POJISTENI - POZOR!

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
petrstraz
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 07.05.2009 19:11
Bydliště: českolipsko
Kontaktovat uživatele:

POJISTENI - POZOR!

Příspěvek od petrstraz »

Musim se s Vami podelit a upozornit na mozne potize s zakonym pojistenim vozidel. konkretne:31.3. jsem koupil motorku,majitel 1.4. zrusil pojistku a az 6.4. ji odhlasil na DI.ja po prevzeti TP motorku 9.4. pojistil na sebe a pak ji sel dle predpisu spolu s evidenckou prihlasit na DI.vcera na me cekalo prekvapeni na poste-doporuceny dopis,kde me vyzyvaji k uhrade zakonneho prispevku nepojistenych(neni to pry pokuta) za 7dni ve vysi 210kc+170kc za naklady! bohuzel to budu muset zaplatit nebot mi po tel.rozhovoru s kancelari bylo receno,ze v den podpisu smlouvy(31.3.) uz jsem mel mit pojistku na sebe uzavrenou! takze pozor na to! :!:

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: POJISTENI - POZOR!

Příspěvek od Bastard »

Jooo, to je blbý... Jsou případy, kdy se poplatky ČKP nemusí platit, ale podmínkou je, abys mezitím to auto neprovozoval na pozemních komunikacích... (viz např http://aukro.cz/phorum/read.php?f=365&i=8084&t=8084" onclick="window.open(this.href);return false;)

Ale tak jsou to jenom 4 kila, tak to ještě ujde... Lepší, jak 10000 atd...

Uživatelský avatar
Me2d
Profík
Profík
Příspěvky: 1173
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostrava

Re: POJISTENI - POZOR!

Příspěvek od Me2d »

no a jaké překvapení čekalo na mě když jsem otevřel dopis že mam zaplatit 1900 + 200 za 21 dnu nepojisteneho auta :158: . Naštěstí jsem měl platnou pojistku i v ty dny kdy mi to chtěly připsat. Tak jsem hned zjišťoval co a jak a měli bordel na pojišťovně :!: ....... Ale vylekalo mě to pořádně

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“