Problém s rozjížděním

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
chandler1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 57
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Problém s rozjížděním

Příspěvek od chandler1 »

Zdarvím klubáky, potřeboval bych radu. Mám G3 TDi, 66 kW, rok 97-98. Když se rozjíždím se studeným autem a mám spojku v záběru, tak mi auto zaškube jako kdybych se rozjížděl se starou Karosou. Když se mi motor a všechno ohřeje, je to o poznání lepší, víceméně se příznaky ztratí. Řadit mi jde ale dobře, spojka neklouže... Poradíte??

fišta
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 28.04.2008 12:25
Bydliště: Město Touškov

Re: Problém s rozjížděním

Příspěvek od fišta »

Koukni se na silenbloky motoru a nebo se zastav.

Uživatelský avatar
Unihero
Profík
Profík
Příspěvky: 930
Registrován: 02.11.2007 12:17
Bydliště: Turnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rozjížděním

Příspěvek od Unihero »

jak jede celkově auto? slyšel jsem někde že prej to může dělat chip, ale mě to taky dělá ale ne jako tobě ale když jedu třeba na 5 60km/h tak mi to taky malinko poškubává... měnil jsem taky všechny silentbloky, ale jinak nikdy neškubne jen když už to brutálně podtáčím...

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rozjížděním

Příspěvek od snXa_ »

U starsich aut tohle byla znamkla toho ze lamela je zkroucena.. zabirati jen na kousku a potom kdyz se dostane na ten kousek co je pokroucen tak ti to zaskube...
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
jhn
Závodník
Závodník
Příspěvky: 696
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ml. Boleslav

Re: Problém s rozjížděním

Příspěvek od jhn »

snXa_ píše:U starsich aut tohle byla znamkla toho ze lamela je zkroucena.. zabirati jen na kousku a potom kdyz se dostane na ten kousek co je pokroucen tak ti to zaskube...
jo ktomu bych se taky přiklonil buď zkroucená a nebo se ulomily nějaký ty packy na který dosedá ložisko a lamelu to tlačí víc k jedný straně a to dělá tohle taky ale asi i za tepla
ICQ: 236-929-455, e-mail: jhn.s@post.cz

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rozjížděním

Příspěvek od snXa_ »

jhn píše:
snXa_ píše:U starsich aut tohle byla znamkla toho ze lamela je zkroucena.. zabirati jen na kousku a potom kdyz se dostane na ten kousek co je pokroucen tak ti to zaskube...
jo ktomu bych se taky přiklonil buď zkroucená a nebo se ulomily nějaký ty packy na který dosedá ložisko a lamelu to tlačí víc k jedný straně a to dělá tohle taky ale asi i za tepla
Roztaznost matrose... potom to dela min...kamos mel trasita a taky mu to delalo to rozebral a uplne v prdeli lamela
Život je na nic nasleduj intinkt VW

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s rozjížděním

Příspěvek od KADEL »

hele mě to dělá taky ale pořád na jedničku je to nekdy problem se rozjet do kopce teda mám to už v noze ale jinej co s tím jeli to chcípá takže to bude říkáte lamela nebo přítlačák?..vím že mám v hajzlu ložisko dělá to bordel ale čekal jsem až se t orozsipe uplne nebo začne klkouzat ale už mě to nebaví-)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“