aaa auto ?

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

aaa auto ?

Příspěvek od Tomikcek »

Zdravím,chtěl bych se zeptat co si myslíte o áčkách ? Je jasné že těm jejim kilometrám se nedá věřit a někde jsem slyšel že serviskám taky ne , ale jde mi o to že segra si chce koupit octávku a dívali jsme se na aaa auto a našli jsme tohle ... http://www.aaaauto.cz/cz/skoda-octavia/ ... t%5B1%5D=0" onclick="window.open(this.href);return false; příjde mi to až podezřele levné ne ? Jasné že za ty prachy to nebude nic moc ale co se ušetří na koupi by se do něj mohlo vrazit a snad by to mohlo dopadnout dobře ... takže co si o tom autě , té ceně a o aaa auto myslíte ?
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
tom.ik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1327
Registrován: 07.11.2009 16:10
Bydliště: Písek ok.F-M sev.morava
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od tom.ik »

Nevím jake máš zkušenosti s nima,ale když jsem chtěl koupit u nich auto já tak měli hodně fiktivnich inzerátu aby jsi jen zavolal a tam Ti řeknou že už není a cpou Ti auto třeba i o 50 tis dražší.Stalo se mi že mi nabizeli starší auto s vice kilometrama za větší prachy než to co inzerovali,takže total nesmysl podle mně!
SEAT ALHAMBRA 1.9 Tdi 85 kW+chip od Tdi Drapek
vw golf IV 1.9Tdi 81kW+chip
škoda SUPERB 1.8T tiptr. LPG
BMW 320i 6V,vw golf I 1.6i,golf II 1.6D,golf III 1.9D

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od Tomikcek »

aha,hmmm... tak to je blbé no :( řeknu jí ať tam zkusí zavolat a uvidí se
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
Phob
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5012
Registrován: 14.03.2010 12:54
Bydliště: Okolí Třince
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od Phob »

áčka jsou největší podvodnící... tam bych auto raději nebral. ale každého věc

Uživatelský avatar
Tomikcek
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1622
Registrován: 14.08.2010 13:05
Bydliště: Hovězí - Vsetín
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od Tomikcek »

nj,řeknu ji at se radši mrkne po nějakých forech s autama z bazaru nemáme moc dobré zkušenosti
VW Passat CC 2009 2.0TDi 125kW + Audi S4 b5 avant 2.7BiTurbo s K04 - V̶W̶ P̶a̶s̶s̶a̶t̶ 3̶B̶G̶ 9̶6̶k̶W̶ 6̶q̶ -̶ A̶u̶d̶i̶ A̶4̶ b̶7̶ 2̶.̶0̶T̶F̶S̶I̶ Q̶ -̶ A̶4̶ b̶5̶ 1̶.̶8̶T̶ Q̶

Uživatelský avatar
widle
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6549
Registrován: 25.09.2007 18:49
Bydliště: Pržno okr. Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od widle »

třeba škoda forum, určo tam v bazaru něco bude
žiju stále kupředu, protože tak je to správné.... http://www.Bodroteam.cz

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: aaa auto ?

Příspěvek od PlusOne »

Phob píše:áčka jsou největší podvodnící... tam bych auto raději nebral. ale každého věc
Nemyslím si, že někdo, kdo by se živil výhradně šméčkama, by fungoval na trhu už tolik let. "Neprůstřelné" a pro zákazníka nevýhodné smlouvy mají v každém druhém bazaru. Pokud jdeš s někým, kdo autům rozumí, dá se s nima vcelku jednat, i oni potřebují prodat, a uvědomují si to, takže by měli vyjít maximálně vstříc. Navíc, pokud vím, tak všechna auta vlastní.
Čili, v Ačkách se dá koupit auto asi jako všude jinde, jde o to nenechat se zblbnout, nevěřit kilometrům, koukat spíš po stavu, a ptát se, ptát se, ptát se.
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
Brilantis
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 323
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kunčice nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od Brilantis »

Zkusil bych taky podle vin zjisit historii km. Při koupi Sharana jsem si zavolal do servisu. zjistili jsme rozdíl v km 145tis. km

Uživatelský avatar
monicka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 03.02.2009 15:08
Bydliště: české budějovice

Re: aaa auto ?

Příspěvek od monicka »

Mám podobmé zkušennosti jako Tom.ik. týden jsem tam obhlížela auto. stavem i cenou super. rozhodli jsme se s přítelem do áček zajet a zjistit co a jak. v záloze jsem měla ještě další 2. stav aut jsem si kontrolovala 15 minut před odjezdem k nim. když jsem přijela najednou už tam nebylo ani jedno. prý že ho teď zrovna museli asi prodat. velký houby. byla jsem u nich dvakrát a pokaždé mě nas.... již nikdy více. ovšem ono v jiných bazarech není jiné. nějaké si vyhlídnete, jdete se na to podívat protože na netu to vypadá krásně a když to vidíte tak byste brečeli a ještě z vám lžou do očí.

Standa12648
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 18.12.2009 07:01
Bydliště: Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od Standa12648 »

Tak to já mám zase jinou skušenost. Passata jsem kupoval u AAA v Plzni a naprostá spokojenost. Auto mi po telefonu rezervovali, umožnili projížďku i prohlídku technikem, kterého jsem si dovezl sebou. V klidu jsem si mohl pročíst smlouvu - nikde žádné malé písmenka. Nikam mne netlačili a dokonce js´me se domluvili i na malém snížení ceny.
Passat 2,3 VR5 4MOTION

Uživatelský avatar
semik86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 10.03.2009 19:32
Bydliště: Vysočina

Re: aaa auto ?

Příspěvek od semik86 »

Fakt??? 8O Tak to slyšim takhle prvně, že to bylo absolutně v pořádku a nikam Tě netlačili... 8O To, že jste ce dohodli na ceně, je normál, ale jinak o áčkách moc dobrá slova neslýchávám.. :? Asi záleží na daným kusu, no a taky o štěstí :wink:
De omnibus est dubitandum ;-)

Na prodej:
- pár dílů na B5, B5.5: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=172086" onclick="window.open(this.href);return false;
- VW Passat na ND: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=184420" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
PlusOne
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10258
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Haná :-D

Re: aaa auto ?

Příspěvek od PlusOne »

semik86 píše:Fakt??? 8O Tak to slyšim takhle prvně, že to bylo absolutně v pořádku a nikam Tě netlačili... 8O To, že jste ce dohodli na ceně, je normál, ale jinak o áčkách moc dobrá slova neslýchávám.. :? Asi záleží na daným kusu, no a taky o štěstí :wink:
Tak ono dokud je všechno OK, zpravidla se nic nedočteš ;-) Až když se něco podělá, rozvíří to vody, a jelikož Ačka jsou suverénně největší, a asi taky nejvíc prodají, ta pravděpodobnost, že někdo nebude spokojenej, nebo že se prodá šmejd, je jaksi vyšší, no.
Hle, co o Ačkách říká sám "velký DFENS":
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2009011301" onclick="window.open(this.href);return false;
Na životě miluju tu pestrost - každej den mě nasere někdo jinej...

Uživatelský avatar
semik86
Pilot
Pilot
Příspěvky: 853
Registrován: 10.03.2009 19:32
Bydliště: Vysočina

Re: aaa auto ?

Příspěvek od semik86 »

Zajímavý článek Plusone :wink: Díky za vysvětlení :)
De omnibus est dubitandum ;-)

Na prodej:
- pár dílů na B5, B5.5: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=172086" onclick="window.open(this.href);return false;
- VW Passat na ND: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=227&t=184420" onclick="window.open(this.href);return false;

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od Hammer »

Standa12648 píše:Tak to já mám zase jinou skušenost. Passata jsem kupoval u AAA v Plzni a naprostá spokojenost. Auto mi po telefonu rezervovali, umožnili projížďku i prohlídku technikem, kterého jsem si dovezl sebou. V klidu jsem si mohl pročíst smlouvu - nikde žádné malé písmenka. Nikam mne netlačili a dokonce js´me se domluvili i na malém snížení ceny.

A toto by měla být samozřejmost při koupi ojetiny. Myslím toho technika. K tomu prohlídka zespod, geometrie... Amen!

Uživatelský avatar
_GK_
Závodník
Závodník
Příspěvky: 552
Registrován: 09.06.2009 17:47
Kontaktovat uživatele:

Re: aaa auto ?

Příspěvek od _GK_ »

Auto je nejlepší koupit u dobrýho známýho nebo příbuznýho. Druhá nejlepší možnost je dovoz z Německa jejich sankce za machinace jsou tak velký že ti poví zdaleka nejvíc o stavu ať už v bazaru tak u jednotlivce. Třetí možnost je podle mě forum a pak už jen běžná inzece, autobazary a ty velký až na konci.

Nejen že ojebávaj nakupující ale i prodávající, známej tam tuhle nechal Mazdu MPV prohlídli všechno bylo fajn jenže auto měsíc stálo a když přišel zájemce tak logicky u staršího auta na první nastartování po takový době fouklo černej obláček. Zájemce hned couvnul a áčka hned volali že už auto nechtěj a ať si pro něj přijede, nakonec auto prodal známýmu a ten jezdí bez jediný vložený koruny už několik měsíců.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“