Vento syncro ?

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

a nebo...

Příspěvek od RomeoMontek »

a nebo mám v hlavě takovou představu..Hofele Golf Cabrio Long. Komu nestaci G3cabrio tak s použitím seriovejch dílu z venta se uděla cabrio long - G3 s prdelkou od Venta..určo znáte...a navrtat tam syncro..to by byl teprv mazec...

Ale nejdrive si poridim motorku - Suzuki Burgmana AN400...

Kdybych něco zjistil dám vědět - teď mám dost školy a k tomu team leader a kontrolor promo akcí....

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: a nebo...

Příspěvek od TNT »

RomeoMontek píše:a nebo mám v hlavě takovou představu..Hofele Golf Cabrio Long. Komu nestaci G3cabrio tak s použitím seriovejch dílu z venta se uděla cabrio long - G3 s prdelkou od Venta..určo znáte...a navrtat tam syncro..to by byl teprv mazec...

Ale nejdrive si poridim motorku - Suzuki Burgmana AN400...

Kdybych něco zjistil dám vědět - teď mám dost školy a k tomu team leader a kontrolor promo akcí....
Tyyy voe tak to by byl mazec jeste vetsi!!!! 8O Jak s STK? A mas nejaky fota??? :D Honem honem vsechno sem!!!! :lol:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Cabrio

Příspěvek od RomeoMontek »

viz priloha...

Jak s STK..no to uz by asi byl problem...nevim, ale kdyz AAA umi sehnat cistopis OTP, tak by snad umeli udelat i Hofele cabrio... a kdyz mas technicak tak je vyhrano a na stk utrou xicht - pac by nemeli o auti info a zastoupeni pro cr neexistuje...takze by se mozna dali dodelat xenony apod a vsechno rici, hofele:-)))) ...asi si to predstavuju strasne lehce...:-)))
Přílohy
hofele-vw-golf-cabrio-long.jpg
hofele-vw-golf-cabrio-long.jpg (25.57 KiB) Zobrazeno 685 x

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

..nebo cupe...

Příspěvek od RomeoMontek »

viz foto
Přílohy
cupe.jpg
cupe.jpg (16.39 KiB) Zobrazeno 678 x
Naposledy upravil(a) RomeoMontek dne 22.06.2006 14:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Cabrio

Příspěvek od TNT »

RomeoMontek píše:viz priloha...

Jak s STK..no to uz by asi byl problem...nevim, ale kdyz AAA umi sehnat cistopis OTP, tak by snad umeli udelat i Hofele cabrio... a kdyz mas technicak tak je vyhrano a na stk utrou xicht - pac by nemeli o auti info a zastoupeni pro cr neexistuje...takze by se mozna dali dodelat xenony apod a vsechno rici, hofele:-)))) ...asi si to predstavuju strasne lehce...:-)))
Tyyyyy voe,ja se tresu jak ten zabak v reklame na BMW!!! 8O :lol: ....To je masakr!!!!Jestli mi nekdo zjisti,co vsechno k tomu bude treba,tak to rozjedem!!!! :twisted: ...Teda ne hned,ale nekda urco... :lol: ...Nebylo by tech fotek vic? :wink:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

fotky

Příspěvek od RomeoMontek »

..no vic fotek neni...snad jen viz priloha(foto z katalogu:-) ). Na netu jsem nikde nenasel...

Taky se mi to moc libi....casem...
Přílohy
2006_0622Image120006.JPG
2006_0622Image120006.JPG (38.29 KiB) Zobrazeno 675 x
2006_0622Image120003.JPG
2006_0622Image120003.JPG (30.05 KiB) Zobrazeno 675 x

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

A na co šetřím..

Příspěvek od RomeoMontek »

Ted prave zacinam setrit na tohle...
Přílohy
Burgi.jpg
Burgi.jpg (41.67 KiB) Zobrazeno 619 x

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Ty vado aspon mam adresu,zjistim od nich jak se to dela... :D Diiik....Ten skutr neni moje gusto zrovna,ale nevypada vubec spatne... :wink:

Uživatelský avatar
Hopr
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kam.Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hopr »

Koukal jsem na rozměry Golf/Vento, jsou shodné. Pouze Ventí má delší kufr. Nápad se synchrem mě taky napadl a řekl bych že se Ventí synchro dělali, ale nejsem si jistý. :D
Jsem elektrikář-proto nezvládám gramatiku.

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

Hopr píše:Koukal jsem na rozměry Golf/Vento, jsou shodné. Pouze Ventí má delší kufr. Nápad se synchrem mě taky napadl a řekl bych že se Ventí synchro dělali, ale nejsem si jistý. :D
Rekl bych,ze se takovy auta nedelaly... :roll: :cry:

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

TNT píše:Ty vado aspon mam adresu,zjistim od nich jak se to dela... :D Diiik....Ten skutr neni moje gusto zrovna,ale nevypada vubec spatne... :wink:
Je to vcelku sranda věc, pohodlná pro dva...vpoho 150 a když se jí dá kotel tak ke 170..někomu i 190...:-))))

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

TNT píše:
Hopr píše:Koukal jsem na rozměry Golf/Vento, jsou shodné. Pouze Ventí má delší kufr. Nápad se synchrem mě taky napadl a řekl bych že se Ventí synchro dělali, ale nejsem si jistý. :D
Rekl bych,ze se takovy auta nedelaly... :roll: :cry:
taky o tom nic nevím:-) jinak :

ventí 2,0 má skoro stejnou zadní nápravu - liší se "akorát" typem - G3/Variant Syncro - šikmé rameno, Vento - náprava se zkrutnou příčkou.., dále rozvor stejný, rozchod kol vpředu má golf v o něco větší než vento - podle motorů, pro zajímavost má V GL2,0 vetší rozchod než V VR6... no a standartní Variant má oproti syncru větší kufr o 126l a nádrž 65l....to jsou zatím info co mám:-)

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

RomeoMontek píše:
TNT píše: Rekl bych,ze se takovy auta nedelaly... :roll: :cry:
taky o tom nic nevím:-) jinak :

ventí 2,0 má skoro stejnou zadní nápravu - liší se "akorát" typem - G3/Variant Syncro - šikmé rameno, Vento - náprava se zkrutnou příčkou.., dále rozvor stejný, rozchod kol vpředu má golf v o něco větší než vento - podle motorů, pro zajímavost má V GL2,0 vetší rozchod než V VR6... no a standartní Variant má oproti syncru větší kufr o 126l a nádrž 65l....to jsou zatím info co mám:-)
No to jsou mi novinky,rekl bych,ze predek u GIII je stejnej... 8O ...To jsem netusil...Jinak by me zajimalo,jestli se do neceho takovyho uz nekdo poustel. Hledal jsem,ale zatim jsem nic nevyhledal... :roll: ....Zatim to vypada,ze se jen navari prdelka,kus podlahy,vyfuk a celej podvozek... :D ....BTW ten skutrik umi docela litat.... 8O 8)

Uživatelský avatar
RomeoMontek
Pilot
Pilot
Příspěvky: 894
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague/skoro Karlštejn
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RomeoMontek »

TNT píše:
RomeoMontek píše: taky o tom nic nevím:-) jinak :

ventí 2,0 má skoro stejnou zadní nápravu - liší se "akorát" typem - G3/Variant Syncro - šikmé rameno, Vento - náprava se zkrutnou příčkou.., dále rozvor stejný, rozchod kol vpředu má golf v o něco větší než vento - podle motorů, pro zajímavost má V GL2,0 vetší rozchod než V VR6... no a standartní Variant má oproti syncru větší kufr o 126l a nádrž 65l....to jsou zatím info co mám:-)
No to jsou mi novinky,rekl bych,ze predek u GIII je stejnej... 8O ...To jsem netusil...Jinak by me zajimalo,jestli se do neceho takovyho uz nekdo poustel. Hledal jsem,ale zatim jsem nic nevyhledal... :roll: ....Zatim to vypada,ze se jen navari prdelka,kus podlahy,vyfuk a celej podvozek... :D ....BTW ten skutrik umi docela litat.... 8O 8)
Já to vidím právě skoro stejně...ale možná ještě líp...vzít podvozek ze G3 syncro, a naférovku to na něj postavit...čumák G3-stejný s Ventem - liší se snad je chladičová stěna - má jinak díry na uchycení světel-aspoň myslím, jinak délka G3Variant 4340 Vento 4380 mm - takže to vidím že uplně stejný, jen jinej kus plastu-zadní nárazník -) že by nemusel byt zas takovej opruz to vyrobit....

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TNT »

RomeoMontek píše:Já to vidím právě skoro stejně...ale možná ještě líp...vzít podvozek ze G3 syncro, a naférovku to na něj postavit...čumák G3-stejný s Ventem - liší se snad je chladičová stěna - má jinak díry na uchycení světel-aspoň myslím, jinak délka G3Variant 4340 Vento 4380 mm - takže to vidím že uplně stejný, jen jinej kus plastu-zadní nárazník -) že by nemusel byt zas takovej opruz to vyrobit....
Ta chladicovka je stejna...Aspon na my Vento bez problemu svetla GIII pasly...Ty delky jsou taky v poho,takze by nemel bejt problem....Za kolek se da tak poridit Variant syncro bez papiru?..To nebude zase tak financne narocny,ne?... 8)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“