Golf

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

i-v-a-n...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2008 18:24
Bydliště: V.Špály 14 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Golf

Příspěvek od i-v-a-n... »

Chtěbych se zeptat,můj Golf3,asi moc papá,nevím čím to je,nedávno jsem si ho koupil, špatně startoval,výměna pastorku na spouštěči stála 900Kč,pak mi odešlo ABS,nové čidlo i s prací 1560Kč,(mimo jiné jsem si koupil se slevou litinová kola),a cestou pro kola,jsem s hrůzou pozoroval palivoměr.Když stojím v garáži a mám nastartované auto,mám pod autem kaluže vody spřední části výfuku,za lambdou.Já vím určitě mi možná napíšete vyměnit lambdu,ale což jsem si koupil auto, abych do něj vrážel jenom peníze.Koupil jsem si Golfa jako jedno zmála spolehlivých aut,a vůbec to tak nevypadá.

Uživatelský avatar
mato88
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 491
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tlmače - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od mato88 »

tak to si asi kupil golfa o ktoreho sa predchadzajuci majitel vobec nestaral,keby si mal golfa od novoty,urcite by si s nim bol velmi spokojny,asi ta predchadzajuci majitel ojebkal a nehovoriac o tom,kupis si auto za 50 tisic a chces aby jazdilo ako nove za 500 tisic,nechces trochu moc???

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Golf

Příspěvek od mephik »

mato88 píše:tak to si asi kupil golfa o ktoreho sa predchadzajuci majitel vobec nestaral,keby si mal golfa od novoty,urcite by si s nim bol velmi spokojny,asi ta predchadzajuci majitel ojebkal a nehovoriac o tom,kupis si auto za 50 tisic a chces aby jazdilo ako nove za 500 tisic,nechces trochu moc???
presne jak rika mato nemuzes cekat od auta co uz neco pamatuje ze bude porad slapat jako svycary i po spatnem zachazeni .... muze to byt spousta veci co teplota je ok ? volnobeh ma jaky otacky ? zkus si zajet do servisu at ti to napichnou na VAG a tam to treba neco vypíše .......

i-v-a-n...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2008 18:24
Bydliště: V.Špály 14 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od i-v-a-n... »

Jak našetřím,tak si zajedu do servisu,víte jsem jen invalidní důchodce a samozřejmě na nové auto jak víte peníze nemám,a na servis si musím našetřit. Teplota je v pořádku.

Uživatelský avatar
colorconceptGT
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: SR EAST METROPOLITAS (SR-KE)
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od colorconceptGT »

a co vyfuk..pokial je niekde deravy este prd katalizatorom oblbuje to lamdu a to moze mat za nesledok tu spotrebu...nehuli ti auto nacierno....
cidlo na ABS stoji nieco okolo 600 co preboha robili na jednom cidle za skoro 1600
a ten pastorok no normalna vec neboj este ta caka loziska a puzdra a regler v altrenatore a to by uz mohlo byt vsetko.....mozno inducka....casom....tiez normalne...vyhoda je v tom ze vela veci pasuje z felicie alebo ocavky a za o dost lecnejsiu cenu....napr aj to cidlo na ABS...a hlavne to kupis pomaly aj v krcme.
neboj golf je fasa vozitko ale ak donho roky niekto sral....tak tam nejaky ten smrat ostal....to sa casom vyvetra....ze

Uživatelský avatar
LiborG3
Pilot
Pilot
Příspěvky: 729
Registrován: 16.12.2007 15:53
Bydliště: Brno

Re: Golf

Příspěvek od LiborG3 »

colorconceptGT píše:a co vyfuk..pokial je niekde deravy este prd katalizatorom oblbuje to lamdu a to moze mat za nesledok tu spotrebu...nehuli ti auto nacierno....
cidlo na ABS stoji nieco okolo 600 co preboha robili na jednom cidle za skoro 1600
a ten pastorok no normalna vec neboj este ta caka loziska a puzdra a regler v altrenatore a to by uz mohlo byt vsetko.....mozno inducka....casom....tiez normalne...vyhoda je v tom ze vela veci pasuje z felicie alebo ocavky a za o dost lecnejsiu cenu....napr aj to cidlo na ABS...a hlavne to kupis pomaly aj v krcme.
neboj golf je fasa vozitko ale ak donho roky niekto sral....tak tam nejaky ten smrat ostal....to sa casom vyvetra....ze
Moc hezky řečeno tak to mám i já koupil sem golfa za 90 a říkal sem si jaká to bude palba a dneska sem to měl poprvé zvedlí a hrůza ložiska vzadu sou v takovým stavu že mám teďka strach jet domů abych někde nenechal kolo chčije mi odvětrání klikovky a vedle toho je nějáký těleso tak to taky prej možná chčije ale olej se mi neztrácí to je fack divný........no kamaráde je to běh na dlouho trať vzlášť když máš málo peněz......ale je to snad hlavně o tom že tady každej z nás to auto miluje a rád za něj utrácí a dělá pro něho první poslední.....
DieselPower
I like Turbo :mrgreen:

Na náhrobní kámen mi vytešte: Místo srdce sem měl motor...!

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od napster »

Záleží taky na tom,jak se o to taky prodávající staral.Jí jsem projel ČR křížem krážem,než jsem jel do Belgie pro Varoše.V -20°C vytáhnu předvstřik nechám jednou nažhavit a škrtnu a jedu.Možná si narazil na špatnýho golfa i to se může stát,ačkoliv už to taky neni nejmladší auto cca 17let. a pořád to jsou držáky jako kráva.Hlavně ropáci.Zkus ten výfuk.Taky ho mam děravej a spotřeba je ku*va znát.
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

i-v-a-n...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2008 18:24
Bydliště: V.Špály 14 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od i-v-a-n... »

Nastaroval jsem Golfa,zvednul na zvedák a koukal kudy teče voda z výfuku.
Teče za lambdou,tam kde je držák na překrytí dvou trubek.Lambdy a prostředního výfuku. Nevím zda to má vliv.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od vento »

i-v-a-n... píše:Nastaroval jsem Golfa,zvednul na zvedák a koukal kudy teče voda z výfuku.
Teče za lambdou,tam kde je držák na překrytí dvou trubek.Lambdy a prostředního výfuku. Nevím zda to má vliv.
napiš nejdřív co máš za motor
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

i-v-a-n...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2008 18:24
Bydliště: V.Špály 14 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od i-v-a-n... »

Mám motor obsah 1600,55KW,podle techničáku typ AEE. Jak slyšel kouř z výfukového potrubí není černý. Včera jsem vyjel z garáže a za mnou byla velká kaluž vody samozřejmě z výfuku. Chtěl bych Vás požádat, zda velká spotřeba benzínu,není tím,že mi s výfuku teče voda,a podle mě není výfuk děravý. Nevíte jaká je tam lambda, Golf3řady 1997 a zda kdybych ji sehnal jestli ji mohu namontovat sám?

MajkX
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 14.04.2008 18:38

Re: Golf

Příspěvek od MajkX »

napster píše:Záleží taky na tom,jak se o to taky prodávající staral.
Svata pravda.. ja sem koupil toho svyho za 27.. necekal sem zazraky a nezklamalo me kdyz sem vyndal motor.. vsude min 5cm bahna,auto upe zanedbany od strechy po gumy..takze slo vsechno ven,komplet udrzba motoru,ma za sebou 306tis ae chytne i v zime okamzite. jak jiz ale bylo receno,auto za takovyhle penize sem koupil kuli motoru,ten vypadal zdrave.se zbytkem uz se clovek proste jen mazli. jeste zdaleka neni hotovy,ale o kdyz clovek vidi jak se mu to jeho vysneny auticko meni pod rukama..je to uzasnej pocit a zene ho to dal porad do toho cpat penize a cas aby vypadalo jeste lip..droga se tomu rika.. :D
Zábava začíná tam, kde to všichni otáčí..

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od Stug »

Asi neni v pořádku mít vodu u lambdy, ale nevziká dokonalym spalováním Co2 a voda?
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Golf

Příspěvek od napster »

j vzniká a sráží e ve výfuku,ale zase neudělá kaluž,jde o to,kdy je to ještě loužička a kdy kaluš a kdy rybník.Trochu vody tam bude,ale neni ji až tak moc.A k tý spotřebě.Máš 1.6 55kw pokud na to hodíš široký kola,tak spotřeba je vyšší.soused měl na 1.4 16" 205tky a vzadu 215tky a spotřeba se prej zvedla okolo 1-1.5l
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
pitbull
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Golf

Příspěvek od pitbull »

A motor nomaně vrčí a tahá, bo se štěká leností. Rozvoďák měnili, aby to nebylo skočený. Jen myšlenka?! Jinak G je super auťák, jen po koupi chytáš mouchy a pak už ok. S těma dílama z feliny když ne penise, tak stačí. Já mám takhle cívku o 1500,- levnější a OK

Uživatelský avatar
houmr78
Závodník
Závodník
Příspěvky: 678
Registrován: 14.01.2008 18:59
Bydliště: Bílina

Re: Golf

Příspěvek od houmr78 »

mám taky G III 1.6 Aee,jen je z roku 96 a na chod motoru a spotřebu si nemůžu stěžovat,mám na něm 195/50R15 a do 7L/100KM se vejdu.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“