VAŠE VR6

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: 11mAjA11, KOŠŤÁL

Uživatelský avatar
frantisek939
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: VAŠE VR6

Příspěvek od frantisek939 »

Shanel jsem mnoho informaci na toto tema vysledkem byly investice v radu statisicu. Pocitali mi to tri, na sobe nezavisli lide.
Jediny klubak, ktery tu akci opravdu rozjel a byl smireny s tim, ze to bude za sokro pulmilion to z mnoha ruznych duvodu stopl.
Takze pokud je mi znamo, oturbena VR6 v Cesku zatim neni.

Realnejsi se mi jevi prevzit po nekom rozdelany ci dokonceny projekt. Cena muze byt realna - koncem roku odchazel z CZ do Rakous BMW s V12 a dvema turby. Stavba dotazena do konce (spojka, brzdy..), auto najezdilo nekolik tisic km a duvodem prodeje byl nakup nejake nemovitosti. Cenu jsem sice neslysel primo, ale podle kuloarnich drbu nepresahla 200 000 Kc, pricemz stavbe stala skoro 600 000 Kc.

Takze hlidat DE a AT fora, treba se casem neco objevi :D
Obrázek
OSBID o.s. - s autem svobodně a bezpečně :-) http://www.osbid.org

Uživatelský avatar
los.negros
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2994
Registrován: 21.06.2008 11:28
Bydliště: Úvaly, Praha-východ
Kontaktovat uživatele:

Re: VAŠE VR6

Příspěvek od los.negros »

Oturbená VR6 neni?? Tak to by mě zajímalo co to tam piští pod kapotou bejkovi na vwgolf.cz ;-)
:999: 16.-18.8.2013 - 8. VW Golf meeting Podrouzek 2013 :999:
You can sleep in your car but you can't race your house!

Uživatelský avatar
pavelmarek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov, Praha

Re: VAŠE VR6

Příspěvek od pavelmarek »

frantisek939 píše:Shanel jsem mnoho informaci na toto tema vysledkem byly investice v radu statisicu. Pocitali mi to tri, na sobe nezavisli lide.
Jediny klubak, ktery tu akci opravdu rozjel a byl smireny s tim, ze to bude za sokro pulmilion to z mnoha ruznych duvodu stopl.
Takze pokud je mi znamo, oturbena VR6 v Cesku zatim neni.
Určitě jsou, já vím o třech, z obrázků o té bejkovo z golf klubu, jedna jezdí v budějovicích, a pak ta moje. Peníze jsou jedna věc, druhá je know-how o které se se mnou taky nikdo nepodělil. Postavili jsme jí s otcem spolu, je motorář a dost tomu rozumí, takže jsem to měl ulehčený. :wink:
RS6 C6, E60 530d daily

Uživatelský avatar
Dan HKS
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 11.09.2011 17:36
Bydliště: Lanškroun

Re: VAŠE VR6

Příspěvek od Dan HKS »

mikevr6 píše:Svice pouzivam origo NGK BKR5EKU,pokud je to rok 96 tak ten ma platinky BKR5EKUP a kabely Bosch.Celkove jsem z touto kombinaci velice spokojen.Filtr mam jamex konus ale v nejblizsi dobe budu kupovat BMC-f1.Mam slicovane saci potrubi a zvetsene saci kanaly,nainstalovane vyfukove svody raceland a komplet vyfuk supersprint sk.N. Jeste mam odlehceny setrvacnik firmy kinetic motorsport.Auto funguje perfektne a jede celkem svizne coz nemuzou nejak prenest pres srdce majitele ruznych crx a VTIcek kteri za mnou pak chodi s komentarema typu no jo,2.8 atd ale predtim meli plnou hubu kecu o tom jak VW neumi udelat motor a jak je vti nejrychlejsi auto pod sluncem :D
:D jo přesně to znam..... "ja mam 1,6Vteka co ty ,.... hm golfa VR6.... hmmm to je linej težkej motor a hlavně velkej objem a malo koní tak že si tě dám jako nic ... po sprintu když Vtec dostane kouř tak to je .... No jo no tak je to 6válec a velkej objem tak se nediv ja mam jen 1,6 " :D a pláč pláč pláč a zase jen pláč :D

Uživatelský avatar
Ondraschek
Profík
Profík
Příspěvky: 1155
Registrován: 02.03.2009 20:47
Bydliště: české budějovice

Re: VAŠE VR6

Příspěvek od Ondraschek »

pavelmarek píše:
frantisek939 píše:Shanel jsem mnoho informaci na toto tema vysledkem byly investice v radu statisicu. Pocitali mi to tri, na sobe nezavisli lide.
Jediny klubak, ktery tu akci opravdu rozjel a byl smireny s tim, ze to bude za sokro pulmilion to z mnoha ruznych duvodu stopl.
Takze pokud je mi znamo, oturbena VR6 v Cesku zatim neni.
Určitě jsou, já vím o třech, z obrázků o té bejkovo z golf klubu, jedna jezdí v budějovicích, a pak ta moje. Peníze jsou jedna věc, druhá je know-how o které se se mnou taky nikdo nepodělil. Postavili jsme jí s otcem spolu, je motorář a dost tomu rozumí, takže jsem to měl ulehčený. :wink:
v českých nebo moravských jestli tady na jihu tak to mě moc zajímá 8)
Kdo nic nedělá, nic nezkazí.

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: VAŠE VR6

Příspěvek od Phate »

Tak co? Kdy teda uděláme toho scuka? Ja ještě sice nemám uplně hotovo, ale jezdit uz se dá, tak jak se trochu oteplí tak bysme mohli nekde v Brně a okolí dát sraz
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“