Opet vykradene auto :(

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Opet vykradene auto :(

Příspěvek od VWgolfGT »

tak dnes mi vykradli myho varianta primo pred barakem,minulej rok mi vybrali pred barakem moji dvojku a ted tohle a policajti od rana jezdi ze nejsem jedinej pripad ze jezdi od rana a ze nestihaj,nastesti bedna a zesilovac nevzali je to pridelany a hlavne central jim nedovolil odemknout dvere tak se tam zezadu pro vse museli natahnout,ale zadni roletka je vytrzena a roztrhana :( rano sem se probudil a koukam opet rozbite okno(s folii) tak sejdu dolu a okno v haji,radio fuc,roletka v kufru vytrzena komplet auto rozhazeny a sebrali i novy bombony v ty kulaty plechovce a susenky :( pred 14dny me nechala pritelkyne o vikendu mi ukradli dvojku golfa a ted vykradenej variant :cry: uz sem z toho zoufalej :roll:

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Ventista »

VWgolfGT píše:tak dnes mi vykradli myho varianta primo pred barakem,minulej rok mi vybrali pred barakem moji dvojku a ted tohle a policajti od rana jezdi ze nejsem jedinej pripad ze jezdi od rana a ze nestihaj,nastesti bedna a zesilovac nevzali je to pridelany a hlavne central jim nedovolil odemknout dvere tak se tam zezadu pro vse museli natahnout,ale zadni roletka je vytrzena a roztrhana :( rano sem se probudil a koukam opet rozbite okno(s folii) tak sejdu dolu a okno v haji,radio fuc,roletka v kufru vytrzena komplet auto rozhazeny a sebrali i novy bombony v ty kulaty plechovce a susenky :( pred 14dny me nechala pritelkyne o vikendu mi ukradli dvojku golfa a ted vykradenej variant :cry: uz sem z toho zoufalej :roll:
A kde ti ho přesně vykradli?V Budejcích?
Obrázek

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od PlusOne »

VWgolfGT píše:tak dnes mi vykradli myho varianta primo pred barakem,minulej rok mi vybrali pred barakem moji dvojku a ted tohle a policajti od rana jezdi ze nejsem jedinej pripad ze jezdi od rana a ze nestihaj,nastesti bedna a zesilovac nevzali je to pridelany a hlavne central jim nedovolil odemknout dvere tak se tam zezadu pro vse museli natahnout,ale zadni roletka je vytrzena a roztrhana :( rano sem se probudil a koukam opet rozbite okno(s folii) tak sejdu dolu a okno v haji,radio fuc,roletka v kufru vytrzena komplet auto rozhazeny a sebrali i novy bombony v ty kulaty plechovce a susenky :( pred 14dny me nechala pritelkyne o vikendu mi ukradli dvojku golfa a ted vykradenej variant :cry: uz sem z toho zoufalej :roll:
Ty vole, tak tomu se říká pech jaxviňa....a vím přesně, jak se cítíš, mě před týdnem taky vybrali auto, s pokusem o odcizení celého vozu. Dva dny předtím jsem si zrušil kola na pravé straně auta (měl jsem je týden) a za minulej měsíc se auto dvakrát dávalo do opravny (vlastní blbost...měnily se čidla ABS a plechové snímací kotoučky - dal jsem moc dlouhý šrouby a projel skrz).

Auto se jim sebrat nepodařilo, tak pobrali, co mohli (asi se chystají do Brna, protože sebrali i plán Brna a dokonce i starý tričko, co jsem měl na utírání okna....). Minulou nedělí snad moje smůla skončila, a od tý doby se dějou jen samý fajn věci. Přeju ti už jenom dobrý, a doufám, že i tobě ta smůla brzo skončí, a i když je občas na h***o, neboj, ono bude zas líp. Hlavně neztrácej hlavu, naději, a snad dobrou náladu - to je totiž jedinej způsob, jak se z toho nezbláznit.
Držím palce.

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od VWgolfGT »

Ventista:v suchym vrbnym ale tich aut tu bylo mnohem vic

chlapi diky ted tu byli policajti a radio skoda 8700,CD za 8tis,rozbity okno,zmizeli bombony a jedna susenka a POZOR v aute se nasel otevrenej nuz takze moznost otisku a na zadni sedacce byl pytlicek s nakym praskem takze fetaci takze je tu sance ze se nekdo najde podle otisku takze aspon trosku nadeje je tu :)

Uživatelský avatar
Koira
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 472
Registrován: 18.02.2008 20:27
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Koira »

VWgolfGT píše:Ventista:v suchym vrbnym ale tich aut tu bylo mnohem vic

chlapi diky ted tu byli policajti a radio skoda 8700,CD za 8tis,rozbity okno,zmizeli bombony a jedna susenka a POZOR v aute se nasel otevrenej nuz takze moznost otisku a na zadni sedacce byl pytlicek s nakym praskem takze fetaci takze je tu sance ze se nekdo najde podle otisku takze aspon trosku nadeje je tu :)
Horší je, že na takových ubožácích si nic nevezmeš. :? :cry:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Stepix »

VWgolfGT píše:Ventista:v suchym vrbnym ale tich aut tu bylo mnohem vic

chlapi diky ted tu byli policajti a radio skoda 8700,CD za 8tis,rozbity okno,zmizeli bombony a jedna susenka a POZOR v aute se nasel otevrenej nuz takze moznost otisku a na zadni sedacce byl pytlicek s nakym praskem takze fetaci takze je tu sance ze se nekdo najde podle otisku takze aspon trosku nadeje je tu :)
tak aspoň trochu štěstí v neštěstí... kde v tom sucháči bydlíš? dost často tudy jezdim. Jinak taky dost často tě vídávám v Nemanicích kosek za bordelem :lol: :wink:

Pokud budou mit otisky, a zjisti co to bylo z prášek, taxi myslim, že už je dost velká naděje, na nalezení! ;-)

ale taky blbost nechávat v autě rádio. Auto pod okny, nandaj magicara a mas klidne spani :wink:

Uživatelský avatar
JaSk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1598
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od JaSk »

A dej tam zpátky ty bombony a něčim je napust :twisted:
Potřebuješ radu s počítačem nebo mobilem? Zeptej se!

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Ventista »

Potřebuješ nějaký díly na toho varoše?

Jinak já ho vidím tolikrát denně,ale nehlásí se :(
Obrázek

Uživatelský avatar
boost
Člen klubu
Příspěvky: 387
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BECHYNĚ
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od boost »

no tak to je pěkný, takže ž i v budějovicích potřebujou ty ku*vy krást aby měli na fet. Usekal bych jim ty pazoury a nechal je to sežrat.
Stavební firma, stavebniny http://www.snn.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od chip1 »

Tak mne se neco podobneho stalo take pred 14dny v Brne,Ukradly mi predni svetla blinkry a zaslepky v narazniku.Ale podle toho ze tam ten zlodej nechal levej blinkr apod. a vse ostani vzal,si myslim ze to byl nekdo kdo to potreboval na sveho golfa.A to je co se mi nelibi.Kdyby to byl nejakej smejd tak at treba shnije ,ale nekdo kdo ma VW!!!!Jinak s tebou soucitim.

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Stepix »

chip1 píše:Tak mne se neco podobneho stalo take pred 14dny v Brne,Ukradly mi predni svetla blinkry a zaslepky v narazniku.Ale podle toho ze tam ten zlodej nechal levej blinkr apod. a vse ostani vzal,si myslim ze to byl nekdo kdo to potreboval na sveho golfa.A to je co se mi nelibi.Kdyby to byl nejakej smejd tak at treba shnije ,ale nekdo kdo ma VW!!!!Jinak s tebou soucitim.
8O svetla :?:

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od VWgolfGT »

Ventista:fakt me potkavas?to ani nevim ja teda koukam ale nikoho nikdy nevydim :roll:
Stepix:jj v nemanicich bejvam to mas recht :wink:

Uživatelský avatar
Ventista
Profík
Profík
Příspěvky: 985
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: České Budějovwice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Ventista »

VWgolfGT píše:Ventista:fakt me potkavas?to ani nevim ja teda koukam ale nikoho nikdy nevydim :roll:
Stepix:jj v nemanicich bejvam to mas recht :wink:
Jasně,vidim tě skoro každej den,bud někde ve městě a nebo v Nemanicích, kde bydlim :wink:
Obrázek

Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od chip1 »

Stepix píše:
chip1 píše:Tak mne se neco podobneho stalo take pred 14dny v Brne,Ukradly mi predni svetla blinkry a zaslepky v narazniku.Ale podle toho ze tam ten zlodej nechal levej blinkr apod. a vse ostani vzal,si myslim ze to byl nekdo kdo to potreboval na sveho golfa.A to je co se mi nelibi.Kdyby to byl nejakej smejd tak at treba shnije ,ale nekdo kdo ma VW!!!!Jinak s tebou soucitim.
8O svetla :?:
jj svetla :idea:

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Stepix »

chip1 píše:
Stepix píše: 8O svetla :?:
jj svetla :idea:
ty ses rozpovídal teda :lol: to si otevreli auto, haupnu a v noci suverene sundali lampy jo? tomu se rika absolutni drzost

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“