Euro norma

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od kubiczek »

Kurnik chlapi. Jenom v mým okolí znám mraky lidí co maj starý škodovky, golfy, wartburgy a podobný šroty s věkem 20++. Co vim tak na novější auto Euro2,3 z nich bude mít tak 5%. Povětšinou to sou starší lidi nebo mlaďasové co se učej jezdit.
Prodejní cena auta je daleko nižší než ta jejich daň. To se to začne potom válet u cest ? Co bazary kde tyhle škopky sou taky ještě kolikrát. Zkrachujou ? Vrakoviště s dílama na starý auta. To ty díly maj vyhodit ?
Já musim golfa taky rozebrat na díly. Páč za 15 tisíc (5 auto + 10 daň) už to dneska nikdo nekoupí. Trojky golfy spadli na cenu kolem 30.000 a kolikrát to sou ještě pěkný kousky....

Pláču na špatným hrobě co ? :roll:

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Euro norma

Příspěvek od vitouss »

tak tak,proto golfa neprodám protože by to nemělo cenu a raději si ho ještě chvilku nechám a za pár roků se uvidí :wink:
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od kubiczek »

Jenže za par roků se mi to rozpadne na sračky. Už teď je to rezavý jak liška :mrgreen:
Kdyby byla aspoň přebytečná garáž..

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Euro norma

Příspěvek od vitouss »

tak mě se to nerozpadne,pač garáž mám :wink: ale tak za 2-3 roky budu chtít něco novějšího tak že to prodám za pár šupek spíš už asi jenom na díly a koupím si něco novějšího :D
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jEkOt
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1852
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno doVWn toVWn
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od jEkOt »

vitouss píše:tak tak,proto golfa neprodám protože by to nemělo cenu a raději si ho ještě chvilku nechám a za pár roků se uvidí :wink:
rozhodnul jsem se uplne stejne jak ty. v tuhle chvili mi to prislo nejrozumnejsi...
Loading file happy.rly ...
IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Uživatelský avatar
ladys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Josefov

Re: Euro norma

Příspěvek od ladys3 »

čus mám G2,rok85 v tp akorát s2-třícestný říz. kat,ale žádná euronorma,nevíte někdo?

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od los.negros »

ladys3 píše:čus mám G2,rok85 v tp akorát s2-třícestný říz. kat,ale žádná euronorma,nevíte někdo?
Tak to máš jen EURO a poplatek 10 000kč při nový registraci
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
ladys3
Řidič
Řidič
Příspěvky: 79
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Josefov

Re: Euro norma

Příspěvek od ladys3 »

dík tak to asi pujde na díly :(

Uživatelský avatar
vitouss
Profík
Profík
Příspěvky: 940
Registrován: 29.09.2007 10:32
Bydliště: pracoVWně Brno

Re: Euro norma

Příspěvek od vitouss »

jEkOt píše:
vitouss píše:tak tak,proto golfa neprodám protože by to nemělo cenu a raději si ho ještě chvilku nechám a za pár roků se uvidí :wink:
rozhodnul jsem se uplne stejne jak ty. v tuhle chvili mi to prislo nejrozumnejsi...
Taky to tak vidím ještě s sním tak 2-3 roky odjezdím a pak si pořídím něco novějšího,stejnak mě ty nový díly nikdo nezaplatí a to už je mě jedno jest-li za ty 2-3 roky s ním prodělám než když tam mám nový díly a nikdo mě to neproplatí :|
http://www.verejnydluh.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
kubiczek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 553
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: DěČín city
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od kubiczek »

ladys3 píše:dík tak to asi pujde na díly :(
Přesně a tom mě na tom sere páč ten škopek mám rád :(

noreking
Řidič
Řidič
Příspěvky: 88
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od noreking »

Golf 3 motor 1.8 66 kw r.v 1994 ??

Edit : uz sem to nasel .. mam v technicaku napsane EHS/ES : 94/12 (tzn.Euro2)



Euro II – 3 000 Kč
*EHS/ES: 94/12/ (pouze M1), 96/44, 96/69, 98/77
*EHK: 83 R03 B – pouze M1 s obsaditelností do 6 osob (včetně) s max. hmotností do 2 500 kg (včetně), 83 R04

Uživatelský avatar
wyzzy
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 01.10.2008 19:49
Bydliště: South City

Re: Euro norma

Příspěvek od wyzzy »

dopadne to se mnou stejne chlapi, proste ho ojezdim az ho dojezdim... voni to stejne za par let zrusej stejne jako statni maturity nebo prijimacky 2005 (pouze jedna prihlaska). Dycky ty jejich excesy odseru ja a nasledujici rok to zrusej...
No car, no problem :-)

Uživatelský avatar
Q-Ball
Profík
Profík
Příspěvky: 1133
Registrován: 06.12.2007 22:30
Bydliště: Hradec Kralove
Kontaktovat uživatele:

Re: Euro norma

Příspěvek od Q-Ball »

mam kolonku emise v TP taky prazdnou a ani nikde jinde nemam podobnou kombinaci pismen a cisel jako byla v ty tabulce...
motor ABS(monomotronik)...kdyby nekdo kdyztak vedel, tak jen pro zajimavost :wink:
Nevim no-jako auto prodavat v dohledny dobe snad nebudu, kdyz nebudu muset...jezdim teda porad a porad me to bavi :mrgreen: Jezdil sem taky i v novejsich autech, ale tohle je proste neco jinyho-tyhle starsi auta maji dusi :)
Jediny co mi tenhle stroj nedava je pocit bezpeci :? co si budem povidat-bohuzel je to tak...nejsem teda zadnej zavodnik a snazim se jezdit tak, abych neznicil ani auto ani sebe-proto se bojim toho, ze to do me nakouri nejaka vymleta hlava, ktera bude mit auto novy, bezpecny, setrny k ovzdusi ale za to hnusny jak p.r.d.e.l a co mi pak bude platny, ze mi to krasne lezi na zemi nebo ze nejezdim jak mentolka....
ale nic-nad timhle nema cenu premejslet...kdybych byl v budoucnu ve slusny financni situaci, ze bych si mohl dovolit zivit 2 auta, tak auto pro radost bych chtel to co mam a kdyz to mit nebudu, tak jedine VW Caddy MKI. a je mi jedno, jestli zaplatim 10T za nejakou eko dan :mrgreen:
Zatáčky zachrání rozpěrná tyč, auto se tak nehejbe když tam p*cáš bič
G7R & mk2GTI

Uživatelský avatar
palo_vw
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 29
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Severní Morava

Re: Euro norma

Příspěvek od palo_vw »

noreking píše:Golf 3 motor 1.8 66 kw r.v 1994 ??

Edit : uz sem to nasel .. mam v technicaku napsane EHS/ES : 94/12 (tzn.Euro2)



Euro II – 3 000 Kč
*EHS/ES: 94/12/ (pouze M1), 96/44, 96/69, 98/77
*EHK: 83 R03 B – pouze M1 s obsaditelností do 6 osob (včetně) s max. hmotností do 2 500 kg (včetně), 83 R04

Taky jsem si myslel že můj G3 1.6 r.v.97 splňuje EURO2, jelikož mám v techničáku napsanou normu 94/12, ale jen do chvíle co jsem našel tenhle odkaz http://data.idnes.cz/g/auto/infografika ... a_dan.html , kde je u mého auta s touhle normou nekompromisně napsáno, že splňuje EURO1, jakožto u všech aut které mají normu 94/12 takže nechápu :roll: Rád bych teda věděl, jakou normusplňuju :?

Uživatelský avatar
mephik
Profík
Profík
Příspěvky: 1176
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Podivín

Re: Euro norma

Příspěvek od mephik »

ta tabulka mi prijde trosku nepřesná protoze ja mam normu 83-03B a to je 1.8i rv.96 nikoliv 1999 ..... takze EuroII....
Přílohy
euro.jpg
euro.jpg (26.61 KiB) Zobrazeno 4076 x

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“