Prekroceni rychlosti Turnov

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Chudej student »

Mam dotazek,prisla mi v tydnu,respektive teda mlady,jelikoz je na ni auto psany,fotecka z Turnova nekdy z rijna minuleho roku..sou tam nejaky ty kecy a dole je ustrizek kde se ma vyplnit kdo to auto ridil a bla bla bla...Funguje jeste ta osoba blizka?Auto je psane na mladou a ridil sem ja...
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
TOWER
Závodník
Závodník
Příspěvky: 606
Registrován: 16.01.2008 18:13
Bydliště: L.Bohdaneč

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od TOWER »

Chudej student píše:Mam dotazek,prisla mi v tydnu,respektive teda mlady,jelikoz je na ni auto psany,fotecka z Turnova nekdy z rijna minuleho roku..sou tam nejaky ty kecy a dole je ustrizek kde se ma vyplnit kdo to auto ridil a bla bla bla...Funguje jeste ta osoba blizka?Auto je psane na mladou a ridil sem ja...
funguje,ale přesný postup ti neřeknu :roll:
auto má sloužit člověku-já sloužím jemu
vw golf lll VR6

Uživatelský avatar
RSWRC
Závodník
Závodník
Příspěvky: 699
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Přerov & Starý Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od RSWRC »

přece by si to nehodil na svoji nejmilejší když si to řídil Ty :) :lol:
2000 kč v dnešní době není moc, :) je krize, to ukecáš :D
MOTOR MÁ TAKOVÝ VÝKON, KOLIK VZDUCHU DOKÁŽE ZPRACOVAT
Tommü motor tuning © 2007
Obrázek

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Bastard »

Osoba blízká, hotovo, odjezd...

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Chudej student »

A jak bych mel ten dopis formulovat? :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Bastard »

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2008052501" onclick="window.open(this.href);return false; Level 2 nebo Bonus Track

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od PlusOne »

Chudej student píše:Mam dotazek,prisla mi v tydnu,respektive teda mlady,jelikoz je na ni auto psany,fotecka z Turnova nekdy z rijna minuleho roku..sou tam nejaky ty kecy a dole je ustrizek kde se ma vyplnit kdo to auto ridil a bla bla bla...Funguje jeste ta osoba blizka?Auto je psane na mladou a ridil sem ja...
Hoď to do koše. Pokud tam není něco ve stylu "dostavte se k podání vysvětlení....", v klidu se toho zbav, postih ti hrozí akorát za nedostavení se na výzvu k podání vysvětlení - a za to se tenhle cár papíru požadovat nedá (POKUD tam není ten blábol o dostavení se k podání vysvětlení).
Může se stát, že nějakej aktivní ouřada pošle tudíž posléze přítelkyni výzvu k podání vysvětlení. Ona se tam dostaví, řekne, že podle paragrafu 12 odstavce 3 zákona 283/1991 Sb. o PČR odmítá podat vysvětlení k této věci, a hotovo, tečka. ZAPOMEŇ NA "OSOBU BLÍZKOU" - jakmile to udělá, můžou si aktivně začít předvolávat osoby blízké, a nutit je vypovídat. V tom případě zopakovat výše uvedený postup, a fuck.
Ve vašem případě to ale bude jasný - auto je psaný na ženskou, řídil chlap, není co řešit. Zkusili to, nevyjde jim to. Jestli tě přítulka nenapráská, což nepředpokládám, nikdo se v tom dál vrtat nebude, jestli je trochu soudnej...

EDIT:
Koukám, že Bastard sem hodil link na D-FENSe, kde je to slušně rozepsáno. Příště si dočtu téma do konce, než zas vyplodím takovej elaborát :-D
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Chudej student »

Takze tohle v tom dopise stoji..nahore sou jeste nejaky udaje kdy a kde a kolik atd to bylo takze napisu spis tohle..
..K podani vysvetleni muzete ve vlastnim zajmu zvolit pisemnou formu s vyuzitim prilozeneho formulare.V nen naleznete i vysvetlujici informace k tomuto postupu.Pokud povazujete za nezbytne podat vysvetleni ustne,jeho termin lze dohodnou na vyse uvedenem tel. cisle.
Podle Paragrafu 60 odst.1 prestupkoveho zakona je kazdy povinnen podat spravnimu organu nezbytne vysvetleni k provereni dosleho oznameni o prestupku.Podani vysvetleni muze byt odepreno,pokud by takovym osobam nebo osobam uvedenym v paragrafu 68 odst. 4 prestupkoveho zakona hrozilo nebezpeci postihu za prestupek,popriprade trestny cin nebo porusil statni nebo sluzebni tajemstvi a nebo zakonem vyslovne ulozenou nebo uznanou povinnost mlcenlivosti.
Dle ustanoveni paragrafu 60 odst.2), prestupkoveho zakona muze spravni organ tomu,kdo bezduvodne vysvetleni odmita,ulozit poradkovou pokutu az do vyse 5 000,-
A ted je k tomu priloha a tam stoji:
Povinnosti ucasti na projednani prestupku muzete byt zprosten a navic muzete byt pripadne usetren povinnosti hradit pausalni castku nakladu rizeni o prestupcich ve vysi 1000,- jestlize Vy nebo ridic,kteremu bylo Vami provozovane vozidlo v dobe prestupku svereno,vyplnite a vlastnorucne podespisete ve spodni casti uvedene pisemne prohlaseni,ze neni pochybnosti o tom ze uvedena osoba se prestupku dopustila a odeslete pisemne vysvetleni na nasi adesu..
Tim umoznite resit prestupek v prikaznim rizeni dle paragrafu 87 odst. 1 zakona 200/1990 Sb. o prestupcich a v souladu s paragrafem 79 odst. 1 zakona 200/1990 Sb a paragrafu 1 vyhlasky 231/1996 Sb. nebudete povinen hradit naklady spravniho rizeni ve vysi 1000,-. Na zaklade tohoto vysvetleni obdrzi ridic pisemne rozhodnuti a informace pro uhradu pokuty.

No a pod tim uz je vlastne to doplneni kdo to ridil..
Takze odeslat Level2? :D
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Mirinda »

nejjednodussi co muze byt...osoba blizka a vyrizeno...kor kdyz to neridil majitel..
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Chudej student »

Mirinda píše:nejjednodussi co muze byt...osoba blizka a vyrizeno...kor kdyz to neridil majitel..
To jo Mirko,ale jak to formulovat?Respektive to odkazani na ty zakony..
Vytiskl sem si s pozmenenymi udaji Level 2..o osobe blizke je vsude mraky temat,ale nikde neni nic takovyho predtistenyho :)
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Mirinda »

Chudej student píše:
Mirinda píše:nejjednodussi co muze byt...osoba blizka a vyrizeno...kor kdyz to neridil majitel..
To jo Mirko,ale jak to formulovat?Respektive to odkazani na ty zakony..
hlavicka (jmeno prijmeni, datum narozeni, bydliste)
pod to adresat (policie¨)

vec: podání vysvětlení k čj (nekde tam musi byt uvedene cislo jednaci)
Dne toho a toho mi byla dorucena Vase vyzva o sdeleni ridice, který se dopustil dopravniho prestupku ...(toho a toho), ktery byl spáchan s vozidlem ..... K výše uvedene veci uvadim, ze jsem majitelkou osobniho vozidla.....a dale uvadim ze ja jsem v inkriminovanou dobu vozidlo neridila a jelikoz ho ridila osoba blizka (dle § 68/4 zák. 200/90 SB.) využívám svého práva k věci nevypovídat (u městské policie §11/4 zák. 553/91, u statní policie je to § 61/3 273/2008 Sb. )

s pozdravem (jmeno prijmeni) a podpis


napriklad takhle jednoduse
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Chudej student
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Chudej student »

Mirinda píše:
Chudej student píše: To jo Mirko,ale jak to formulovat?Respektive to odkazani na ty zakony..
hlavicka (jmeno prijmeni, datum narozeni, bydliste)
pod to adresat (policie¨)

vec: podání vysvětlení k čj (nekde tam musi byt uvedene cislo jednaci)
Dne toho a toho mi byla dorucena Vase vyzva o sdeleni ridice, který se dopustil dopravniho prestupku ...(toho a toho), ktery byl spáchan s vozidlem ..... K výše uvedene veci uvadim, ze jsem majitelkou osobniho vozidla.....a dale uvadim ze ja jsem v inkriminovanou dobu vozidlo neridila a jelikoz ho ridila osoba blizka (dle § 68/4 zák. 200/90 SB.) využívám svého práva k věci nevypovídat (u městské policie §11/4 zák. 553/91, u statní policie je to § 61/3 273/2008 Sb. )

s pozdravem (jmeno prijmeni) a podpis


napriklad takhle jednoduse
Zlato :wink: Dekuju
akorat Mestky urad Turnov je co?Statni Policie?
http://www.escape6.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Mirinda »

v tom pripade § 60/1 zák. 200/90 o prestupcich...dokud nezahaji spravni rizeni
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
zdenda.88
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1665
Registrován: 25.12.2007 21:09
Bydliště: Rumburk

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od zdenda.88 »

něco takového asi čeká v brzké době i mě, asi mě policajti změřili v useku kde je 30kmh a já jel 50kmh :?

Uživatelský avatar
Tomis
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 305
Registrován: 04.07.2008 09:49
Bydliště: Agip - Ústí nad Labem a Praha a teď ještě Dresden :-)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prekroceni rychlosti Turnov

Příspěvek od Tomis »

Osoba blízká funguje...respektivě jak píše Mirinda...dneska jsem byl v Ústí na magistrátu podat šest vysvětlení na pár mojich aut co jsem neřídil v tu dobu co je někdo někde vyfotil....pani mi s klidným hlasem řekla toto: Pokuď jste pevně přesvědčen o tom,že ani jedno auto jste neřídil tak mi to tady podepište....(podepsal jsem čestné prohlášení o tom,že mi s autama jezdí více lidí a jelikož nejsem firma a auta mám na rodný číslo nemusím tudíž prokazovat knihy jízd atd. :-) ) a počkejte o doporučeném dopise z magistrátu o tom,že jsme vámi podanné vysvětlení přijaly a jsme s tím plně obeznámeny.
Toť prý vše tak uvídím co z toho bude.
Mějte se T.
,, VW je můj život ,,
kontakt +420 777 800 000

Výroba reklamy na zakázku.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“