Prepis auta - rodina

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

sword
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.09.2010 14:31

Re: Prepis auta - rodina

Příspěvek od sword »

Nic takoveho jsem netvrdil, ze jste blbi.Jen mi slo o toho provozovatele.Vztahy s bratrem mam dobre.
Jen jsem chtel vedet jestli staci na urade dopsat me jako provozovatele a vyridit pojistku.Smlouvu samozrwjme je treba sepsat.

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: Prepis auta - rodina

Příspěvek od PlusOne »

sword píše:Nic takoveho jsem netvrdil, ze jste blbi.Jen mi slo o toho provozovatele.Vztahy s bratrem mam dobre.
Jen jsem chtel vedet jestli staci na urade dopsat me jako provozovatele a vyridit pojistku.Smlouvu samozrwjme je treba sepsat.
Jo, stačí.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prepis auta - rodina

Příspěvek od Hammer »

Dakie píše:podle mě hodně záleží na tom, jaké máte s bráchou vztahy.. pokud dokážeš vzít přestupky na sebe, tak stačí jen smlouva mezi vámi a pokud to tak brácha nechce, tak pak jedině vozidlo legálně přepsat - zkus to na někoho, kdo má průkaz ZTP...
Podle mě záleží jen na tom, aby vztahy s bráchou zůstaly pořád stejně dobré, ale to s vysokou pravděpodobností nezůstanou, když budete jeden za druhého nést svoje průsery. Stačí, aby se do toho vložila něčí baba.

sword
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 10
Registrován: 21.09.2010 14:31

Re: Prepis auta - rodina

Příspěvek od sword »

Hammer: vztahy mam si myslim dobre.Auto je bratra, ale je to psane na jeho zenu (moji svagrovou) a ta je uplne v pohode.Nema s tim problem.Takze zenskou bych v tom nevidel, dokonce rekl, ze klidne necha pojistku od zeny, abych mel mensi pojistku.

Uživatelský avatar
Shadow
Řidič
Řidič
Příspěvky: 193
Registrován: 04.06.2010 08:39
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: Prepis auta - rodina

Příspěvek od Shadow »

sword píše:Hammer: vztahy mam si myslim dobre.Auto je bratra, ale je to psane na jeho zenu (moji svagrovou) a ta je uplne v pohode.Nema s tim problem.Takze zenskou bych v tom nevidel, dokonce rekl, ze klidne necha pojistku od zeny, abych mel mensi pojistku.
Obchod je ochod, rodina je rodina....;-) nespojuj to...;-) aby jsi nelitoval... ale nevím co nejde pochopit na tom postupu jak to máte udělat....

cheetah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 30.12.2008 19:49
Bydliště: Vlašim

Re: Prepis auta - rodina

Příspěvek od cheetah »

Přesně jak říká Shadow, vykašli se na tento postup. Normálně si sežen na internetu přes inzerát nějakého ZTP z okolí, který udělá mezičlánek v přepisu mezi tebou, bratrem a vymaže nutnou ekodaň. Pak auto přihlaš normálně na sebe. Určitě máte vztahy výborné a třeba budou výborné dalších 50 let, ale taky se může při prvním problému (nehodě, rozbroj v rodině atd.) vše posrat a pak zjištíš jakou jsi udělal chybu, že jsi auto nepřepsal na sebe.

Jinak klasické rčení - když nemáš na banány ( přepis auta - zaplacení ekodaně) naco si kupuješ opičku (auto). Zaplacení eko se dá díky té "naší demokracii" obejít a doufám že se téma nezvrhne na řešení inteligentnosti ekodaně. Je to nesmysl to ví každý, ale námi zvolení zástupci ( politici ) to prostě vymysleli a my dole si můžeme drbat hlavu, že jsme pro ně hlasovali. Jinak postup k přepisu tu máš, přidáním někoho se ZTP ten postup akorát zopakuješ jednou navíc a v případě, že vozidlo má eko 3.000,-Kč, nejsem si jist, zda se vyplatí se vším lítáním po úřadech, pojišťovnách a STK mezičlánek ZTP zapojovat do procesu. Doufám, že je to k pochopení, v otázky klidně pište.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“