nevyhovujici technicky stav

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

nevyhovujici technicky stav

Příspěvek od d.d.t33 »

zazil jsem toho hodne ale tohle se mi jeste nestalo a to mam za sebou i dukladny kontroly v nemecku a holandsku.Mel jsem dnes neprijemnou prihodu s jednim organem u silnice.Kdyz me zastavily tak byl arogantni ale kdyz nezjistil v dokladech zadnou chybu tak si nechal komplet vylozit povinnou vybavu auta,kontrola pneumatik jestli nejsou sjety i vsechny svetla pablb zkontroloval v tom nebyl problem tak se zameril na auto je pravda ze ho mam orezle ale nikde zadny diry a tak na me vybafl tuto formulku.Jak se ale mam branit kdyz mam auto bez problemu ale je proste na dverich a blatnicich orezly ne zas tak hrozne??Podotykam ze nikde nejsou zadny diry a ostry hrany,nakonec to dopadlo tak ze mi chtel dat litr s cimz jsem nesouhlasil a tak me predal papir s tim ze se to vyresi na urade.Jakym zpusobem mam jednat na urade?diky za odpoved

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: nevyhovujici technicky stav

Příspěvek od Hammer »

Prosím tě, přečti si to po sobě ještě jednou a napiš to pořádně o co se vlastně jedná. Hlavně se ale vykašli na kecy o aroganci orgána, protože komplet povinná výbava z auta se nenechává nikomu vydělávat bezdůvodně a taková kontrola na technický stav se taky nedělá pro nic a za nic.
"Nevyhovující technický stav" v zákoně neexistuje. Auto je nezpůsobilé provozu na pozemních komunikacích, ale kua jaksi jsi neráčil popsat, z jakého že důvodu to má být?
Pokud věc oznámil na správní orgán s dokladací nezpůsobilosti auta k provozu, dostaneš minimálně o litr nebo patnáct set víc, než by jsi dostal na místě.
Co máš dělat na správním? Především ne to, co jsi spustil tady ale něco na způsob: "Nemám prachy, auto udržuju jak to jde...", jenže co chceš radit když jsi ani nenapsal za co to je?
d.d.t33 píše:zazil jsem toho hodne ale tohle se mi jeste nestalo a to mam za sebou i dukladny kontroly v nemecku a holandsku.Mel jsem dnes neprijemnou prihodu s jednim organem u silnice.Kdyz me zastavily tak byl arogantni ale kdyz nezjistil v dokladech zadnou chybu tak si nechal komplet vylozit povinnou vybavu auta,kontrola pneumatik jestli nejsou sjety i vsechny svetla pablb zkontroloval v tom nebyl problem tak se zameril na auto je pravda ze ho mam orezle ale nikde zadny diry a tak na me vybafl tuto formulku.Jak se ale mam branit kdyz mam auto bez problemu ale je proste na dverich a blatnicich orezly ne zas tak hrozne??Podotykam ze nikde nejsou zadny diry a ostry hrany,nakonec to dopadlo tak ze mi chtel dat litr s cimz jsem nesouhlasil a tak me predal papir s tim ze se to vyresi na urade.Jakym zpusobem mam jednat na urade?diky za odpoved

d.d.t33
Závodník
Závodník
Příspěvky: 590
Registrován: 14.02.2008 11:16
Bydliště: Litvinov
Kontaktovat uživatele:

Re: nevyhovujici technicky stav

Příspěvek od d.d.t33 »

takze k tomu ze byl arogantni jen tohle kdyz ti nekdo rekne ze takhle stary auto nepatri na silnice (15let)a kdyby on delal na stk tak by to v zivote nepustil na silnici to mluvi samo za sebe a dodatek ze v AAA maj skoro novy fabie za 5tis kc 8O mam na to svedka kterej nechtel verit vlastnim usim.Jen tak mimichodem nebyl to dopravak ale obyc hlidka oto nejde,nesouhlasil jsem s pokutou a on napsal lejstro na urad.A mam spoustu znamych policistu a ty ho okomentovaly zmrdem kterej jim dela spatny jmeno.Nejlepsi na tom je ze me hned den nato kontrolovala dopravka a uplne bez problemu ,jde jen jednoho blba blondatyho z chomutovskeho okresu.je smutne ze tito idioti kazi jmeno ostatnim policistum

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: nevyhovujici technicky stav

Příspěvek od Hammer »

Ale kruci, ty si jako myslíš, že v životě se budeš setkávat s lidma milýma a uznalýma? Vykašli se na to kdo to byl a napiš o co se jednalo. To je teď tvůj problém.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“