Vymazaní vozidla z registru

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Paulie22 »

Prosim vas,zajimalo by me,jestli je mozny trvale odstranit vozidlo z registru i za predpokladu,ze mam na sebe auto jen v odhlasce???
Obrázek

Uživatelský avatar
balda88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: blízko Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od balda88 »

já si osobně myslim, že to jedině půjde, když přineseš papír o ekologické likvidaci auta
¨závodění je život a to ostatní jen čekání¨

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Paulie22 »

balda88 píše:já si osobně myslim, že to jedině půjde, když přineseš papír o ekologické likvidaci auta
to prave kdyz ses vlastnik nepotrebujes,zajima me,jestli to jde,kdyz jsem jen v odhlasce
Obrázek

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Paulie22 »

to fakt nikdo nevite?
Obrázek

Uživatelský avatar
VWgolfGT
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2119
Registrován: 25.09.2007 14:37
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od VWgolfGT »

musis to dohlasit!

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Laďa »

vozidlo vyřadíš jedině když to na sebe dohlásíš za 800,- a pak na to vyřazení budeš potřebovat papír o eko likvidaci, případně nějakou pohádku o změně účelu vozidla s česným prohlášením a doložení jak jsi vozidlo využil, nebo říct že jsi to neekologicky zlikvidoval pakliže auto už není a papír neseženeš a zaplatíš flastr až 15t.. dle správního řízení

Potřebuješ ještě k tomu přihlášení sjednat si pojištění, technickou kterou by jsi měl mít ti nahradí ten papír o likvidaci, případně to prohlášení o změně účelu atp...

Uživatelský avatar
balda88
Řidič
Řidič
Příspěvky: 183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: blízko Prahy
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od balda88 »

to prohlášení braly ze začátku, taky jsem chtěl dát když jsem předělával auto prohlášení, že bude jezdit jen na uzavřených tratích a nepomohlo
¨závodění je život a to ostatní jen čekání¨

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Paulie22 »

balda88 píše:to prohlášení braly ze začátku, taky jsem chtěl dát když jsem předělával auto prohlášení, že bude jezdit jen na uzavřených tratích a nepomohlo
cestny prohlaseni berou porad
Obrázek

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Laďa »

No já myslel, ale prohlášení o změně využití zaniklého vozidla tj. vozidlo samo o sobě už jezdit nebude a nenechal jsi ho ekologicky zlikvidovat a sešrotovat proto, že ho hodláš dále jinak využít :wink: třeba si z toho udělat boudu pro psa, králíkárnu ozdobu na zahradu, traktůrek na zahradu aj. a to jim doložíš čestným prohlášením a většinou požadují i fotodokumentaci apod... to už závisí na nich. To že řekneš, že auto už nebudeš používat na veřejných pozemních komunikací je vcelku jasné, že nevemou.

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od vento »

můj problém:auto na mě napsane ale fyzicky již neexistujcí,poslední technická kontrola do 4.2002 a doklad o ekolividaci nemám

řešení:

-čestné prohlášení stále je, ale pohádka o boudě na zahradě má velkej háček chtějí vypis z katastru že to je na tvem pozemku ,fotodokumentaci "boudy" ,doklad jak si naložil s nápněma...

-důležité je datum 1.4.2004 když do tohohle datumu nemá auto technickou a pojištení jde vyřadit bez ekolikvidace nebo bez pokuty(já pitomec jsem nechal 15.4.2004 vystavit nové značky protože jsem myslel že auto zprovoznim a tím pádem mě ůřednice poslala do pr...)

-doklad o likvidaci se dá sehnat bez auta za 5tis což nedám

-nejlepší řešení asi bude bezdomovec 500,-Kč jeho občanka a udělám na něj odhlášku tedy tzn.polopřevod tím budu z kola venku

Pozitivní je že zákon od 1.1.2009 ukladajcí platit za každé přihlášené auto pojistku má jeden zádrhel a to že ti pojištovna MUSI dokázat že auto provozuješ (že jezdí po silnici) to mi aspon zdělila ůřednice na magistrátu
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Paulie22 »

-čestné prohlášení stále je, ale pohádka o boudě na zahradě má velkej háček chtějí vypis z katastru že to je na tvem pozemku ,fotodokumentaci "boudy" ,doklad jak si naložil s nápněma...


tohle sis uz zjistoval??po me tohle nechtela a ani by chtit nemela
Obrázek

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od vento »

Paulie22 píše:
-čestné prohlášení stále je, ale pohádka o boudě na zahradě má velkej háček chtějí vypis z katastru že to je na tvem pozemku ,fotodokumentaci "boudy" ,doklad jak si naložil s nápněma...


tohle sis uz zjistoval??po me tohle nechtela a ani by chtit nemela
ano ,kdybych to čestné prohlášení vzteky pak neroztrhal tak ho sem dám -napsal jsem do něj kastle pouzita jako domeček na hraní na zahradce pro děti,motor pouzit do trakturku na tahani dřívi z lesa a na sedačkách sedíme u ohně(no možná jsem to trochu moc rozepsal ale zase jsem se u toho pobavil)no a vyhodila mě že bez těch věcí mi to nevyřadí,ještě píčovala že jsem tam napsal že tohle se stalo v roce 2004 a že jsem povinen do 10dnů hlásit změnu tak jsem hned vytasil pohadku že jsem v té době pracoval mimo čr a to zase že jsem měl někoho splnomocnit tak jsem jí řekl at mě teda zato zastřelí což teda neudělala
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
Paulie22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 445
Registrován: 06.01.2008 03:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od Paulie22 »

vento píše:
Paulie22 píše:

tohle sis uz zjistoval??po me tohle nechtela a ani by chtit nemela
ano ,kdybych to čestné prohlášení vzteky pak neroztrhal tak ho sem dám -napsal jsem do něj kastle pouzita jako domeček na hraní na zahradce pro děti,motor pouzit do trakturku na tahani dřívi z lesa a na sedačkách sedíme u ohně(no možná jsem to trochu moc rozepsal ale zase jsem se u toho pobavil)no a vyhodila mě že bez těch věcí mi to nevyřadí,ještě píčovala že jsem tam napsal že tohle se stalo v roce 2004 a že jsem povinen do 10dnů hlásit změnu tak jsem hned vytasil pohadku že jsem v té době pracoval mimo čr a to zase že jsem měl někoho splnomocnit tak jsem jí řekl at mě teda zato zastřelí což teda neudělala
ses s tim nemel tak sr*t,ja napsal ze auto bude slouzit jako kurnik pro slepice a hotovo :lol: je na h***o,ze vsude merej jakymsi dvojim metrem....
Obrázek

Uživatelský avatar
vento
Profík
Profík
Příspěvky: 1127
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: LiBereC
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od vento »

ses s tim nemel tak sr*t,ja napsal ze auto bude slouzit jako kurnik pro slepice a hotovo :lol: je na h***o,ze vsude merej jakymsi dvojim metrem....[/quote]

no právě to je jedno i kurník by chtela vidět včetně fotek "kurníku"a vinka,jj byla to aktivni stara bába no,kdybych tam tenkrát nechal vystavit značky o měsíc dříve tak mám klid ale že tam poslední technická platila v roce 2002 to už neviděla
http://www.baterky-levne.cz Přivezu vám autodoplnky z DE ,nakupuji také na e-Bay

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Vymazaní vozidla z registru

Příspěvek od pino.t »

Když je vozidlo na tebe odhlášeny, tak si musíš sehnat papír o ekologické likvidaci, pojistit si to vozidlo a jít na úřad, že ho chceš přihlásit a zároveň ekologicky zlikvidovat(odhlásit). Protože jinak by pro to přihlášení chtěli evidenční kontrolu z STK. Takže to čestny prohlášení, že z auta bude bouda ro psa ti asi neprojde.
Takže to auto za 800 přihlásíš (evidence vozidel) a pak úplně odhlásíš (technici), každy se dělá v jinejch dveřích. a když to ekologicky likviduješ, tak by u toho přihlášení neměli chtít ten poplatek za ekologickou daň. A nebo, když to bylo odhlášeny na tebe před 1.1.2009 tak už vůbec ne, protože převod byl zahájen před tímto datem. a jak to bude odhlášeny, tak půjdeš ukončit pojistku a zaplatíš jen za ty dny co to bylo pojištěny. A pak už jen doufat, že ti nepřijde pokuta, že si to neměl tak dlouho pojištěny.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“