Odřené auto (zaparkované před barákem)

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od pute »

Včera odpoledne jsem pár hodin parkoval přímo před barákem, mezitím mi jeden ze sousedů auto trochu "líznul". Zadní nárazník je až na plast, blatník nad ním má na sobě taky pěknej šrám. Protože mi tam zbyla barva člověka co to odřel (tmavě modrá je na světle modrý metalíze docela dobře vidět), obešel jsem auta kolem. Jen o pár aut dále parkuje Felicie (zřejmě někoho ze sousedů), přesně na místě kterym mě zřejmě odřel je odřená, má na sobě stopy světle modrý metalízy (mojí barvy).

Zkusim toho člověka kontaktovat, ale pokud neuspěju (což je docela možný vzhledem k tomu že mi nenechal lístek), má cenu nahlásit to na policii? Nejsem si jistej jestli tím něco zmůžu když jsem toho člověka neviděl naživo přitom když se to stalo.
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od Shemik »

Mozna by bylo lepsi nejdriv zavolat policajtum a poradit se s nima. Treba kdyz to budou vedet driv, tak mu to diky barve na jeho aute dokazou. Kdyz to das driv vedet sousedovi, tak barvu ihned odstrani a uz nemuze nikdo nic 8)

Je to jen takova uvaha, zalezi, jake tam mate certy. Me kdyz naborili dvere v Modranech, tak se mnou cert a certice ochotne zlitali cele sidliste, sice jsme nic nenasli, ale snazili se a byli fakt ochotni, coz ale vsichni nejsou 8)

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od pute »

Stalo se to v Modřanech, čerty máme docela v pohodě, tak uvidím. Spíš by mě zajímalo zda jako důkaz stačí ta barva a barva...
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od Shemik »

No tak tem Modranum se vubec nedivim, to je fakt bronx :mrgreen: Jinak me prave tehdy rikali, ze kdyby tu barvu nasli, tak se s tim neco delat da, ale kdyz nemaji nic, tak nemuzou nic. Co by se s tim dalo delat nerikali, o tom jsme nemluvili, pac jsme usilovne hledali, ale vypadali, ze to myslej vazne 8)

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od pute »

Díky. Nedávno jsem je otravoval kvůli vykradenýmu autu, jestli přijedou ty samý tak budou koukat.
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
Standa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4145
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Poblíž CV / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od Standa »

hm, aby pak po zavolání policie ti milej Odřilak za pár dnů z naštvanisti neobjel celý auto klíčem :mrgreen: lidi jsou různý :roll:

Uživatelský avatar
pute
Pilot
Pilot
Příspěvky: 847
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od pute »

To jo, ale pak alespoň budu vědět kdo to asi byl. A to v tom případě bude stačit. :twisted:

Auto mam pojištěný tak ten lak snad nějak přežiju, ale otázka je co ta jeho lehce ohnilá Felicie. :-)
Kia Ceed SW :-)

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Odřené auto (zaparkované před barákem)

Příspěvek od patper »

Me takhle vzal ten vlacek co vozi turisty po Praze predek auta...samo ze ujel,ale jeden pan mi rekl,ze to byl ten vlacek...policie ho nasla a vse jeste vecer nahlaseno na pojistovne :!: Poprve ,co jsem dekoval policii :D

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“