Prekroceni rychlosti Turnov

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od zviratko »

knihu jízd ani vidět němžou , jelikož tu může vidět pouze Finanční úřad , nikdo jiný nemá právo jí vidět :!:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
DCautomotive
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 10.08.2008 16:51
Bydliště: Praha

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od DCautomotive »

Tomis píše:Osoba blízká funguje...respektivě jak píše Mirinda...dneska jsem byl v Ústí na magistrátu podat šest vysvětlení na pár mojich aut co jsem neřídil v tu dobu co je někdo někde vyfotil....pani mi s klidným hlasem řekla toto: Pokuď jste pevně přesvědčen o tom,že ani jedno auto jste neřídil tak mi to tady podepište....(podepsal jsem čestné prohlášení o tom,že mi s autama jezdí více lidí a jelikož nejsem firma a auta mám na rodný číslo nemusím tudíž prokazovat knihy jízd atd. :-) ) a počkejte o doporučeném dopise z magistrátu o tom,že jsme vámi podanné vysvětlení přijaly a jsme s tím plně obeznámeny.
Toť prý vše tak uvídím co z toho bude.
Mějte se T.

Seberou ti řidičák pač neumíš chodit ani pěšky a když jo tak kulháš :mrgreen:

Uživatelský avatar
begris
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 27.05.2009 14:45
Bydliště: České Budějovice,Praha,ale jinak 10 měsíců v roce celá ČR

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od begris »

vwgangsta píše:něco takového asi čeká v brzké době i mě, asi mě policajti změřili v useku kde je 30kmh a já jel 50kmh :?
Tak to jsi vyvrhel,takhle nestoudně porušovat předpisy. :D

Golfíno
Řidič
Řidič
Příspěvky: 73
Registrován: 09.09.2008 19:33
Bydliště: Pardubice

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Golfíno »

Zdravím všechny.
I mě přišlo v tomto týdnu stejné psaní z Turnova.Taky rychlá jízda v obci do 20km a taky vyfoceno někdy v říjnu loňského roku.Páni úředníci se asi v Turnově probudili,mají na řešení rok a po nás chtějí vysvětlení do 14.dnů.Taky řešíme osobu blízkou,majitel vozidlo neřídil.Fotky dělal radar městké policie.Chtěl bych vidět,jak by se tvářili,kdyby došlo při focení za zhoršené viditelnosti večer a za deště při oslnění řidiče k dopravní nehodě?Jaký je Váš názor?Dnes jsem tam jel a už dle nového je tam cedule o měření rychlosti.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“