Řidiči, pozor čekají vás změny ..... v povinné výbavě

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Řidiči, pozor čekají vás změny ..... v povinné výbavě

Příspěvek od zviratko »

:arrow:

http://zpravy.idnes.cz/mfdnes.asp?v=139 ... &c=1208155" onclick="window.open(this.href);return false;

:arrow:
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
Cpt._Hunter
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3968
Registrován: 11.10.2008 18:22
Bydliště: Ostrava

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Cpt._Hunter »

ta karta je podle mě bezvýznamná, určitě bude člověk v krizové situaci mít čas študovat první pomoc :roll: v takových okamžicích člověk jedná instinktivně a má to mít zafixované v hlavě :idea:

Další věc je s tou rezervou, tu bych nechal jako povinnou, tu sadu na lepení pneumatik bych spíš zakázal, jsem zvědavý kdo bude mít náladu hledat v kole díru za deště na dálnici a ještě ji opravovat, to je dleko jednodušší vyměnit kolo (cca tříminutová záležitost) a nepadne u toho tolik sprostých slov :mrgreen:

s termofolií souhlasím a hasičák bych taky zavedl...
toť můj názor :!:
!!! Podstatou všeho je nafta !!!
My silver-gray TDI a tak trošku .:R http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=78&t=108998" onclick="window.open(this.href);return false;

Detailing-Obchod.cz - autokosmetika Autoglym, Dodo Juice a vůně California Scents

Uživatelský avatar
Simpi0_
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 220
Registrován: 23.04.2008 10:55
Bydliště: Liberec city / Jablonec city / Hejnice village :D

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Simpi0_ »

Cpt._Hunter píše:s termofolií souhlasím a hasičák bych taky zavedl...
toť můj názor :!:
jj bude se to hodit i na vice veci :DD
Golf - mkII 1.8 8v 66kW

Neváhejte mi napsat SZ

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od SHARK V6 »

...karta první pomoci? blbost-na takový kraviny není čas
hasičák? povinně! není nic horšího než koukat jak vám doutná auto a vám se ani nechce na malou :mrgreen:
žárovky? pokud zhasne xenon tak bych chtěl vidět policajta jak by mi na požádání vyměnil výbojku :roll:
vesta? vcelku dobrá věc-souhlas
rezerva vs lepení? je to jedno -něktré sady na opravu kol nevyžadují hledání díry-napestí se jím kolo a díru si to najde samo ,takže to bych neřešil
termofólie? tady už člověk musí vědět kdy použít a kdy ne jinak nadělá víc škody :wink:
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Uživatelský avatar
vwspeedV5
Pilot
Pilot
Příspěvky: 872
Registrován: 08.09.2008 14:38
Bydliště: Brno, Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od vwspeedV5 »

:mrgreen: na slovači je karta první pomoci povinná, není to zase až tak od věci, v případě nehody člověk kolikrát zapomene i jak se jmenuje :mrgreen:
http://vwspeedv5.wz.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Adams »

SHARK V6 píše:...karta první pomoci? blbost-na takový kraviny není čas
hasičák? povinně! není nic horšího než koukat jak vám doutná auto a vám se ani nechce na malou :mrgreen:
žárovky? pokud zhasne xenon tak bych chtěl vidět policajta jak by mi na požádání vyměnil výbojku :roll:
vesta? vcelku dobrá věc-souhlas
rezerva vs lepení? je to jedno -něktré sady na opravu kol nevyžadují hledání díry-napestí se jím kolo a díru si to najde samo ,takže to bych neřešil
termofólie? tady už člověk musí vědět kdy použít a kdy ne jinak nadělá víc škody :wink:
Docela souhlasim, hasicak i vestu vozim uz ted.Karta mi prijde k prdu, folie nevim, A jinak ja jsem za rezervu, prijde mi jednodusi vyndat kolo z kufru a jen nahodit jine.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Mára_VR6 »

Ne každý umí vyměnit kolo za 3 minuty :roll: Já tedy ano, ale pro někoho jiného spíše pomůže lepící sada. Spíš by si každý měl mít možnost výběru, podle toho co chce.
Já mám teď lepící sadu, ale ne proto, že bych jí chtěl,ale prostě v autě byla. U mě to je trošku jiná, použiju sadu, napojím hadici k autu a foukám komresorem v autě :mrgreen:
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
frantisek939
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 337
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od frantisek939 »

k cemu je karta prvni pomoci: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009052401" onclick="window.open(this.href);return false; malinko nadnesene, ale ne nerealne.

a jeden souvisejici pohled do budoucnosti: http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009051601" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
OSBID o.s. - s autem svobodně a bezpečně :-) http://www.osbid.org

Uživatelský avatar
parizek_ltm
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2659
Registrován: 01.10.2008 22:01
Bydliště: Praga

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od parizek_ltm »

hasicak ok, planuju koupit
vestu vozim
karta pomoci - urco ji budu nekde lovit :roll:
folie - v akci po ni asi nesahnu
rezerva ? je to na kazdem. Pro toho, kdo si umi vymenit, ten bude vozit rezervu, pro blondyny je lepsi sprej

Stug
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2272
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Stug »

Hasičák taky vozim už nějakej pátek, jednou mi málem blafla fiesta a od tý doby už ho mám. Kartička je určo dobrá, jak tu někdo psal, v danou chvíli třeba nevíš ani jak se jmenuješ. Sada lepení, nebo rezerva, no za deště by se mi nechtělo dělat ani jedno.
©©©© A6 C4 Avant, 2,5TDi 103kw. VW Polo 86cf 1,4D. VW Golf Mk I 1,6D. Bmw E46 2.0d.

Uživatelský avatar
vtuni
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 15402
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BACK in ProstějoVW - GTI comming soon on road

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od vtuni »

:arrow: hasičák ano.. 90% aut shoří jen díky tomu "že se vám nechce ani na malou" aby jste uhasili prtavej plamínek
:arrow: vesta ano
:arrow: termofilie - budiž
:arrow: kartička= blbost - např na Slovenksu má přesně danou podobu...takže když budu Fin na dovolené na Slovenksu budu muset mít v lékárničce slovenksou kartičku kterou si nebudu umět ani přečíst :roll:
:arrow: žárovky na motorce - konečně někdo pochopil že se to na silnici vyměnit nedá .. tohle bohužel nepochopili u aut.. :roll: že v dnešní době se při prasklé žárovce musí rozebrat 1/3 auta
:arrow: sprej na opravu pneu..konečně se někdo zamyslel... už vidím jak moje mladá mění zarezlý kolový šroub tím pseudoklíčem z příslušenství vozidla, kterej se bud vožužlá nebo zlomí .. pokud nemáte utahovačku, klasickej křížovej klíč a kus lešenářské trubky tak jste kolikrát nahraní i jako chlapi natož jako 50kg ženská.....
HotHatchShop Your girlfriend will hate your car!
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on VIMEO

boobika
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2542
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kousek od Brna

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od boobika »

jak tak koukám, za chvilku si budeme muset opatřit do kufru i operační stůl a sadu nožů se šitím :roll:

nejvíc jsem zvědavej na tu resuscitačním masku :lol:
no abs, no klima, no servo -> no problem

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Standa »

no, vzheldem k tomu, že mám vždy se sundáním levýho zadního kola, bo ten střed je nějak širší než díra v kole (nevim proč) :mrgreen: tak se už vidim, jak někdě tohle kolo vyměňuju :mrgreen: Zrovna před minulou zimou jsem ho nemohl sundat, když jsem chtěl jen přehodit na zimní, takže jsem povolil šrouby, 2 vyndal uplně a že to za jízdy "utrhnu", jezdil jsem jak pako do zatáček, přes ručku, apod, no nic, drželo jak židovská víra :mrgreen: poslední východisku, kdy už jsem se s tim sral půl hodiny, tak jsem kolo sundal i s bubnem a dal na lis, bylo potom dole hned :mrgreen: :lol: :lol: no a už vidim, jak s sebou vozim dvacetitunku lis :lol: :lol: :lol:

Hasičák mám, vestu si musim pořídit a ten cár papíru si holt vytisknu, však se z toho nezvencnu, nevim, jak tohle může někoho rozhodit :lol:

Jo, jinak teda nevim, k čemu tu resuscitační masku, vždyť v roadlooku říkali, že umělý dýchání není potřeba :mrgreen:

Alinek
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 10.08.2008 14:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od Alinek »

Další vesměs blbost, jen aby z lidí vylákali prachy za věci, který 90 % z nich ani nikdy nevyužije.

Ale vestu vozím pořád, hasičák mám ten sprejovej, rezervu mam a stejne misto ni nemam co dat, takze ji budu vozit i nadále (nejaky kecy o nizsi spotrebe jsou uplne out...), kartičku pro SR mam vytisknutou a az tam pojedu, tak si ji vemu.

Sada náhradních žárovek je dobrá možná tak pro Škodu 120, kde je výměna otázkou minuty... já musel na GIV sundavat nárazník, abych tam pohodlně tu žárovku dal.. BTW Golf IV patří na seznam aut s nejsložitější výměnou žárovky, spolu např. s BMW 7, který kvůli tomu musí do servisu. A o xenonech nemluvim, už vidim, jak někdo mění výbojku :D
Ex: VW Golf IV 1.9 TDI ASZ Pacific, chip @ 160 PS/390 Nm, EGR off, kovokeramická spojka Renovak, K&N filtr, brzdy Zimermann sport.

Uživatelský avatar
SHARK V6
Profík
Profík
Příspěvky: 937
Registrován: 19.06.2008 21:24
Bydliště: Olmik

Re: Řidiči, pozor čekají vás změny ...

Příspěvek od SHARK V6 »

...jj já jsem taky zvědavej na tu masku 8)
Přílohy
pvc_masky_bile_pozadi.jpg
lepší být první v pekle,než druhý v nebi

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“