Opet vykradene auto :(

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od chip1 »

Stepix píše:
chip1 píše: jj svetla :idea:
ty ses rozpovídal teda :lol: to si otevreli auto, haupnu a v noci suverene sundali lampy jo? tomu se rika absolutni drzost
Asi tak nejak.jinak by to odtamtud asi nedostali.Ale kdyz to udelaj na parkovisti pred panelakem, ktere je osvetlene a furt tam nekdo beha se psem,protoze ho musi vyvencit .tak to je fakt DRZOST. :roll:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od PlusOne »

chip1 píše:
Stepix píše: ty ses rozpovídal teda :lol: to si otevreli auto, haupnu a v noci suverene sundali lampy jo? tomu se rika absolutni drzost
Asi tak nejak.jinak by to odtamtud asi nedostali.Ale kdyz to udelaj na parkovisti pred panelakem, ktere je osvetlene a furt tam nekdo beha se psem,protoze ho musi vyvencit .tak to je fakt DRZOST. :roll:
..a právě proto, že to dělají na veřejném prostranství, to není nikomu podezřelý. Lidi, co chodí okolo, mají za to, že to auto je jejich - kdo jinej by si otevřel haubnu, a vymontovával světla....maximálně si řeknou, že jim jebe, protože montovat se se světlama takhle pozdě večer.......no,už jsem tu kdesi psal, že kamarádovi v Olomouci takhle otevřeli Fáčko, aby z něj vybrali chladič - mohli by to udělat za bílýho dne, a nikomu by to nebylo podezřelý...drzost zlodějů fakt nezná mezí...

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od RomeoMontek »

Dát kvalitní alarm s pagerem(magicar, kopel) a snímač na kapotu a pojistit auto proti odcizení + vandalismsu..ale to je věc, kterou říkám furt dokola.. a pak se lidi diví...

1) neukradne ti to kdejakej debil
2) a když to bude profík tak ti to pojištovna zaplatí...
3) vcelku se to finančně vyplatí(minimálně ten alarm s pagerem...)...

a nebo jezdit z garáže do garáže a pak je vcelku vysmáto...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Uživatelský avatar
chip1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: brnoooooooooooo

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od chip1 »

RomeoMontek píše:Dát kvalitní alarm s pagerem(magicar, kopel) a snímač na kapotu a pojistit auto proti odcizení + vandalismsu..ale to je věc, kterou říkám furt dokola.. a pak se lidi diví...

1) neukradne ti to kdejakej debil
2) a když to bude profík tak ti to pojištovna zaplatí...
3) vcelku se to finančně vyplatí(minimálně ten alarm s pagerem...)...

a nebo jezdit z garáže do garáže a pak je vcelku vysmáto...
MAS PRAVDU TO JU.S tim alarmem souhlasim,ale ten tam nemam :o(.Myslim si totiz ze moje auti se da tak maximalne odtahnout na odtahovce.Je tam dost srandicek na zabezpeceni.Samozrejme profik to mozna po nejake dobe prekona ale bude mu to trosicku trvat:o) Takze jak to provedl ten hajzlik co mi ukrad svetylka. Proste to jen vykrast a obrat.
ALE:1) garaz nemam
2) pojistit golfa proti odcizeni stoji nehorazne prachy,a na to bohuzel namam.

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od zuzko »

VWgolfGT píše:tak dnes mi vykradli myho varianta primo pred barakem,minulej rok mi vybrali pred barakem moji dvojku a ted tohle a policajti od rana jezdi ze nejsem jedinej pripad ze jezdi od rana a ze nestihaj,nastesti bedna a zesilovac nevzali je to pridelany a hlavne central jim nedovolil odemknout dvere tak se tam zezadu pro vse museli natahnout,ale zadni roletka je vytrzena a roztrhana :( rano sem se probudil a koukam opet rozbite okno(s folii) tak sejdu dolu a okno v haji,radio fuc,roletka v kufru vytrzena komplet auto rozhazeny a sebrali i novy bombony v ty kulaty plechovce a susenky :( pred 14dny me nechala pritelkyne o vikendu mi ukradli dvojku golfa a ted vykradenej variant :cry: uz sem z toho zoufalej :roll:
ty kks to je hruza no pekne a to nechavas v aute pres noc radio??ale to bol podla mna nejaky tip alebo len skusali??a pobrali uz co videli??alarm nemas??treba aspon ten nech to huci
//////podla auta spoznáš vodiča////// I love Golf////
tel:0907 849 756

Uživatelský avatar
Buky20
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 298
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od Buky20 »

jj v sucháči je to docela prej častý že tam vezmou šmahem víc aut....a alidi se pak ráno diví....bych jim uřezal ruce pak přivázal za nohu a táhl aspon k temelínu :evil:

Uživatelský avatar
zuzko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: slovensko malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od zuzko »

Buky20 píše:jj v sucháči je to docela prej častý že tam vezmou šmahem víc aut....a alidi se pak ráno diví....bych jim uřezal ruce pak přivázal za nohu a táhl aspon k temelínu :evil:
zaziva v laktoch polamat ruky ja si myslim ze to je dobry trest :drv:
//////podla auta spoznáš vodiča////// I love Golf////
tel:0907 849 756

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Re: Opet vykradene auto :(

Příspěvek od RomeoMontek »

chip1 píše:
RomeoMontek píše:Dát kvalitní alarm s pagerem(magicar, kopel) a snímač na kapotu a pojistit auto proti odcizení + vandalismsu..ale to je věc, kterou říkám furt dokola.. a pak se lidi diví...

1) neukradne ti to kdejakej debil
2) a když to bude profík tak ti to pojištovna zaplatí...
3) vcelku se to finančně vyplatí(minimálně ten alarm s pagerem...)...

a nebo jezdit z garáže do garáže a pak je vcelku vysmáto...
MAS PRAVDU TO JU.S tim alarmem souhlasim,ale ten tam nemam :o(.Myslim si totiz ze moje auti se da tak maximalne odtahnout na odtahovce.Je tam dost srandicek na zabezpeceni.Samozrejme profik to mozna po nejake dobe prekona ale bude mu to trosicku trvat:o) Takze jak to provedl ten hajzlik co mi ukrad svetylka. Proste to jen vykrast a obrat.
ALE:1) garaz nemam
2) pojistit golfa proti odcizeni stoji nehorazne prachy,a na to bohuzel namam.
Na alarm s pagerem nemáš a na nový světla+trio nebo chladič máš?? To je nějaký divný...

Pojistit golfa proti odcizení+vandal+živel při částce auta 120t stojí při 5% spoluúčasti nějakých bratru 4500-5000 ročně...to není zas taková raketa...když to hodíš čtvrtletně seš na cca 1200...a to se podle mě dá...
Mám se rád, a proto jezdím pomalu....

What is penis? -) PEN with Injection System

羅密歐蒙塔古 (čajna klan)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“