majáky

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: majáky

Příspěvek od widle »

Mažňák píše:no abych se přiznal tak jsem si taky pořídil modrý maják, ale rozhodně ho nehodlám použít na veřejných komnikacích, pořídil jsem si ho JEN na srazy kde si můžu blikat jak chci, mám rád svoje papíry natolik abych ho nepoužil na veřejných komunikacích
a k čemu je to modré blikání na srazech dobré? 8O
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: majáky

Příspěvek od Mažňák »

widle píše:
Mažňák píše:no abych se přiznal tak jsem si taky pořídil modrý maják, ale rozhodně ho nehodlám použít na veřejných komnikacích, pořídil jsem si ho JEN na srazy kde si můžu blikat jak chci, mám rád svoje papíry natolik abych ho nepoužil na veřejných komunikacích
a k čemu je to modré blikání na srazech dobré? 8O
:good: :good:
k ničemu :laugh: ale radsi budu blikat na srazu např na letišti nez nekde na verejne komunikaci a myslet si že se ze me každy posere protože mam majak a uhne mi, takovym lidem bych klidne ty papiry bral za to že to použivaji v provozu :!: :!: :!:
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Vecernicek
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4285
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: majáky

Příspěvek od Vecernicek »

Jednou tak stojím v koloně na dálnici. S tereňákem. Furt se zezadu na mě lepila nějaká piča v oktávce. A najížděla doprostřed na dálnici aby mě předjela. TAK jsem se tam usadil i já = nasrat. Proč bych ho měl pouštět? K čemu by mu to bylo? FUCK OFF...

Hrála pěkná písnička od Miley Cyrus a tak si broukám... p tak deseti minutách se podívám do zpětnýho zrcátka a oktávka nikde a lepí se na mě pro změnu nějaká piča s passatem. Si řikám ku*va kam zmizela ta okta, to je nějaký divný.

Kolona se po chvilce posunula a já poodjel a najednou koukám ten pasat bliká vším možným co má, byli to poliši jenže ti candrlátka měli do výšky nárazníku... takže jim to bylo pěkně k hovnu...

To vše k majákům.
A ještě si pamatuju jak na staré osadě tady v Brně... jela sanitka a auta stála na červenou. Houkala jak divá, přijla k autum a auta stála....a stála asi tak 2-3minuty stáli, houkačka blikala houklala troubila a auta nic... stála jak kdyby nic. Kdybych tenkrát měl Něco silnýho a nárazník vylitej betonem tak té sanitce udělám cestu protože takoví lidi měli v tu ránu dostat pokutu všichni.

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: majáky

Příspěvek od Wegas »

widle píše:a k čemu je to modré blikání na srazech dobré? 8O
neony na strese, na podvozku to totiz umi kazde blbec :D
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: majáky

Příspěvek od hasmen »

Tak jsem si přečetl celou tuhle diskusi a nevím,jestli se mám smát nebo... Proboha lidi,co to může bejt za vocasa,kterej si na pohonění svýho ega dá na střechu modrej maják a zapne si ho aby nemusel někde stát v koloně,nebo bejt vo 15 minut dřív na obědě?A že má Superba?V dnešní době je pro policii ten nejmenší problém si za jízdy "vytáhnout" velkej techničák a zjistit si o majiteli co potřebují...Nechte ty majáky radši autům,který to maj na to,aby byly nejdřív u případů kdy jde někomu vo kejhák... Bylo by možná zajímavý,kdybychom se potkali v křižovatce - oba "na majáky" a zakousli se do sebe...Tolik za nás,hasiče.

Uživatelský avatar
hasmen
Člen klubu
Příspěvky: 962
Registrován: 24.02.2011 22:49
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: majáky

Příspěvek od hasmen »

Další případ dementů... http://www.novinky.cz/krimi/251812-fale ... tni-clanky" onclick="window.open(this.href);return false; :baseball:

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: majáky

Příspěvek od PlusOne »

Minulý týden mě večer na dálnici předjíždělo auto s modrým majákem na střeše. Co mě upoutalo, byly tři věci:
1. Maják byl "jednostranný" - blikal jen nad řidičem
2. Maják byl málo vidět - na větší vzdálenost prakticky neviditelný, byl málo jasný, a řekl bych, že to byly spíš LEDky v nějakém placatém tvaru, než ten klasickej "obrácenej kyblíček", co na autech vozívají BS.
3. Auto bylo starý Toledo (rok tak 2001), nějaké světlejší barvy (béžová metalíza?), bez vnějšího označení a na "služební" auto zas málo nóbl...

Netuším, co to bylo zač...
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: majáky

Příspěvek od widle »

PlusOne píše:Minulý týden mě večer na dálnici předjíždělo auto s modrým majákem na střeše. Co mě upoutalo, byly tři věci:
1. Maják byl "jednostranný" - blikal jen nad řidičem
2. Maják byl málo vidět - na větší vzdálenost prakticky neviditelný, byl málo jasný, a řekl bych, že to byly spíš LEDky v nějakém placatém tvaru, než ten klasickej "obrácenej kyblíček", co na autech vozívají BS.
3. Auto bylo starý Toledo (rok tak 2001), nějaké světlejší barvy (béžová metalíza?), bez vnějšího označení a na "služební" auto zas málo nóbl...

Netuším, co to bylo zač...
večerdův služebák? :mrgreen:
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: majáky

Příspěvek od PlusOne »

widle píše:
PlusOne píše:Minulý týden mě večer na dálnici předjíždělo auto s modrým majákem na střeše. Co mě upoutalo, byly tři věci:
1. Maják byl "jednostranný" - blikal jen nad řidičem
2. Maják byl málo vidět - na větší vzdálenost prakticky neviditelný, byl málo jasný, a řekl bych, že to byly spíš LEDky v nějakém placatém tvaru, než ten klasickej "obrácenej kyblíček", co na autech vozívají BS.
3. Auto bylo starý Toledo (rok tak 2001), nějaké světlejší barvy (béžová metalíza?), bez vnějšího označení a na "služební" auto zas málo nóbl...

Netuším, co to bylo zač...
večerdův služebák? :mrgreen:
Tak starý Toledo to zas nebylo ;-)

Tenhle model:
Obrázek
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
patper
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5486
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha-Rakovnicko-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: majáky

Příspěvek od patper »

hasmen píše:Další případ dementů... http://www.novinky.cz/krimi/251812-fale ... tni-clanky" onclick="window.open(this.href);return false; :baseball:
Tak to uz je fakt mazec 8O :arrow: cituji - Před policisty se pak jeden z podvodných hasičů prokazoval falešným služebním průkazem inspektora požární ochrany, navíc neoprávněně užíval tabulku „Lékař ve službě“ a k dokonání všeho si výtečník přivlastnil i vysokoškolský titul mgr.

Co to je za magora? Na co si to hraje???

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: majáky

Příspěvek od Bastard »

Ho nevzali v Plzni, no :mrgreen: Tak šel o level vejš :mrgreen:

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: majáky

Příspěvek od pino.t »

Bastard píše:Ho nevzali v Plzni, no :mrgreen: Tak šel o level vejš :mrgreen:
Možná to jen v Plzni nestihl "dostudovat".
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Staník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 417
Registrován: 15.04.2008 17:22
Bydliště: Deutschland + Ejdžkej

Re: majáky

Příspěvek od Staník »

golfar píše:
Hammer píše: Řídit nad 21 let plus profesní osvědčení k modrým majákům.
možná máš starší info, k žízení na maják potřebuješ ten věk 21 a pouze platný strojnický školení (samozřejmě od HZS, kde si odsedíš dva dny na teorii a pak dostaneš razítko), ten profesák není už potřeba (školení mám z listopadu tak by nám nekecal kraviny přeci)
Tj, ale tohle platí pro vozidla nad 3,5 tuny - CAS, AZ atp, ale pro auta do 3,5 tuny (VEA, OA..) platí to co bylo řečeno + většinou ještě referentské zkoušky. Jinak ten profesák jak jsi psal potřeba nejní. :wink:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“