vento je to samý jako má Achmed,akorát to má neorigo..takže to má jako komplet i s tou spodní lištou...ještě sem nikdy neviděl Vento s origo se zankem hranatou vkuse!

ja nehovorim o cervenom,ale taka cerveno ruzova metaliza,este nizsie co je obrazok,si poriadne pozri vsetky obrazky,tu su znazornene dva grilly a treti je ten najnovsi co bol dole obly v celku na passate b4
Jojo díky za fota..vlastně máš pravdu teď mě ten rozdíl dokápl...a myslím, že ta šedá bude speciálně GT verzích bych typoval...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Livien
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 10.03.2008 19:55
Bydliště: Praha 10 - Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od Livien »

čau chtěl jsem se zeptat jesli by se někde nedaly sehnat Angel Eyes pro Vento. Díky
Obrázek

Uživatelský avatar
fleer
Člen klubu
Příspěvky: 2556
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha západ
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od fleer »

Vento máš pěkný tak jak je.. to křídlo mu sluší.. a brzdiče by vypadaly zajímavě ve zlatý barvě třeba..
Jetta MkI - prodej, Mitsu Pajero wagon, Alhambra Mk1 prodej,Polo 6N2 prodej, Passat 35i variant, Caddy mk4, Golf MkV variant

ex- VW Golf Mk2,VW Golf Mk3 Variant, Passat B5 variant

Livien
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 5
Registrován: 10.03.2008 19:55
Bydliště: Praha 10 - Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od Livien »

Livien píše:čau chtěl jsem se zeptat jesli by se někde nedaly sehnat Angel Eyes pro Vento. Díky
Tak už jsem to našel http://www.f2tuning.cz/produkt/33-angel ... omove.html
Obrázek

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od kubiczek »

Vento je nádherný auto. Je škoda na něm cokoliv měnit. Osobně bych sundal i to přítlačný křídlo, dal víc průsvitný fólie, světla jiný (angely) ?.
I takhle je to ale moc pěkný :)

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od Unihero »

kubiczek píše:Vento je nádherný auto. Je škoda na něm cokoliv měnit. Osobně bych sundal i to přítlačný křídlo, dal víc průsvitný fólie, světla jiný (angely) ?.
I takhle je to ale moc pěkný :)
vento bez křídla není vento... tot můj názor..
angely budou... a přední zatmavení oken taky.

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od kubiczek »

#Achmed: jasný věc názoru a vkusu :)

Uživatelský avatar
Runcajz
Závodník
Závodník
Příspěvky: 544
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: S L O V E N S K O - Malacky

Re: vento dostalo péči...

Příspěvek od Runcajz »

No ja osobne by som to krídlo spálil, ale vec vkusu. ten typ topánok sa mi páči, ale ja osobne rozmýšlam niečo s falcíkom... Inak k svetlám, ja som volil tieto radšej ako tie angelesy... http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 0&start=30

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“