ukradená,odstavená auta?

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

ukradená,odstavená auta?

Příspěvek od a-n-d-r-e »

zdarec,byl jsem včera u kámoše,bavili jsme se venku a ja si všiml odstavené vectry s propichnutýma kolama,tak říkám čí to je? a on ze borec co tu bydlel kradl auta,měl toho víc,a je už zabásnutý a auta po něm zůstaly,na parkovišti stálo celkem 6 aut,jedno odvezli chlapi do šrotu,bylo to starší volvo,a prej bylo od někoho z čech a ten už pro něj nechtěl jet,pak se našel majitel kadetta,a zůstaly tam ještě 4 auta,stojí tam už 2 roky je to vectra,omega,stará 19ka,a astra f,dvě mají značky a dvě ne,zjišťoval jsem trochu a čísla těch značek nejsou hlášena jako kradená vozidla,pojistku to samozřejmě nemá,dá se nějak dohledat majitel? věřím,že po opavě nestojí jen tyhle,ale daleko víc,co jsem tak slyšel...
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: ukradená,odstavená auta?

Příspěvek od stréc od piva »

a-n-d-r-e píše:zdarec,byl jsem včera u kámoše,bavili jsme se venku a ja si všiml odstavené vectry s propichnutýma kolama,tak říkám čí to je? a on ze borec co tu bydlel kradl auta,měl toho víc,a je už zabásnutý a auta po něm zůstaly,na parkovišti stálo celkem 6 aut,jedno odvezli chlapi do šrotu,bylo to starší volvo,a prej bylo od někoho z čech a ten už pro něj nechtěl jet,pak se našel majitel kadetta,a zůstaly tam ještě 4 auta,stojí tam už 2 roky je to vectra,omega,stará 19ka,a astra f,dvě mají značky a dvě ne,zjišťoval jsem trochu a čísla těch značek nejsou hlášena jako kradená vozidla,pojistku to samozřejmě nemá,dá se nějak dohledat majitel? věřím,že po opavě nestojí jen tyhle,ale daleko víc,co jsem tak slyšel...

a nedošlo ti,že když to sou kradený auta,tak že většina z nich bude mít SPZku kradenou z jiného auta,a pokud Ti někdo z auta ukradne SPZKu,tak ta se v žádné databázi KRADENÝCH AUT neobjeví???

Tím pádem když kolem Tebe projede podezřelé auto,a ty si zapamtuješ SPZku,a prověříš tak máš jistotu že tam je jiná SPZka..ale PČR v klidu o autě dle ukradnuté SPZ zahlásí NENALEZENO :)
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: ukradená-odstavená auta

Příspěvek od a-n-d-r-e »

no jasně,ale jak to jinak zjistím? jedině vinke a číslem motoru,to je jasný,ale když jsou zamčené,v některém jsou i rozdělané motory,v dalších interiery atd... a jak je to s těma spz,když někdo nahlásí krádež spz,tak dostane nové?.... co s tím můžu dělat? vím je mi do toho h***o,ale když vím že ty auta jsou kradené,tak to nejde jen tak nad tím mávnout rukou...
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“