rada....folie

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od napster »

kámoš sehjnal atest za 800kč jen nalepit na skla a kartičku má a folie měl za 500kč 6mx75cm :lol:
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od VWmathes »

nooo nalepit to umi:) jidte ze se bublinka najde...ale co tu ctu tak se priklanim k temu atestu a kvalite....jde mi taky o to slunicko a o to aby to tam nelakalo lapky ..takze diky za nazory :twisted: :mrgreen: :wink:
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

yary1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 17.04.2008 18:54
Bydliště: ZL

Re: rada....folie

Příspěvek od yary1 »

atesty MUSI byt nalepene POD folii - predni skla (ridic spolujezdec ) muzou met folie max 30% to je 70% propustnost . tolik k stk :lol: za kratkeho golfika tak 2800 dlouhy za 3500 . prvni rozdil poznas az si pri 50 stupnich sednes do auta a na zadnich sedackach budes mit tu penezenku kterou s tam nechal protoze neni vydet.

Uživatelský avatar
death
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: plzen/karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od death »

a pokud jsou s atestem (tzn. jak na skle, tak karticka) tak to na STK normalne projde?
Powered by V8 quattro

yary1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 94
Registrován: 17.04.2008 18:54
Bydliště: ZL

Re: rada....folie

Příspěvek od yary1 »

k homolog. znamkam pod folie dostanes automaticky karticku na ktere je nakreslene auto a na ni se napise jake kde mas folie -% zatmaveni ...na stk karty zatim skoro nikdo nechce ale znamky pod foliema se kontroluji dost.od zari by snad meli byt udajne pasky na kontrolu propustnosti svetla a to by byl mazec (zatim se o tom jen mluvi) dokazu si predstavit frajera s 5kovym bavorem jak si to prihrne na stk a borec mu rekne strhnout nebo nazdar :lol:


u nas neni vyrobce KVALITNICH folii a asi bych se vyhl tescu a podobnym 100% vyhodnym nakupum ..mozna az budes chtit dostat dolu rozpraskanou folii za 300kacek tak ti dojde kolik si usetril :lol: :lol:

na stk ti (zatim) staci znamky pod foliema

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od VWmathes »

no.. takze se priklanim ke kvalite a atestu noo.. neco si priplatim a budu mit snad klidecek :)
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Helboy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 28.03.2008 10:07
Bydliště: Zelenec

Re: rada....folie

Příspěvek od Helboy »

no ja byl na technicky minuly tyden.mam folie i u ridice a spolujezdce.uz sem to tak koupil tak sem se dost bal na technicky,atest na to zadnej nemam.takze okynka stáhnout dolu a doufat v hezky pocasi,aby to nebylo moc podezreli a vyslo to .uz stim jezdil pres rok a o policajty sem jeste nezavadil :wink:(snad sem to nezakrik) :D

Uživatelský avatar
Radim205D
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od Radim205D »

tohle by se mohlo někomu hodit , kdo s tím ještě nedělal :D


Uživatelský avatar
pitbull
Řidič
Řidič
Příspěvky: 77
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada....folie

Příspěvek od pitbull »

Já jsem pro kvalitu a atest. Dal jsem varianta celýho za 5tis, ale předek je bez atestu(aby neměl problém tvořitel), když jdu na technickou, tak si atest pro jistotu půjčím. Zatim to nemají jak měřit, ale 70% propustnoust časem budou chtít. Záleží kam jezdíš na STK, já tam známí nemám a zatím dobrý, tak nám to snad vydrží. Když nemáš klimu je to super, jen vyvjetráš, mám je proto, že se mi líbí a hlavně praktičnost.

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od VWmathes »

u nas na technicke no ustecky kraj a ceska lipa technicka.....musel bych auto pujcovat jinym lidem a ti zase jinym lidem..a nevim taky se radsi priklonim kvalitce..a priplatim si
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Uživatelský avatar
Radim205D
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od Radim205D »

Já kvalitní folie jen na přední dveře, vzadu by mi bylo líto investovat, když vím že pro malého by nebyl problém tu folii např. angličákem poničit. To ji radši za půl roku strhnu a za kilo nalepím novou.

VWmathes
Závodník
Závodník
Příspěvky: 644
Registrován: 15.05.2008 13:38
Bydliště: VWarnsdorf..
Kontaktovat uživatele:

Re: rada....folie

Příspěvek od VWmathes »

ja su bezdetnej :D 8) snad se mi ta investice vyplatiii
VW Bora Variant Special 1.9 TDI 74kw Seat Ibiza GT TDi EVO1 81kw AFN VW Touran 2.0 TDI 125kw HIGHLINE plna polni Golf mk2 1.6 Td

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“