Rada

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Rada

Příspěvek od Grinch008 »

Zdravím mám možnost koupit golfa ze Slovenska, je to g3 tdi, 66kw, r.v. 95, typ motoru 1Z, má "pry" najeto 150 000, a měnil na něm pry převodovku a ojnice jinak klasická udržba, chtěl jsem se zeptat z jakého důvodu ty ojnice asi měnil - jestli byla nebo je hnutá klika nebo co by stim mohlo být a popřípadě jak poznám že ta klika je špatná bez demontáže? Raději se vyvarovat takového golfa nebo by to neměl byt zas takový problém? Dik všem za reakce

Uživatelský avatar
vwCharlie
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7792
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OSTRAVA!!!

Re: Rada

Příspěvek od vwCharlie »

ojnice mohl měnit jen z toho důvodu, že se mu to potkalo a to by měnil asi víc věcí. Pak je ještě malá možnost,že kvůli slabého mazání se přidřely na kliku,jenže to už by muselo být dost KO než by to předřelo i ojniční pouzdra.

Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Re: Rada

Příspěvek od Grinch008 »

Tak kdyby se mu to potkalo tak fakt toho meni vic, ale pry jen ojnice tak nevim no

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od vento »

se podivej radsi tady v sekci autobazar treba se tam neco najde.stim slovenckem je to jen záder musel by jsi proto s podvalem, platit prihlaseni a dovozovou technickou.a nevim jak by jsi resil kdyby jsi objevil nejakou skrytou vadu atd
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od KADEL »

no pokud je to 1Z tak to mohl měnit kvuli prasklej pistum..a mohl tam dát z PDčka potom by musel menit prave i kliku

Uživatelský avatar
Grinch008
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 06.02.2008 14:10
Bydliště: Ostrava

Re: Rada

Příspěvek od Grinch008 »

ale zase kdyby měnil pisty a daval tam silnější tak tim lip pro mě protože bych to časem dělal taky

a myslim že na podvalu to vozit nemusim pojedu tam proto s kamošem autem a dovezu ho po vlastni ose a je to

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada

Příspěvek od snXa_ »

Grinch008 píše:ale zase kdyby měnil pisty a daval tam silnější tak tim lip pro mě protože bych to časem dělal taky

a myslim že na podvalu to vozit nemusim pojedu tam proto s kamošem autem a dovezu ho po vlastni ose a je to
Rozumna volba.. zatezovej test :),kdyz nevydrzi tak mu ho muzes omlatit o hlavu :D
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“