Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Odpovědět
Uživatelský avatar
blek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 09.05.2008 16:04
Bydliště: Liberec

Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od blek »

Nazdar Golfáci dneska se mi stala taková věc a nevím jak začít...Zakoupil jsem auto před 3týdny...Golfa III 1997 55kw...Čirou náhodou sjedu z rampy po prohlídce spodku auta a chrochtám si v jakým je pěkným stavu...zastavím rozloučím se se známíma znovu nastartuju zařadím za jedna auto cukne jako bych špatně zařadil nebo se špatně rozjel...snažím se znovu nastartovat a bez ůspěchu...1.zajedu pro 7l benzínu(jestli není špatnej plovák)doleju a startování bez uspěchu 2.Zajedu na diagnostiku kde vypláznu 600kč a řeknou mi že to je mechanická závada ale jaká to neví 3.kontrolujeme rozvodovej řemen...kterej nespadl(mimochodom na kterej jsem obj.příští týden)...motor se snaží nastartovat...kabeláž vypadá všechna správně zapojená... před tím nikdy nezlobil až dnes...pumpou se mi to nezdá protože benzín nasává...odvezl jsem auto ke známímu a pozítří se na to vrhnem...díky za každou radu :P :?:
Naposledy upravil(a) blek dne 30.05.2008 00:18, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od arapah »

asi to bude ta vylučovací metoda :?

Uživatelský avatar
blek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 09.05.2008 16:04
Bydliště: Liberec

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od blek »

Jen jestli se někomu nepřihodilo to samé at se mám od čeho odpíchnout.Na co by jste koukli jako první atd...?

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od arapah »

blek píše:Jen jestli se někomu nepřihodilo to samé at se mám od čeho odpíchnout.Na co by jste koukli jako první atd...?
to je asi monostřik co?a když ses hrabal tam na spodku neudělal si něco s lambda sondou(kablík)

i-v-a-n...
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 45
Registrován: 24.02.2008 18:24
Bydliště: V.Špály 14 Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od i-v-a-n... »

Měl jsem ten samý problém,koupil jsem Golfa,toho samého,z bazaru,při nastartování,startoval,ale občas nenaskočil,majitel bazaru mi řekl že ostříkal motor,že se musí vysušit,auto jsem vzal,že v garáži se vysuší,omyl,dovezl jsem auto po problémech spátky,majitel vymontoval startér,po vysušení auto jeden den jelo,ale druhý den se situace opakovala,podle časopisu je možná závada projevuje na pastorku spouštěče,po opravě jsem měl auto v pořádku. Nevím zda to bude tato závada,ale jestli né přeji Ti hodně úspěchů k vyřešení problému.

Uživatelský avatar
iMarwin
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 247
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec,Mlada Boleslaw
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od iMarwin »

No asi bych to vzal logicky postupne rikas ze toci ale nenaskoci? tak to vem od zacatku modul zapalovani jestli hazi jiskru, rozdelovac, palec rozdelovace, ocistit kostry! Jestli jede cerpadlo? Pricin toho co pises je mnoho a fakt je nejjedndusi projet to od zactku! Hodne stesti ti preji jelikoz vim jaka to je pakarna taky jsem si to zazil. Nakonec to bylo tak ze vzdy jsem neco opravil respektive vymenil a pak odeslo neco jineho!(rozdelovacem to zacalo, pak modul zapalovani, a nakonec odesel starter)
ale nevim kdyz ti to nic neukazalo na vagu tak jestli muze byt pricinou co jsem napsal

Lovu zdar

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2872
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od Peťas »

arapah píše:
blek píše:Jen jestli se někomu nepřihodilo to samé at se mám od čeho odpíchnout.Na co by jste koukli jako první atd...?
to je asi monostřik co?a když ses hrabal tam na spodku neudělal si něco s lambda sondou(kablík)
Z toho roku už je to vícebod.....
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
Tomik007
Řidič
Řidič
Příspěvky: 104
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ricany u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od Tomik007 »

I já měl tenhle problém...vyměnil jsem snad vše co se dalo a byl klid a po cca měsíci to začalo nanovo a jak sem byl nasr... tak sem chtěl vylézt z auta a kopnul do relátek (pojistkovky) a závada odstraněna => relátko pumpy... :wink:

Tomm85
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 21.05.2008 12:04
Bydliště: KOSTELEC NAD ORLICI

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od Tomm85 »

ja mel neco hodne podobnyho. zniceho nic me chciplo auto a uz neslo natocit. snahu to melo,ale bylo v haji benzinovy ceradlo a teplotni cidlo

Uživatelský avatar
blek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 26
Registrován: 09.05.2008 16:04
Bydliště: Liberec

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od blek »

Opraveno snímač zapalování,tyristopové zapalování

Uživatelský avatar
snXa_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 249
Registrován: 21.02.2008 22:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od snXa_ »

arapah píše:asi to bude ta vylučovací metoda :?
a jeste dodam.. ta nejdrazsi metoda :x
Život je na nic nasleduj intinkt VW

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Prosím o rady Golf III 1,6 8V

Příspěvek od arapah »

snXa_ píše:
arapah píše:asi to bude ta vylučovací metoda :?
a jeste dodam.. ta nejdrazsi metoda :x
:D jak kdy

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“