Kontrolka rezervy...

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
kubix
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 386
Registrován: 17.02.2008 17:15
Bydliště: Náchodsko/BROUMOVW

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od kubix »

a to je fak ja mam furt na dne jeste ze není nadrž pechova by zrezla :mrgreen:

Uživatelský avatar
Danken
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 20.09.2008 19:43
Bydliště: Brno

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Danken »

Hej chlapci mam dotaz. Nedavno jsem menil zarovku v hodinach(pod otackomerem) a jak jsem vytahl budiky ven tak jsem si vsiml ze tam jedna zarovka DOLE chybí. Tak jsem ji tam dal tu stejnou jak ty ostatni tam dole. Schvalne jsem jezdil az k tomu cervenymu policku (jak je zacatek cervenej policek) a to oko se nerozsvitlo. Tak jsem vytahl budiky zase ven a podival jsem se kam jsem tu zarovku wubec dal. (polde fotky co jsem tady videl tak je uplne na kraji) A doted nevim proc je na tom kraji misto na zarovku kdyz se mi to nerozlo?
ex VW Golf mk3 1.9TDI 1Z+sprint 764
Skoda Fabia 1.4 16V

Nyni VW Passat B5.5 1.9TDI 96kW

Dom999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 21.05.2011 20:59

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Dom999 »

je sice blbý oživovat 2roky starý téma ale jak je to teda s tou reservou stačí tam dát žárovku nebo je v tom ještě nějaká záludnost?

Dom999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 21.05.2011 20:59

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Dom999 »

jo tak už jsem na to přišel pokud tachometr začíná 0 tak staží dodat žárovku a svítí se ale pokud začíná 20 tak nejni možnost dodělání kontrolky!

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Gonzalo »

Dom999 píše:jo tak už jsem na to přišel pokud tachometr začíná 0 tak staží dodat žárovku a svítí se ale pokud začíná 20 tak nejni možnost dodělání kontrolky!
Děkujeme :mrgreen:

Dom999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 21.05.2011 20:59

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Dom999 »

aha už to asi někdo psal co?

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Gonzalo »

Dom999 píše:aha už to asi někdo psal co?
Ne myslím že ne, směju se spíš tomu jak si tu dopisuješ sám :mrgreen: tohle téma jsem zakládal fakt hodně dávno :)

Dom999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 21.05.2011 20:59

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Dom999 »

jj je trochu starší no ale taktřeba to bude do budoucna ještě někoho zajímat!
jinak když koukám na tvou profilovku tak ty máš taky tu blbou barvu ani ne stříbrnou ani ne fialovou ani ne zlatavou ...?

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od vitouss »

měl jsem budíky od 0 a kontrolka mě v autě nešla,pak jsem budíky zkusil do bráchové ho auta a tam to valilo normálně tak asi chyba v plováku nebo mě nic jiného nenapadá :)
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Gonzalo »

Dom999 píše:jj je trochu starší no ale taktřeba to bude do budoucna ještě někoho zajímat!
jinak když koukám na tvou profilovku tak ty máš taky tu blbou barvu ani ne stříbrnou ani ne fialovou ani ne zlatavou ...?
Cos to řekl? 8O :rofl: Mám šedivou metalízu a ne žádnou fialovou nebo zlatou a už vůbec nevím co je na ní blbýho :baseball:
Přílohy
IMAG0297.JPG

Dom999
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 21.05.2011 20:59

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Dom999 »

no jako že háže takový ty divný odlesky chvílema fialový chvílema takový nažloutlí a tak nějak.
co je na ní blbího? no nejni to ani šedivá ani stříbrná a když sem si jí nechal namíchat tak je stejně taková jinačí a je taková flekatá taková špinavá prostě mě se ta barva nelíbí ale za ty prachy:-) o kolik máš vytažený kola? máš to snížený? :-)

Uživatelský avatar
Gonzalo
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3239
Registrován: 02.05.2008 10:02
Bydliště: Teplice

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Gonzalo »

Dom999 píše:no jako že háže takový ty divný odlesky chvílema fialový chvílema takový nažloutlí a tak nějak.
co je na ní blbího? no nejni to ani šedivá ani stříbrná a když sem si jí nechal namíchat tak je stejně taková jinačí a je taková flekatá taková špinavá prostě mě se ta barva nelíbí ale za ty prachy:-) o kolik máš vytažený kola? máš to snížený? :-)
Mám vzadu podložky 10mm a snížení cca 75/60 :wink: kdyžtak mrkni tady: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=80044" onclick="window.open(this.href);return false;
Mě ta barva nevadí, zatím :twisted:

Uživatelský avatar
MisHaGTI
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1212
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od MisHaGTI »

Dom999 píše:jo tak už jsem na to přišel pokud tachometr začíná 0 tak staží dodat žárovku a svítí se ale pokud začíná 20 tak nejni možnost dodělání kontrolky!
To není tak docela pravda, jedinný budíky který maj "žebravý oko" jsou od 0km/h ale POUZE od výrobce VDO :!: :idea:
... to jenom aby někdo neřešil proč mu to např. u TRWček nesvítí :wink:

KoliQ
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 20.01.2012 14:35

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od KoliQ »

Čau lidi,
já mam zase opačnej problém. Budík mi ukazuje, že v nádrži jsem se ještě nedostal ani na rezervu, ale skutečnost je jiná. Myslíte, že novym plovákem se to vyřeší ?
Díky moc

Uživatelský avatar
Urby
Pilot
Pilot
Příspěvky: 722
Registrován: 01.05.2008 22:45

Re: Kontrolka rezervy...

Příspěvek od Urby »

čuss chci se zeptat scházi mi jedna žarovička viz foto nevite někdo k čemu je ? :) jinak budíky mám od VDO a kontrolku na rezervu tam asi taky nemám co :mrgreen:
Přílohy
DSC01049.JPG
DSC01050.JPG
DSC01052.JPG

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“