jak na prihlaseni

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

čau , muzu tet mit jedno pro me zajimave auto ale je problem v tom ze asi pred rokem bylo odhlaseno ...a od te doby ho ma uz nekdo jiny a od nej to muzu mit ... je moznost to na me prihlasit ?? moc se v tom nevyznam tak se ptam :) diky moc za rady
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od pino.t »

Jak bylo odhlášeny?
Pokud bylo odhlášeny na jiného majitele, tak on to odhlásí na tebe a ty si to na sebe přihlásíš.
Pokud bylo jen na někoho odhlášeny a ten si ho nepřihlásil, tak si ho na sebe můžeš přihlásit.
Nebo kde je problém?
Naposledy upravil(a) pino.t dne 28.04.2009 00:09, celkem upraveno 1 x.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

ono je to tusim odhlasene na nehoho kdo to na sebe neprepsal ... takze kdyz je to odhlasene na nej tak pujdem na urad v jeho meste a tam se to odhlasi na me ?? eko dan se platit bude kdyz je to odhlaseny min rok?
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od pino.t »

No když je to na někoho odhlášeny, tak se ta odhláška nedá na nikoho převézt, ale můžeš si to přihlásit na sebe.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

takze je potreba aby to prepsal na sebe a pak zase odhlasit na me a prihlasit na sebe ?? na kolik to tak vyjde ? :?:
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od pino.t »

Pokud to nesplňuje žádny Euro tak to bude drahy, ale když je to odhlášeny na někoho a budeš si to chtít přihlásit na sebe, tak by to neměl být problém a pokud to bylo odhlášeny před 1.1.2009 tak ani nebudeš platit Eko daň.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

myslim ze to ma Euro1 , coz je tusim za 5tisic ... ale kdyz rikas ze odhlaska se neda převest a je to odhlasene na toho coveka pred 1.1.2009 , on to na sebe prihlasi tenhle rok ...eko se neplati ale kdyz uz si to tenhle rok odhlasim na sebe a prihlasim na sebe tak eko budu platit ne ?
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od pino.t »

Libang píše:myslim ze to ma Euro1 , coz je tusim za 5tisic ... ale kdyz rikas ze odhlaska se neda převest a je to odhlasene na toho coveka pred 1.1.2009 , on to na sebe prihlasi tenhle rok ...eko se neplati ale kdyz uz si to tenhle rok odhlasim na sebe a prihlasim na sebe tak eko budu platit ne ?
Ano je to jak píšeš. Ale myslím, že by to šlo přihlásit rovnou na tebe. Možná budeš potřebovat plnou moc osoby na kterou je to odhlášeny.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

Ano taky jsem si rikal jestli to tak je s tou plnou mocí ale počkáme az se vyjadri nekdo kdo to vi na 100% , byla by to parada kdyby to šlo takhle ... díky
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od pino.t »

Libang píše:Ano taky jsem si rikal jestli to tak je s tou plnou mocí ale počkáme az se vyjadri nekdo kdo to vi na 100% , byla by to parada kdyby to šlo takhle ... díky
Můžeš se jít zeptat na úřad tam ti to řeknou s jistotou a zadarmo. A nemáš zač :zzz:
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

hehe na uřadě jsou hrozny fronty , treba to bude vedet nekdo odsud :mrgreen: :mrgreen:
Chiptuning , opravy teplých startů

Uživatelský avatar
zvooky
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3717
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od zvooky »

Vetsinou chteji prohlaseni od toho na koho je to odhlašeny že nebude nadale provozovat vozidlo a vzdava se vlastnických práv...pak s tim neni problem.
BBS Motorsport

Libang
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1689
Registrován: 03.11.2007 22:27
Bydliště: VWelké Meziříčí

Re: jak na prihlaseni

Příspěvek od Libang »

zvooky píše:Vetsinou chteji prohlaseni od toho na koho je to odhlašeny že nebude nadale provozovat vozidlo a vzdava se vlastnických práv...pak s tim neni problem.
ok diky moc :wink:
Chiptuning , opravy teplých startů

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“