Havarijní pojištění online

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Kamil Knížák
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 31.10.2009 18:07

Havarijní pojištění online

Příspěvek od Kamil Knížák »

Ahoj, rád bych věděl, zda máte nějakou zkušenost se sjednáním havarijního pojištění online. Konkrétně bych si chtěl sjednat havarijní pojištění u České pojišťovny. Máte s uzavřením pojištění online u ČP nebo i jinde nějakou zkušenost? Opravdu je to jednoduché a funkční nebo je lepší skočit na pobočku?

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění online

Příspěvek od stréc od piva »

Kamil Knížák píše:Ahoj, rád bych věděl, zda máte nějakou zkušenost se sjednáním havarijního pojištění online. Konkrétně bych si chtěl sjednat havarijní pojištění u České pojišťovny. Máte s uzavřením pojištění online u ČP nebo i jinde nějakou zkušenost? Opravdu je to jednoduché a funkční nebo je lepší skočit na pobočku?
U ČP aktuálně mám...dokonce tam nedávno měli nějakou slevu 5procent proti sjednání na přepážce...Na webu to naklikáš...přijde přednávrh....pak ti zaovla bořek z pojištovny,domluví se na prohlídce...dá ti lejstro o prohlídnutí a zaplatíš částku a jak jim to dojde na učet...tak ti pak příde platná smlóva
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Havarijní pojištění online

Příspěvek od Hammer »

Doplním upozornění: bacha na spoluúčast, ona sice slevní pojistnou částku co cáluješ, ale když se něco stane, dostaneš kulové!!!!! Když jsem ty pojistky dělal, od tohohle jsem všechny odrazoval.

Koudysss
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 13.11.2009 12:57

Re: Havarijní pojištění online

Příspěvek od Koudysss »

Hammer má pravdu.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“