překročil sem rychlost

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

pokornasek.pepan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.06.2008 21:24

Re: překročil sem rychlost

Příspěvek od pokornasek.pepan »

jestli se muzu zeptat,jak to tedy probíhá?

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: překročil sem rychlost

Příspěvek od Hammer »

pokornasek.pepan píše:jestli se muzu zeptat,jak to tedy probíhá?
Zjistí kdo jsi, poučí tě, seznámí s tím co je ti dáváno za vinu, nechají tě vykecat a rozhodnou. Ty se pak v případě nespokojenosti můžeš odvolat výš.

pokornasek.pepan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.06.2008 21:24

Re: překročil sem rychlost

Příspěvek od pokornasek.pepan »

a foto mi ukážou dřív než jim budu muset něco říct,nebo jim musim rict kdo ridil a pote mi na pozadani ukazou foto

Uživatelský avatar
variantrs
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 427
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: překročil sem rychlost

Příspěvek od variantrs »

JJ jezdíš jak hovado :lol: každopádně ti ukážou fotku a musíš říct že víš kdo to řídil,ale neřekneš jim jeho nacionále,protože kdybys řekl že nevíš tak ti napalej automaticky pokutu,ale daj ti přečíst poučení než se jim ktomu přestupku vyjádříš. :idea:
S Volkswagnem na věčné časy!!!!

Tady moje vozítka http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=128&t=71661" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=285&t=302751" onclick="window.open(this.href);return false;

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: překročil sem rychlost

Příspěvek od Hammer »

variantrs píše:JJ jezdíš jak hovado :lol: každopádně ti ukážou fotku a musíš říct že víš kdo to řídil,ale neřekneš jim jeho nacionále,protože kdybys řekl že nevíš tak ti napalej automaticky pokutu,ale daj ti přečíst poučení než se jim ktomu přestupku vyjádříš. :idea:
Pokud jsi majitel vozidla, což asi ano, musíš vždy vědět, kdo s tvým autem jel, jak píše kolega. Jinak 3000,-Kč bez bodů automatika.
Oni tě seznámí s tím co je ti dáváno za vinu, tedy se všemi důkazy. Ty s ksichtem pokerového hráče karet prohlásíš, že víš kdo auto v tu dobu řídil, že to nejsi ty ale osoba ti hodně podobná a že využíváš svého práva a k věci nebudeš vypovídat. To je celé. Žádné tlachy bokem, žádné připouštění něčeho, prostě jen tohle jako zaseknutý gramofon.

pokornasek.pepan
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 04.06.2008 21:24

Re: překročil sem rychlost

Příspěvek od pokornasek.pepan »

jen se ptam,byl sem u mestaku a ty rekli o co jde fotku mi neukazali ze to neni jejich povinnost(jiny prestupek-parkovani)tak sem jim rek ze s autem jezdi osoba blizka....

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“