Moje nehorázná víkendová smůla

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

Na tenhle víkend snad nikdy v životě nezapomenu. V pátek se mi podařilo zlikvidovat na svém mazlíkovi dvě gumy, a jedno kolo je zralý na opravu - kola i gumy jsem měl na autě od pondělka. Je blbý, že v Olomouci mají tak vysoké obrubníky....a že jsem se zrovna nevěnoval plně řízení. Náraz mě vyhodil vlevo, zastavil jsem, a všechno se zdálo být OK, obcházím auto, bylo mi jasný, že se ten obrubák někde projevit musel, a taky že jo. Pravé zadní kolo podřené, z bočnice pneumatiky odloupnutej kus gumy velikosti nehtu na palci. Pravé přední kolo nakopnuté a podřené, zralé na soustruh, guma sice drží, ale je v ní tak cenťák a půl sekera.
Kolo mi zrenovuje známej, pneumatiky mám objednaný nový...doteď teda žádná tragoška, nicméně dneska ke mě přide známej a "Máš otevřený auto"....jsem vylít ven - a taky že jo. Auto pootevřené, všechny dveře odemčené, v palubce chybí rádio, plast kolem volantu je rozlámanej, spínačka podřená....a mě to pomalu dochází.....Někdo se pokusil ukrást mi ku*va auto!!!! Měl jsem štěstí v neštěstí, případného pachatele (údajně tři mladí kolíci v Felicii), vyrušil kámoš, který o půl šesté ráno odjížděl...nicméně si to nijak nespojil, prostě je jenom viděl narychlo "vyklízet prostor" - nevěděl, že se mi někdo vloupnul do auta....to se dozvěděl až ode mě. Strávil jsem nedělní dopoledně na fízlárně, nebylo to nic příjemnýho, ale to nejdůležitější je, že auto mi zůstalo....

Rada od vás pro mě:
JAKÝ JE NEJLEPŠÍ ZABEZPEČENÍ DO AUTA????? Je mi jasný, že to nebyli profíci, protože to bych auto už neměl. Nicméně - zámky jsou nepoškozený, auto je pojízdný, jen vykradený. Škoda finanční kolem pěti litrů, morální a psychická nevyčíslitelná. Nebudu řešit zaslepený zámky, atd. když se do auta dostat chtějí, dostanou se tam. Jde mi o to, když už se do něj vloupne, aby s ním neodjel.

Za každou radu a projev účasti budu vděčnej. Přeju tomu hajzlovi, co se o to pokusil, jenom to nejhorší...momentálně mě ani nic hnusnýho nenapadá...mísí se ve mě pocity nasranosti, bezmoci, a nakonec přeci jen i štěstí, že se jim to nepovedlo. Dneska v noci nebudu spát...a nebude to první noc.

UPDATE 17/3/2008
Spal jsem...a docela tvrdě, ale usnul jsem až daleko po půlnoci. Auto zamčené u domácích na dvorku za bránou. Nemůže tam ale stát věčně, takže dneska pořeším aspoň nějaké základní věci, přezuju ho (v důsledku toho obrubníku) zpátky na zimní, a co dál, uvidíme.

Mimochodem, poptávám plasty na sloupek řízení pro auto se stavitelnou výškou volantu - nemáte někdo???? Mě je ty ku*vy komplet rozlámaly....neporušenej zůstal akorát ten polystyren pod tyč řízení a spínačku....
Naposledy upravil(a) PlusOne dne 17.03.2008 12:56, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od napster »

PlusOne píše:Na tenhle víkend snad nikdy v životě nezapomenu. V pátek se mi podařilo zlikvidovat na svém mazlíkovi dvě gumy, a jedno kolo je zralý na opravu - kola i gumy jsem měl na autě od pondělka. Je blbý, že v Olomouci mají tak vysoké obrubníky....a že jsem se zrovna nevěnoval plně řízení. Náraz mě vyhodil vlevo, zastavil jsem, a všechno se zdálo být OK, obcházím auto, bylo mi jasný, že se ten obrubák někde projevit musel, a taky že jo. Pravé zadní kolo podřené, z bočnice pneumatiky odloupnutej kus gumy velikosti nehtu na palci. Pravé přední kolo nakopnuté a podřené, zralé na soustruh, guma sice drží, ale je v ní tak cenťák a půl sekera.
Kolo mi zrenovuje známej, pneumatiky mám objednaný nový...doteď teda žádná tragoška, nicméně dneska ke mě přide známej a "Máš otevřený auto"....jsem vylít ven - a taky že jo. Auto pootevřené, všechny dveře odemčené, v palubce chybí rádio, plast kolem volantu je rozlámanej, spínačka podřená....a mě to pomalu dochází.....Někdo se pokusil ukrást mi ku*va auto!!!! Měl jsem štěstí v neštěstí, případného pachatele (údajně tři mladí kolíci v Felicii), vyrušil kámoš, který o půl šesté ráno odjížděl...nicméně si to nijak nespojil, prostě je jenom viděl narychlo "vyklízet prostor" - nevěděl, že se mi někdo vloupnul do auta....to se dozvěděl až ode mě. Strávil jsem nedělní dopoledně na fízlárně, nebylo to nic příjemnýho, ale to nejdůležitější je, že auto mi zůstalo....

Rada od vás pro mě:
JAKÝ JE NEJLEPŠÍ ZABEZPEČENÍ DO AUTA????? Je mi jasný, že to nebyli profíci, protože to bych auto už neměl. Nicméně - zámky jsou nepoškozený, auto je pojízdný, jen vykradený. Škoda finanční kolem pěti litrů, morální a psychická nevyčíslitelná. Nebudu řešit zaslepený zámky, atd. když se do auta dostat chtějí, dostanou se tam. Jde mi o to, když už se do něj vloupne, aby s ním neodjel.

Za každou radu a projev účasti budu vděčnej. Přeju tomu hajzlovi, co se o to pokusil, jenom to nejhorší...momentálně mě ani nic hnusnýho nenapadá...mísí se ve mě pocity nasranosti, bezmoci, a nakonec přeci jen i štěstí, že se jim to nepovedlo. Dneska v noci nebudu spát...a nebude to první noc.

Folie na okna-při rozbití oken se nevysype,pouze tam bude pavouk a popřípadě díry od šroubováku,jak to někdo rozbijel.Krytky na zámky-nikdo ti nevypáčí rámek. a asi jedno z nejúčinějších tajnej vypínač na čerpadlo.Jinak páka na volant apod je otázka pár sekund a je to dole.Jo a ještě si vyměn kolíčky ve dveřích,dej si tam ty chromovaný,na praxi jsem se kdysi nudil,tak sme otevírali Filcku pomocí drátu: http://www.youtube.com/watch?v=7008GPJQqNI Když máš dobrej drát,tak to je otázka ani ne minuty.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
PEPE 1.6 TD
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 04.10.2007 18:38
Bydliště: kousicek od sternberka
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PEPE 1.6 TD »

no tak to jsou pekny hajzlove,to je urcite tim ze mas krasny auto :oops: ty nemas alarm? jak to tak ctu,tak jsem i rad ze mam takovou popelnici,kterou mi snad nikdo nevybere,lae jak rikas,mohlo to skoncit mnohem hur...
VW golf 2 1.6 TD

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od ťoušek »

PlusOne píše:Na tenhle víkend snad nikdy v životě nezapomenu. V pátek se mi podařilo zlikvidovat na svém mazlíkovi dvě gumy, a jedno kolo je zralý na opravu - kola i gumy jsem měl na autě od pondělka. Je blbý, že v Olomouci mají tak vysoké obrubníky....a že jsem se zrovna nevěnoval plně řízení. Náraz mě vyhodil vlevo, zastavil jsem, a všechno se zdálo být OK, obcházím auto, bylo mi jasný, že se ten obrubák někde projevit musel, a taky že jo. Pravé zadní kolo podřené, z bočnice pneumatiky odloupnutej kus gumy velikosti nehtu na palci. Pravé přední kolo nakopnuté a podřené, zralé na soustruh, guma sice drží, ale je v ní tak cenťák a půl sekera.
Kolo mi zrenovuje známej, pneumatiky mám objednaný nový...doteď teda žádná tragoška, nicméně dneska ke mě přide známej a "Máš otevřený auto"....jsem vylít ven - a taky že jo. Auto pootevřené, všechny dveře odemčené, v palubce chybí rádio, plast kolem volantu je rozlámanej, spínačka podřená....a mě to pomalu dochází.....Někdo se pokusil ukrást mi ku*va auto!!!! Měl jsem štěstí v neštěstí, případného pachatele (údajně tři mladí kolíci v Felicii), vyrušil kámoš, který o půl šesté ráno odjížděl...nicméně si to nijak nespojil, prostě je jenom viděl narychlo "vyklízet prostor" - nevěděl, že se mi někdo vloupnul do auta....to se dozvěděl až ode mě. Strávil jsem nedělní dopoledně na fízlárně, nebylo to nic příjemnýho, ale to nejdůležitější je, že auto mi zůstalo....

Rada od vás pro mě:
JAKÝ JE NEJLEPŠÍ ZABEZPEČENÍ DO AUTA????? Je mi jasný, že to nebyli profíci, protože to bych auto už neměl. Nicméně - zámky jsou nepoškozený, auto je pojízdný, jen vykradený. Škoda finanční kolem pěti litrů, morální a psychická nevyčíslitelná. Nebudu řešit zaslepený zámky, atd. když se do auta dostat chtějí, dostanou se tam. Jde mi o to, když už se do něj vloupne, aby s ním neodjel.

Za každou radu a projev účasti budu vděčnej. Přeju tomu hajzlovi, co se o to pokusil, jenom to nejhorší...momentálně mě ani nic hnusnýho nenapadá...mísí se ve mě pocity nasranosti, bezmoci, a nakonec přeci jen i štěstí, že se jim to nepovedlo. Dneska v noci nebudu spát...a nebude to první noc.
Tak to teda byly pěkný ku*vy!!O to víc mě to štve,protože jsem tě ještě nikde v Mohel.nenatrefil.U nás v dědině se to minulej tejden s vykrádačkama taky pěkně rozjelo.Běhěm týdne 3x+2x náklaďáky s naftou.Takže vím,jaký to je v noci nespát.Hned včera jsem dával další opatření na bránu,aby se mi nikdo nedostal na dvůr.Takže je možný,že se nám po Šumperským okrese toulá nějaká banda zm*dů.Předpokládám,jestli to nebyli ti samí,co byli u tebe.Jináč soucítím s tebou a přeju ti,ať to dáš brzy do kopy!!
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

PEPE 1.6 TD píše:no tak to jsou pekny hajzlove,to je urcite tim ze mas krasny auto :oops: ty nemas alarm? jak to tak ctu,tak jsem i rad ze mam takovou popelnici,kterou mi snad nikdo nevybere,lae jak rikas,mohlo to skoncit mnohem hur...
Myslím, že důvod byl prostě ten, že se někdo chtěl zadarmiko projet, případně to odvézt na díly - hodily by se jim určitě minimálně kola (o kterých nevěděli, že je jedno kopnuté), světla, plus dalších pár dílů, auto je solí skoro nedotčené.....alarm je v takovým případě na houby, protože ti houká tolikrát, že to za chvíli sám vypneš....

Mimochodem, stalo se mi to u Olomouce, v Týnečku - to je poznámka spíš pro matesa1972 - ale že bych po té tvé úvaze spal klidněji....to ne. V autě už ale není co vybrat. Rádio si ty ku*vy odnesly...a daleko s tím taky nedojedou, v nádrži je jenom slza....

Uživatelský avatar
shaft.cz
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2357
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od shaft.cz »

sekat ruce a hlavy...s tim dratem a vyhaknutim je to fakt raz dva s tim mam zkusenosti u svyho byvaleho GIII, dal bych tam kratsi kolicky ovalny aby nebylo za co poradne chytit, folie pomuzou proti vypadeni celyho skla jak uz ti nekde psal, kdyz uz nechec investovat do poradnyho zabezpeceni dej aspon obyc alarm napojenej na vsechny dvere a kapotu vc pageru :wink: jinak k tomu ze nekomu houka auto hodnekrat v noci, tak teda me by to pripadlo divny a zkusil bych to nejak resit :) ale komu by se chtelo napr.preparkovavat apod ve 4rano no :( drzim palce at uz se nic takoveho nestane! :wink:

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od vtuni »

zabít málo takový zm**y
doporučení... nenechávat radio v aute (aspon odnášet panel)

folie..zaslepit zámky..a taky je hodně dobrej tajnej vypínač bud na palivový čerpadlo nebo na zapalování..nebo oba...atd..prostě něco o čem nebude vědět nikdo a nebude to nic seriovýho...
když už nic tak je to hodně zdrží a takovýhle z**di vesměs nemají čas prolízat auto a hledat kde je problém..
soucítím s tebou
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od ťoušek »

PlusOne píše:
PEPE 1.6 TD píše:no tak to jsou pekny hajzlove,to je urcite tim ze mas krasny auto :oops: ty nemas alarm? jak to tak ctu,tak jsem i rad ze mam takovou popelnici,kterou mi snad nikdo nevybere,lae jak rikas,mohlo to skoncit mnohem hur...
Myslím, že důvod byl prostě ten, že se někdo chtěl zadarmiko projet, případně to odvézt na díly - hodily by se jim určitě minimálně kola (o kterých nevěděli, že je jedno kopnuté), světla, plus dalších pár dílů, auto je solí skoro nedotčené.....alarm je v takovým případě na houby, protože ti houká tolikrát, že to za chvíli sám vypneš....

Mimochodem, stalo se mi to u Olomouce, v Týnečku - to je poznámka spíš pro matesa1972 - ale že bych po té tvé úvaze spal klidněji....to ne. V autě už ale není co vybrat. Rádio si ty ku*vy odnesly...a daleko s tím taky nedojedou, v nádrži je jenom slza....
Hele s tím alarmem úplně souhlasím a navíc finančně.....??Zkus se podívat na tohle.http://www.topra.cz/index.php?pg=uvod.Já asi půjdu buď do kódování autoskel nebo kódování karosérie.Nevím jak jinak bych ti poradil.Čau.
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

mates1972 píše: Hele s tím alarmem úplně souhlasím a navíc finančně.....??Zkus se podívat na tohle.http://www.topra.cz/index.php?pg=uvod.Já asi půjdu buď do kódování autoskel nebo kódování karosérie.Nevím jak jinak bych ti poradil.Čau.
Přemýšlím o kombinaci Defenda, tajného spínače, páky na volant (je k hovnu, ale je to překážka, která je potřeba překonat), a do budoucna pískování VINka...přemýšlel jsem taky o Magicaru..nějaké zkušenosti??

Uživatelský avatar
rejfik
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2476
Registrován: 06.11.2007 10:10
Bydliště: Dubnice/Chotyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od rejfik »

no tak to sem mi taky stalo přišel sem k autu a koukam že jsou pootevřený dveře,říkal sem si že sem asi blbě zabouchnul tak sednu a koukam spínačka vypačená ale rádio mi tam nechaly.tak sem si koupil zadní kliky dal je do předu kolíčky sem uplně zrušil a tet doufám že se mi nikdo nebude tam dobejvat,tak tet přemejšlím taky o nějakým alarmu.jinak držím palce aby se ti to už nestalo.tyhle lidi střílet :cowb:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od JaSk »

Pěkný hajzlové, ale štěstí, že to neukradli :roll: Jediná účiná ochrana je v tom autě chrápat s kulometem :evil:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

JaSk píše:Pěkný hajzlové, ale štěstí, že to neukradli :roll: Jediná účiná ochrana je v tom autě chrápat s kulometem :evil:
Policajt mi radil psa....:))

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od JaSk »

PlusOne píše:
JaSk píše:Pěkný hajzlové, ale štěstí, že to neukradli :roll: Jediná účiná ochrana je v tom autě chrápat s kulometem :evil:
Policajt mi radil psa....:))
Jenže kulomet se nepobleje nebo nedostane sra*ku :mrgreen:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
klop_myVento
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 43
Registrován: 13.02.2008 16:07
Bydliště: Mohelnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od klop_myVento »

To jsou lidi ale ku*vy. Zabít je málo. Jak jsem to včera slyšel tak o tom taky začínám dost uvažovat, člověk nikdy neví koho si ty svině vyhlídnou.
No každopádně držím palce ať je auto na sraz ready.
Blue Power

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od RomeoMontek »

Na folie bych se vyprdnul..akorát tím někoho naštveš tak ti pak obejde celý auto..komplet poškrábe a poničí jak to půjde a tím ti udělá škodu mnohem větší...

Dobrej je tajnej vypínač k čerpadlu...to je moc dobrá věc...

...ale ještě lepší je Magicar...alarm s pagerem...když se něco stane začne ti pípat ovladač a máš vyběhneš si udělat pořádek...

odkaz tady... http://www.9000.cz/oddeleni/1-autoalarmy

Doporučil bych Magicar nebo Kopel! a zkombinovat to s tím vypínačem na čerpadlo! a hlavně pojistku proti vandalismu, odcizení a živlu!

Víc asi nemá cenu do auta investovat...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“