Moje nehorázná víkendová smůla

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

Nirthy píše:Docela dobry oziveni :)
Nicmene jak pise whiterin je asi nejlepsi cesta nez ho dat na policii a pak mu platit hotel v nejaky bani.

Ale smirit se s tim ze pokud to auto budou chcit ukract tak ho ukradou... Tak to muze rict jen clovek co nema motor na svem miste :mrgreen: Jenze ona prilezitost dela zlodeje... a cim vic prekazek naklades tim je to vic odradi. Sam ted taky zacinam resit jak zabezpecit auto. Pote co sem videl na vlastni oci jak de kusem spagatu odevrit felicie. Tak si nejsem nicim jistej...

Mě se tehdy kluci uniformovaní zeptali mimo protokol, co bych s tím člověkem udělal, kdybych ho chytil, jak mi vykrádá auto - říkám, "já bych ho snad zabil"....chápavě se usmáli...pak jsem přehodnotil, a povídám, "nojo, ale nakonec by to skončilo tak, že já ho zmasím, a on na mě podá trestní oznámení pro ublížení na zdraví, v tomhle našem kocourkově by mu to i prošlo...."...a na to se jeden z těch poldíků zakřenil a povídá "Když si přijde stěžovat - tak to dostal málo!!!" :-)

Ten trik s feldou a špagátem je starej jak svět sám. Mimochodem, G-čko takhle jde taky, i když podtlakovej centrál tomu docela slušně brání...a jinak, od té doby nenechávám nic náhodě, a mám na autě trojí zabezpečení, jedno viditelné, jedno míň, a třetí není vidět vůbec, a kdo neví, kam kouknout, nenajde. Pokud jsem navíc doma, tak garáž a festovnej zámek na bráně :mrgreen:
Takže tak ;-)
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Nirthy »

Takze si to nakonec zabezpecil. No nebudu sondovat to co neni videt. Ale to co je videt by si mi kdyztak mohl prozradit do SZ ne? :) Prosiiim. Ja ted totiz parkuju na sidlisti mezi panelakama a nejak se tam necitim dobre... Tak to nejak zacinam resit toto.

lukasn7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 132
Registrován: 14.11.2010 11:12

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od lukasn7 »

jo ten vypínač je výborná věc ale hlavně do něj nesmíš kopnout a pak se divit že ti to nejde nastartovat

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“