Golf

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od KADEL »

prave nenapsal spotřebu někomu se muže zdát 5l moc a nekomu 12L/100km v pohode to je uhel pohledu
jinak voda z vefucku je ok ale jak píšou jini kolik tot otázka kolik najedeš deně km...kolik za týden..jaké trasy jezdíš t os tím vše souvisí od toho se odvijí ta spotřeba a srážlivost
jinak bych nešpekuloval pokud nemáš nejakého známeho kdo má kabel (myslím že ti vyjde levneji když si ho koupíš než když zajedeš do vw) napíchni to zisti závady(pokud nebudou) změř lamdu... čidlo teploty.je to někde graf kolik má dávat no proste vše c ose týče řj od toho všeho se odvíjí spotřeba..když ti bude špatně ukazovat čidlo (tuším že na tvem motoru je 4pinové) takže budíky ok
ale do řj ti muže jít nesmysl a bude si myslet že je pořád studené.. vaha vzduchu duležitá no proste všechny čidla proměřit na netu toho najdeš dost (hlavně měřené hodnoty) a pak budeš chytřejší v servisu ti vymění všechno a bude tě to stát balík a efekt žádnej...

i-v-a-n...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2008 18:24
Bydliště: V.Špály 14 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od i-v-a-n... »

Prosím Tě,mám doma noutbuk,píšeš sehnat si kabel, kde a od koho, a jak ho nainstlovat na noutbuk. Tehdy když mě měřily že mám čidlo na Abs špatné,opravář to měřil noutbukem a kabelem a to bych potřeboval i já,abych mohl změřit jak píšeš co mi to provádí. Mohl bys mě poradit? Jinak moc nejezdím ale přes to když vyjedu sleduji palivoměr a dost to papá.Jezdím občas po městě tam je spotřeba vyšší,ale více jezdím mimo město a moc to papá.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od KADEL »

no kablík ti stačí to co tu prodávají kluci nebo se podívej na netu cena je někde kolem 1200kč tuším
hledej OBD2 pak už jen sehnat soft a zaklady jako editace a mazání chyb a jiné zakladni věci mužeš dělat

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“