Bouračka

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouračka

Příspěvek od Hammer »

Nač divadlo, no tak čím větší divadlo, tím více žádostí o rozhovory pro pozůstalé, každý rozhovor něco stojí... Takže když se omotáš slušivým pásem od Tali-Armaniho a přijdou na tebe, prostě uděláš lup, bastarda přibalíš do pekla s sebou a rodina tě prohlásí za sebevražednou atentátnici, co konvertovala k Islámu. Jednak vytřískají strašný prachy za rozhovory a jednak - doživotní renta rodině od Al Kaidy. Taky na tebe čeká 72 panen v ráji, a jak jsem slyšel, nejsou to jen panny ženského pohlaví.
To hlavní, pro co člověk žije, pak máš v kapse: rodina na tebe budou dlouho vzpomínat, každý měsíc když přijdou prašule z Pákistánu.
Já to mám zase zajištěné jinak, aby na mě kurevsky dlouho vzpomínali: až zdědí ty dluhy co máme kolem baráku, mám ten dojem že pozice mé rakve nebude až tak stabilní a že si potulní psi přijdou na svoje taky.... :lol: :lol: :lol:

JANA VE.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 10.01.2011 14:29

Re: Bouračka

Příspěvek od JANA VE. »

Dobrá rada nad zlato :lol: :lol: :lol: Ale asi z toho nic nepoužiju, nechám to osudu.Že se Ti ty referáty chcou psát :lol:

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouračka

Příspěvek od Hammer »

Píšu stejně rychle jako mluvím, není pro mě problém a když mě ty blbosti tak baví!!!! :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
lipa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 504
Registrován: 26.07.2010 12:10
Bydliště: Třebíč

Re: Bouračka

Příspěvek od lipa »

Rozhoduje zápis na místě nehody,kterej všichni účastníci podepsali a TEČKA.Nikomu nic neplať a nic nepodepisuj!!!!!!!!!!!
Pokud tě budou otravovat, podej na ně trestní oznámení ze omezování osobní svobody. Ale nic jím neříkej. Od toho je tady policie.Myslím to vážně, neb tokavýto vykutálenci jsou vytrvalí a nic jiného na ně neplatí. 8)

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouračka

Příspěvek od Hammer »

lipa píše:Rozhoduje zápis na místě nehody,kterej všichni účastníci podepsali a TEČKA.Nikomu nic neplať a nic nepodepisuj!!!!!!!!!!!
Pokud tě budou otravovat, podej na ně trestní oznámení ze omezování osobní svobody. Ale nic jím neříkej. Od toho je tady policie.Myslím to vážně, neb tokavýto vykutálenci jsou vytrvalí a nic jiného na ně neplatí. 8)

No, jak zní právní konstrukce, kdy v tomto případě poškození z dopravní nehody brání kolegyni užívání osobní svobody? Dost dobře nevím, jak bych to dal dohromady, aby to splňovalo tento paragraf.

Uživatelský avatar
pomaru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 158
Registrován: 23.06.2009 16:04
Bydliště: Velky grunoW

Re: Bouračka

Příspěvek od pomaru »

pojistovny jsou sv.ne, taky mi jednou nechtely zaplatit celou skodu (bylo to v autorizovanym tudiz ne malo) ale po par dopisech a osobnich rozhovorech na pojistovne zaplatili vse do puntiku,poskozeny si to tedy mel vyresit s pojistovnou a ne s tebou, jejich chyba

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Bouračka

Příspěvek od Hammer »

Jinak problematiku doplatku má řešit pojišťovna. Řeší se to tu v jiném tématu, ať se poškozený odkáže na nález ústavního soudu.

JANA VE.
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 10.01.2011 14:29

Re: Bouračka

Příspěvek od JANA VE. »

pomaru píše:pojistovny jsou sv.ne, taky mi jednou nechtely zaplatit celou skodu (bylo to v autorizovanym tudiz ne malo) ale po par dopisech a osobnich rozhovorech na pojistovne zaplatili vse do puntiku,poskozeny si to tedy mel vyresit s pojistovnou a ne s tebou, jejich chyba
Díky za ochotu. Tak hlavně,že to dobře dopadlo. Já si myslím taky,že by to měli řešit s pojištovnou,ale oni jdou na mě všelijak různé fígly ,vychytávky atd.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“