SPZ v depozitu technická propadlá 2roky

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
OndrIs
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1875
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Morava,
Kontaktovat uživatele:

SPZ v depozitu technická propadlá 2roky

Příspěvek od OndrIs »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, auto jsem dával do depozitu 8.3 2009 a je tam do dnes. Technická je propadlá skoro 2 roky co stím? Rád bych s tím už vyjel, ale nemám tušení zda mi značky vydaji jen na zelenou kartu s propadlou technickou? Nebudou chtít po mě i technickou? Na technické zas budou chtít určitě i značky, když už tam maji online kamery! TAkže jak tohle mam vyřešit Jak dostat značky zpátky? diky za rady :mrgreen:

cheetah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 30.12.2008 19:49
Bydliště: Vlašim

Re: SPZ v depozitu technická propadlá 2roky

Příspěvek od cheetah »

"Oficiálně" - Vozidlo na podvalu na STK, zde udělat TK + EM, vozidlo na podvalu odvézt domu. Sám vyrazit na úřad s platnou zel. kartou ( povinné ručení). Zažádat o vydání RZ z depozitu, předložíš výsledek z STK, EM a potvrzení o platnosti pov. ručení. Vydaj ti RZ, domů, nasadit na vůz a vyrazit dělat parádu.
"Česky" - sedneš do auta, dojedeš s ním na nejbližší stanici TK a necháš udělat EM + STK. Poté sedneš do auta a přejedeš s ním před úřad, kam si dojdeš vyzvednout RZ, hodíš je za okno a jedeš domů je přidělat šroubky na auto. Parádu děláš celou dobu.

STK - můžeš tam bez RZ, protože ve velkém TP je napsáno, že RZ jsou v depozitu, takže tam s vozidlem v klidu můžeš. Když budeš postupovat dle návodu " česky" dopouštíš se několika přestupků proti BESIP, za některý ti dokonce hrozí noty do čistírny, tak si to rozmysli a vyber si ten správný postup.

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: SPZ v depozitu technická propadlá 2roky

Příspěvek od hasmen »

cheetah píše:"Oficiálně" - Vozidlo na podvalu na STK, zde udělat TK + EM, vozidlo na podvalu odvézt domu. Sám vyrazit na úřad s platnou zel. kartou ( povinné ručení). Zažádat o vydání RZ z depozitu, předložíš výsledek z STK, EM a potvrzení o platnosti pov. ručení. Vydaj ti RZ, domů, nasadit na vůz a vyrazit dělat parádu.
"Česky" - sedneš do auta, dojedeš s ním na nejbližší stanici TK a necháš udělat EM + STK. Poté sedneš do auta a přejedeš s ním před úřad, kam si dojdeš vyzvednout RZ, hodíš je za okno a jedeš domů je přidělat šroubky na auto. Parádu děláš celou dobu.

STK - můžeš tam bez RZ, protože ve velkém TP je napsáno, že RZ jsou v depozitu, takže tam s vozidlem v klidu můžeš. Když budeš postupovat dle návodu " česky" dopouštíš se několika přestupků proti BESIP, za některý ti dokonce hrozí noty do čistírny, tak si to rozmysli a vyber si ten správný postup.
To "česky" bych lehce doplnil - ještě před tím úřadem zajdeš do pojišťovny uzavřít povinné ručení ,jinak ti RZ z depozitu nevydají... Jinak souhlas,vyzkoušel jsem kdysi obě verze,snad je to už promlčený :wink:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“