Moje nehorázná víkendová smůla

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
ťoušek
Člen klubu
Příspěvky: 1330
Registrován: 19.12.2007 16:46
Bydliště: 4 km SZ směrem od ČABANOVA

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od ťoušek »

PlusOne píše:
mates1972 píše: Hele s tím alarmem úplně souhlasím a navíc finančně.....??Zkus se podívat na tohle.http://www.topra.cz/index.php?pg=uvod.Já asi půjdu buď do kódování autoskel nebo kódování karosérie.Nevím jak jinak bych ti poradil.Čau.
Přemýšlím o kombinaci Defenda, tajného spínače, páky na volant (je k hovnu, ale je to překážka, která je potřeba překonat), a do budoucna pískování VINka...přemýšlel jsem taky o Magicaru..nějaké zkušenosti??
Jo ta páka,to je jenom taková psychologická zábrana.(kolik?-5 sekund?)Ten skrytej vypínač-to sem ani nepsal,to sem bral jako samozřejmost.A jak píše Romeo Montek,na čerpadle asi nejlepší.
Tady se mi líbí způsob loučení,jeden řekne ahoj a z davu se sborově ozve "jdi do pr**le"

https://www.youtube.com/watch?v=b33JAIM ... fA&index=7

Uživatelský avatar
Skrat-G4
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3525
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Skrat-G4 »

Hlavní je, že auti máš. Kurwy zlodějský :evil: :evil: :evil:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Taky se mi to stalo.. Kola dej na opravu Mirovi Šímovi.. To je nejlepší člověk.. S alarmem Ti neporadim.. Když nestojím v garáži, stojím u okna :-D

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

mates1972 píše:
PlusOne píše: Přemýšlím o kombinaci Defenda, tajného spínače, páky na volant (je k hovnu, ale je to překážka, která je potřeba překonat), a do budoucna pískování VINka...přemýšlel jsem taky o Magicaru..nějaké zkušenosti??
Jo ta páka,to je jenom taková psychologická zábrana.(kolik?-5 sekund?)Ten skrytej vypínač-to sem ani nepsal,to sem bral jako samozřejmost.A jak píše Romeo Montek,na čerpadle asi nejlepší.
No, neboj...něco bude. Už je něco v plánu, ale říkat tady, co to bude, by bylo jako zkoušet zahnat lišky poté, co jsem jim ukázal cestu do kurníku....takže tak:)

Pískování skel asi smysl nemá, protože tahle auta se kradou většinou na díly, a tak nikomu nevadí, že má na skle vypískovaný VIN, protože je stejně zahodí....no, zvažuju všechno možné a nemožné, takže to bude několikanásobné jištění.

Ale blýská se na lepší časy. Pneumatika na zadním kole vypadá, že by mohla jít opravit, a od pikache mi snad přijdou poštou plasty na sloupek řízení (ještě jednou díky!!)....takže se po delší době zase začíná něco málo dařit....no, hlavně to nezakřiknout..:)))

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

Cyp_the_trestacz píše:Taky se mi to stalo.. Kola dej na opravu Mirovi Šímovi.. To je nejlepší člověk.. S alarmem Ti neporadim.. Když nestojím v garáži, stojím u okna :-D
Díky. Vážím si každé rady, na kola svého člověka mám. Bude to znova pískování, pak dovaření, soustruh, a komaxit. Opravovat budu jenom jedno kolo - to druhé je jen podřené, nechám si ho jako památku na svou blbost, a taky tak trochu pro výstrahu - aby mi připomínalo.....pokud nebude nutné sundat gumu, tak s ním nebudu dělat nic. Pokud ano, čeká ho ta samá procedura, jako to kopnuté - a měl bych se se vším všudy vejít do čtyř stovek za kolo...což je podle mě cena slušná.

Garáž nemám, a na oknech byly bohužel závěsy...navíc to ani nebylo u mě doma:) A ještě, že tak...kdyby věděli, kde Golfík stojí, příště by třeba přišli líp vybavení....a mě by tak zbyly akorát oči pro pláč.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

PlusOne píše:
Cyp_the_trestacz píše:Taky se mi to stalo.. Kola dej na opravu Mirovi Šímovi.. To je nejlepší člověk.. S alarmem Ti neporadim.. Když nestojím v garáži, stojím u okna :-D
Díky. Vážím si každé rady, na kola svého člověka mám. Bude to znova pískování, pak dovaření, soustruh, a komaxit. Opravovat budu jenom jedno kolo - to druhé je jen podřené, nechám si ho jako památku na svou blbost, a taky tak trochu pro výstrahu - aby mi připomínalo.....pokud nebude nutné sundat gumu, tak s ním nebudu dělat nic. Pokud ano, čeká ho ta samá procedura, jako to kopnuté - a měl bych se se vším všudy vejít do čtyř stovek za kolo...což je podle mě cena slušná.

Garáž nemám, a na oknech byly bohužel závěsy...navíc to ani nebylo u mě doma:) A ještě, že tak...kdyby věděli, kde Golfík stojí, příště by třeba přišli líp vybavení....a mě by tak zbyly akorát oči pro pláč.
S tim, že stojím u okna sem nemyslel auto, ale sebe :-D Jinak, jestli se Ti to nestalo doma, tak bych si řek - sem už nikdy nejedu :D Jinak co je hodně dobrej odrazovák pro zloděje je botička na kolo.. Je to hodně nepraktický, ale fakt to funguje.. Hodně štěstí..

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

Cyp_the_trestacz píše:
S tim, že stojím u okna sem nemyslel auto, ale sebe :-D Jinak, jestli se Ti to nestalo doma, tak bych si řek - sem už nikdy nejedu :D Jinak co je hodně dobrej odrazovák pro zloděje je botička na kolo.. Je to hodně nepraktický, ale fakt to funguje.. Hodně štěstí..
No, já už tam taky nemám v plánu jezdit.... a pokud ano, tak nechám auto u kámoše v garáži. Jinak mě tam už nikdo neuvidí....čím dál tím víc, vzhledem k okolnostem (vesnice, slepá ulička, kam nejezdí nikdo, kdo tam nebydlí.....), se přikláním k tomu, že to bylo na tip, v protějším baráku bydlí pár týpků, co měli údajně problémy se zákonem, hrabou se v autech, a jestli nějakej jejich kámoš potřeboval náhradní díly na trojku Golfa...dokazovat někomu těžko něco...ale....no, asi to nechám být a nebudu si nad tím lámat hlavu, jedno je ale jistý. Než jsem odtamtud v neděli odjel, nespustil jsem to auto z očí.... znáte ten pocit, že vás o něj celej svět chce připravit??? ku*va, já se bál i maminy s kočárkem:))))))))))) Teď už se tomu směju, ale tehdy, tehdy mi do smíchu nebylo....

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od molczik »

Hlavně že to ve finále jakštakš dobře dopadlo. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

PlusOne píše:
Cyp_the_trestacz píše:
S tim, že stojím u okna sem nemyslel auto, ale sebe :-D Jinak, jestli se Ti to nestalo doma, tak bych si řek - sem už nikdy nejedu :D Jinak co je hodně dobrej odrazovák pro zloděje je botička na kolo.. Je to hodně nepraktický, ale fakt to funguje.. Hodně štěstí..
No, já už tam taky nemám v plánu jezdit.... a pokud ano, tak nechám auto u kámoše v garáži. Jinak mě tam už nikdo neuvidí....čím dál tím víc, vzhledem k okolnostem (vesnice, slepá ulička, kam nejezdí nikdo, kdo tam nebydlí.....), se přikláním k tomu, že to bylo na tip, v protějším baráku bydlí pár týpků, co měli údajně problémy se zákonem, hrabou se v autech, a jestli nějakej jejich kámoš potřeboval náhradní díly na trojku Golfa...dokazovat někomu těžko něco...ale....no, asi to nechám být a nebudu si nad tím lámat hlavu, jedno je ale jistý. Než jsem odtamtud v neděli odjel, nespustil jsem to auto z očí.... znáte ten pocit, že vás o něj celej svět chce připravit??? ku*va, já se bál i maminy s kočárkem:))))))))))) Teď už se tomu směju, ale tehdy, tehdy mi do smíchu nebylo....
JJ v tomhle je Omlik drsnej.. Tam se dějou věci... Už sem slyšel moc případů, že člověk přišel k autu a neměl třeba světla, nebo kapotu.. Prostě to, co někdo potřeboval..

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

Cyp_the_trestacz píše:
PlusOne píše: No, já už tam taky nemám v plánu jezdit.... a pokud ano, tak nechám auto u kámoše v garáži. Jinak mě tam už nikdo neuvidí....čím dál tím víc, vzhledem k okolnostem (vesnice, slepá ulička, kam nejezdí nikdo, kdo tam nebydlí.....), se přikláním k tomu, že to bylo na tip, v protějším baráku bydlí pár týpků, co měli údajně problémy se zákonem, hrabou se v autech, a jestli nějakej jejich kámoš potřeboval náhradní díly na trojku Golfa...dokazovat někomu těžko něco...ale....no, asi to nechám být a nebudu si nad tím lámat hlavu, jedno je ale jistý. Než jsem odtamtud v neděli odjel, nespustil jsem to auto z očí.... znáte ten pocit, že vás o něj celej svět chce připravit??? ku*va, já se bál i maminy s kočárkem:))))))))))) Teď už se tomu směju, ale tehdy, tehdy mi do smíchu nebylo....
JJ v tomhle je Omlik drsnej.. Tam se dějou věci... Už sem slyšel moc případů, že člověk přišel k autu a neměl třeba světla, nebo kapotu.. Prostě to, co někdo potřeboval..
Nojo..kámošovi takhle rozmlátili na Fáčku přední masku, aby si mohli otevřít kapotu - a následně vybrat chladič, kterej stojí na vrakoni čtyři stovky....některý xindly prostě nepochopíš..ale neřekl bych, že to je problém JENOM Olomouce...xindl se najde všude....

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

PlusOne píše: Nojo..kámošovi takhle rozmlátili na Fáčku přední masku, aby si mohli otevřít kapotu - a následně vybrat chladič, kterej stojí na vrakoni čtyři stovky....některý xindly prostě nepochopíš..ale neřekl bych, že to je problém JENOM Olomouce...xindl se najde všude....

To je jasný, ale v okolí Olmiku znám suverénně nejvíc případů. Samozřejmě to neni Kladno, Beroun, Most, ale jak řikáš - každý město má svoje.. Mně chtěli ukrást Corrado na Ořechovce, což je čtvrť kde třeba bydlí Klaus i Havel.. Takže si fakt nevybereš..

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od PlusOne »

Cyp_the_trestacz píše:
PlusOne píše: Nojo..kámošovi takhle rozmlátili na Fáčku přední masku, aby si mohli otevřít kapotu - a následně vybrat chladič, kterej stojí na vrakoni čtyři stovky....některý xindly prostě nepochopíš..ale neřekl bych, že to je problém JENOM Olomouce...xindl se najde všude....

To je jasný, ale v okolí Olmiku znám suverénně nejvíc případů. Samozřejmě to neni Kladno, Beroun, Most, ale jak řikáš - každý město má svoje.. Mně chtěli ukrást Corrado na Ořechovce, což je čtvrť kde třeba bydlí Klaus i Havel.. Takže si fakt nevybereš..
No, a nebyl to jeden z nich?? Jsou to oba staří kozli, sporťák na balení bab by se hodil......ne????:)))

Mimochodem - poldíci mi sami potvrdili, že to není v téhle oblasti žádná vyjímka...a tak se s tím podle nich mám smířit. Jenomže já se s tím smířit nechci, a tak udělám aspoň nezbytné kroky pro to, aby mi to auto zůstalo....a pokud možno v kuse.

whiterin
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 06.05.2010 20:25
Bydliště: Dolní Kounice
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od whiterin »

Stryc jezdí s kamionem a chytly borca jak jim prolíza kabinu tak mu rozbyli rypak a daly ruku mezi dvere a prudce zavreli borec se myslim na kamion nepodíva a ja bych ty zmrdy strilel

Uživatelský avatar
hanzhou
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5258
Registrován: 19.11.2008 21:46
Bydliště: Litomeřicko
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od hanzhou »

asi zacnu zamikat auto a klicek so z nej brat :mrgreen: ...myslim si, ze tyhle vsechny zabrany jsou k nicemu, pokud auto ukrast chtit nekdo bude, tak ho ukradne. Mam jeden figl...natankovat jen na dojeti tam a zpet. Pokud mi auto ukradne nekdo, tak s nim bude muset na nejblizsi benzinku a tam jsou kamerove systemi ;) 8)

VÝROBA POLEPŮ BUDIKŮ A DALŠÍCH GRAFICKYCH PŘEDMĚTŮ na zakázku
ZDE (pro nedostatek casu pozastaven)
==============================
HARLEQUIN & VR6

Uživatelský avatar
Nirthy
Profík
Profík
Příspěvky: 1085
Registrován: 03.02.2008 12:59
Bydliště: Velké Meziříčí / teď už Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje nehorázná víkendová smůla

Příspěvek od Nirthy »

Docela dobry oziveni :)
Nicmene jak pise whiterin je asi nejlepsi cesta nez ho dat na policii a pak mu platit hotel v nejaky bani.

Ale smirit se s tim ze pokud to auto budou chcit ukract tak ho ukradou... Tak to muze rict jen clovek co nema motor na svem miste :mrgreen: Jenze ona prilezitost dela zlodeje... a cim vic prekazek naklades tim je to vic odradi. Sam ted taky zacinam resit jak zabezpecit auto. Pote co sem videl na vlastni oci jak de kusem spagatu odevrit felicie. Tak si nejsem nicim jistej...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“