Vyřazení vozidla z evidence

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Vyřazení vozidla z evidence

Příspěvek od Dom-VW »

Čau kluci. Potřebuju pomoct (poradit). Dostal jsem G2 za odvoz, kterej byl v depozitu, že si ho dám do kupy, ale časem se to zvrtlo (prohnilá kastle atd..). Je to odhlášený na mě, takže jsem normálně zapsanej v papírech ale je to pořád v depozitu. Auto jsem nechal ekologicky zlikvidovat, takže mám papír s potvrzenim o EKO likvidaci. A potřebuju se toho něak zbavit na dopraváku, kde chtěj abych to za 800Kč na sebe dohlásil aby se to mohlo trvale vyřadit z evidence. Budu platit EKO poplatek? Dá se tohle něak obejít? Předem díky za rady ;)

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení vozidla z evidence

Příspěvek od pino.t »

No musíš se domluvit, ale jelikož vozidlo už vlastně není, tak bys ho platit neměl, záleží co to bude za úředníka.
Mě třeba jedna řekla, že bych měl platit eko daň př stejné situaci, možná i trocha těžší, protože sem ztratil techničák a auto bylo na mě odhlášeny a když mi vyrobily novej, kterej byl na staré majitele a na mě to v tom techničáku odhlásili, ale už s novým datem, tudíž bych daň platit měl, že ji musím zaplatit, ale ve druhejch dveřích to po mě nechtěla.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Dom-VW
Řidič
Řidič
Příspěvky: 72
Registrován: 07.04.2011 15:45

Re: Vyřazení vozidla z evidence

Příspěvek od Dom-VW »

Tak to jsem zvědavej. Bojim se tam docela jít, ale taky mi příjde jako blbost platit za něco, co už neexistuje. Tak snad na mě budou hodní.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyřazení vozidla z evidence

Příspěvek od pino.t »

Tak logicky je to blbost platit eko daň za něco co už nebude poškozovat ekologii, že.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Vyřazení vozidla z evidence

Příspěvek od Bastard »

Jestli budeš něco platit, tak max za tu dohlášku. Eko určitě ne.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“