Rozvadov - kontrola auta

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Ivi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 16.02.2009 11:53
Bydliště: West

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od Ivi »

Zdar chlapi.
Jsem z Rozvadova a takové kontroly jsou na běžném pořádku, proto nedávno byla schůzka zástupců policie obou stran, kde se probírala šikana českých řidičů na německém území. Samo, že se němci dušovali, jak to žádná šikana není, byť jsme v Scheng.prostoru.
Nejsi určo první ani poslední a jestli pojedeš zase někdy, tak je možný, že tě proberou zase.
Hodně kontrolujou týpky s foliema, bo tam není dobře vidět, kolik je tam osob a td. Hovořím ze skušenosti.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od DMS »

Ivi píše:Zdar chlapi.
Jsem z Rozvadova a takové kontroly jsou na běžném pořádku, proto nedávno byla schůzka zástupců policie obou stran, kde se probírala šikana českých řidičů na německém území. Samo, že se němci dušovali, jak to žádná šikana není, byť jsme v Scheng.prostoru.
Nejsi určo první ani poslední a jestli pojedeš zase někdy, tak je možný, že tě proberou zase.
Hodně kontrolujou týpky s foliema, bo tam není dobře vidět, kolik je tam osob a td. Hovořím ze skušenosti.

fólie mám a jsem rád, že to nebyly s*ině a nechtěli abych je strhnul :)

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od pásovec »

To by bylo teda hodne bolavy...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Ivi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 16.02.2009 11:53
Bydliště: West

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od Ivi »

Právě, že se jim nelíbí ty folie, že neví kolik je tam lidí a kdo vlastně.
Tak většinou jdou po takových autech.

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od DMS »

nj, ale mohli mě pustit už na odpočívadle,když viděli,že jsem sám...

Uživatelský avatar
napster
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6483
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kolem MB a nebo PHA
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od napster »

Jo ty tam stojej furt ve dne i noci v noci rosvícený světla jinak mohl si zažádat o překladatele. buď rád,že nejezdíš přes Stuttgart myslim tam je výcvikové centrum B.A.G. a to jsou frajeři horčí jak celňáci v ČR :mrgreen: jinak měl ten policajt při tý prohlídce bílí rukavice na sobě?!
Lepší mrtvej,nez druhej!!!
Skoda Superb II TDI elegance 2010 125kw
čištění interieru,exterieru, pece o kozene interiéry, lesteni,korekce laku. Ochrana laku. Detailing Mlada Boleslav a okolí

Uživatelský avatar
DMS
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4941
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Mladá VWslaw

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od DMS »

napster píše:Jo ty tam stojej furt ve dne i noci v noci rosvícený světla jinak mohl si zažádat o překladatele. buď rád,že nejezdíš přes Stuttgart myslim tam je výcvikové centrum B.A.G. a to jsou frajeři horčí jak celňáci v ČR :mrgreen: jinak měl ten policajt při tý prohlídce bílí rukavice na sobě?!
:) uff no nevím,jestli měli rukavice, byl jsem na samotce a nic neviděl. Co dělají u Stuttgartu ?

Uživatelský avatar
PavelSv
Závodník
Závodník
Příspěvky: 535
Registrován: 22.01.2010 17:50
Bydliště: Deblín 30km od Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od PavelSv »

Pokud by se mi stalo něco podobnýho tak budu chtít tlumočníka a byt neustále u auta, protože je to můj majetek a tak mám pravo u něj byt :!: Prostě policatům nevěřím že se k autu budou chovat ohleduplně a že nic nevemou nevymění nějaký díl apod. :(

Ivi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 59
Registrován: 16.02.2009 11:53
Bydliště: West

Re: Rozvadov - kontrola auta

Příspěvek od Ivi »

No, oni se s tebou moc vybavovat nebudou. Šoupnou tě tam, kam budou chtít a neuděláš nic. Klidně za katr.
Stává se to úplně běžně. Prostě tam si nikdo policii nedovolí odporovat.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“