Meranie rychlosti na dialnici

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Meranie rychlosti na dialnici

Příspěvek od lecram »

Zdravím,chcel by som sa podeliť z dnesným zážitkom na dialnici smerom Bratislava - Brno.Tesne pred zjazdom z dialnice na krematorium merali policajti rychlost a zastavovali autá takým neskutočným spôsobom, ktorý nie je vidieť ani v hororových filmoch. Auto ktoré namerali a ktoré sa rútilo v lavom pruhu zastavovali spôsobom pri ktorom tuhla krv,policajt vbehol z tercikom do laveho prudu nedbajuc na auta iduce i v pravom jazdnom pruhu,prinutil ho k prudkemu brzdeniu a zaradeniu sa do odstavneho pruhu pričom auta iduce v pravom pruhu boli prinutené tiež k prudkemu brzdeniu a následným kolíznym situáciam. Chcel by som vediet Vas názor ako je mozne takýmto spôsobom ohrozovat zivoty ostatných účastníkov cestnej premávky ako to dnes predviedli títo neviem ako ich nazvať výberčí pokút a poskokovia pánov Packu a Kaliňáka. Kto urobil priestupok, ten kto siel po dialnici možno o 10 km vyssou rýchlosťou,alebo ten ine slovo nemám Smrad v policajnej uniforme, ktorý akože trestal neporiadnych vodičov.Kde to sme,kde žijeme a prečo odvádzame také dane ked si títo tzv.ochrancovia môžu beztrestne dovolovat to co predviedli dnes na dialnici a určite i na iných cestách Slovenska. A vôbec ako je to so zastavovaním motorových vozidiel na dialnici ?

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Meranie rychlosti na dialnici

Příspěvek od Vecernicek »

nemáš tam co jezdit rychle, je tam 60sátka...

Uživatelský avatar
lecram
Závodník
Závodník
Příspěvky: 615
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Meranie rychlosti na dialnici

Příspěvek od lecram »

Vecernicek píše:nemáš tam co jezdit rychle, je tam 60sátka...
nie si nahodou jeden z tych o ktorych som pisal pretoze normalny clovek by to nikdy nepovedal,ja som nehovoril o sebe ja som konkretne popisoval ako sa to dialo,ale nedivim sa ak sa k tomu takto stavias,cau

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Meranie rychlosti na dialnici

Příspěvek od Vecernicek »

já tama jedu 160 takže nemá šanci :D

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“