Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
fouli1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.02.2008 08:36
Bydliště: Krásný Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Příspěvek od fouli1 »

Čaute,nedávno jsem měnil rozvodový řemen ale problém byl v tom že jsem musel sundat celý rozvodový kolo protože jsem nemohl povolit torksi na řemenici (nějakej oot předemnou tm cpal imbusy místo hvězdiček), nicméně se zadařilo a po nastavení venzilů od oka vše šlapalo OK.Ale problém je v tom že po ujetí cca 800 km se mi ukroutil středovej šroub na řemenici,může mi někdo vysvětlit jak je to možné, a jak předejít tomu aby se to neopakovalo?Předem díky.

Uživatelský avatar
fakieVW
Pilot
Pilot
Příspěvky: 784
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Bohumín
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Příspěvek od fakieVW »

Jestli myslíž to že upadl tak bych to viděl asi na to. Dotahoval si ten šroub momentákem a jestli jo tak kolik a hlavně jestli si ho dal nový????? :wink:

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Příspěvek od Jindrs »

fouli1 píše:Čaute,nedávno jsem měnil rozvodový řemen ale problém byl v tom že jsem musel sundat celý rozvodový kolo protože jsem nemohl povolit torksi na řemenici (nějakej oot předemnou tm cpal imbusy místo hvězdiček), nicméně se zadařilo a po nastavení venzilů od oka vše šlapalo OK.Ale problém je v tom že po ujetí cca 800 km se mi ukroutil středovej šroub na řemenici,může mi někdo vysvětlit jak je to možné, a jak předejít tomu aby se to neopakovalo?Předem díky.

nic proti tobe snahu mas to jo ale kdyz ctu nastavil jsem ventily od oka!!!! tak to dej radsi do servisu.Asi jsi chtel usetrit za praci ale tohle se ti muze kurewsky prodrazit
..servis vsech vozidel,diagnostika koncernu(pro klubaky zdarma)..
..jak se o koně postaráš - tak tě povozí..
..musis slyset jak ten motor pod kapotou seveli pak se s tim da i litat :-D..

Uživatelský avatar
fouli1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.02.2008 08:36
Bydliště: Krásný Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Příspěvek od fouli1 »

fakieVW píše:Jestli myslíž to že upadl tak bych to viděl asi na to. Dotahoval si ten šroub momentákem a jestli jo tak kolik a hlavně jestli si ho dal nový????? :wink:
Neupadl ale přímo se ukroutil a momenťákem jsem to neutahoval,prostě tak citovka a lepidlo

Uživatelský avatar
fouli1
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 25.02.2008 08:36
Bydliště: Krásný Dvůr
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Příspěvek od fouli1 »

Jindrs píše:
fouli1 píše:Čaute,nedávno jsem měnil rozvodový řemen ale problém byl v tom že jsem musel sundat celý rozvodový kolo protože jsem nemohl povolit torksi na řemenici (nějakej oot předemnou tm cpal imbusy místo hvězdiček), nicméně se zadařilo a po nastavení venzilů od oka vše šlapalo OK.Ale problém je v tom že po ujetí cca 800 km se mi ukroutil středovej šroub na řemenici,může mi někdo vysvětlit jak je to možné, a jak předejít tomu aby se to neopakovalo?Předem díky.

nic proti tobe snahu mas to jo ale kdyz ctu nastavil jsem ventily od oka!!!! tak to dej radsi do servisu.Asi jsi chtel usetrit za praci ale tohle se ti muze kurewsky prodrazit
No jako ne od oka ale podle rysek,ušetřit jsem nechtěl,koupil jsem ty lepší řemeny a nakonec mi to bylo prd platný

Uživatelský avatar
Jindrs
Pilot
Pilot
Příspěvky: 749
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak je to možné?Kde se stala chyba??

Příspěvek od Jindrs »

fouli1 píše:
Jindrs píše:
nic proti tobe snahu mas to jo ale kdyz ctu nastavil jsem ventily od oka!!!! tak to dej radsi do servisu.Asi jsi chtel usetrit za praci ale tohle se ti muze kurewsky prodrazit
No jako ne od oka ale podle rysek,ušetřit jsem nechtěl,koupil jsem ty lepší řemeny a nakonec mi to bylo prd platný

tak to jo :D
..servis vsech vozidel,diagnostika koncernu(pro klubaky zdarma)..
..jak se o koně postaráš - tak tě povozí..
..musis slyset jak ten motor pod kapotou seveli pak se s tim da i litat :-D..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“