Škoda Plus

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
hajmir20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.12.2011 10:22

Škoda Plus

Příspěvek od hajmir20 »

Zdravim,předem se omlouvám pokud jsem toto téma špatně zařadil nebo pokud už podobné existuje,ale já jsem ho bohužel nikde nenašel.Rád bych si koupil Škodu Octavii II,rád bych rok 07,08 2.0 tdi 103kw s počtem kilometrů do 120-130 tis.Cena do 280 tis kč.Do této chvíle jsem byl pevně rozhodnutý, že si auto koupím v německu,tak jako i moje předchozí Seat Leon 1.9 tdi.Především z důvodu menšího nepořádku v ojetinách oproti ČR.Ale při prohlížení internetu jsem narazil na nabídky programu Škoda Plus,který poskytuje zajímavou roční záruku a automobily se tam dají sehnat s rozumným počtem kilometrů za rozumné peníze (stejně jako jiní "šejdíři" AAA atd) .Přijde mi to na dnešní poměry až podezřele dobrá kombinace.Proto se na vás obracím s dotazem,zda nemáte někdo s tímto programem zkušenosti? Ať už dobré,nebo špatné.Předem děkuji za informace.

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Škoda Plus

Příspěvek od skacel99 »

sice neporadím,ale tohle mě taky zajímá,protože chcu příští rok kupovat to samý,ale ve 4 kole a do 150 000 km...

Uživatelský avatar
Rapiďák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 30.09.2008 19:08
Bydliště: MB-přímo u zdroje

Re: Škoda Plus

Příspěvek od Rapiďák »

Z vlastní zkušenosti nedoporučuji, jiná cena na auta na škoda plus stránkách než ve skutečnosti v bazaru zapření slevy po telefonu, okatě stočené kilometry jako všude jinde, stav auta takový že ani nešlo nastartovat, gumy na kolech každá jiná z toho dvě zničené natolik že to cukalo při jízdě s volantem apod. V palivové nádrži snad nasráno co tam byly za sračky místo benzínu. Vím že nemůžu čekat od auta z roku 2001 žádní zázraky ale přece když jsem si ho rezervoval a předem ohlásil kdy se přijdu podívat tak auto aspoň připravím. :negative: :negative: :negative:

hajmir20
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 18.12.2011 10:22

Re: Škoda Plus

Příspěvek od hajmir20 »

Děkuju za příšpěvek,určitě zhodnotím,můžu se zeptat kde si měl auto vybraný?

Uživatelský avatar
Rapiďák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 98
Registrován: 30.09.2008 19:08
Bydliště: MB-přímo u zdroje

Re: Škoda Plus

Příspěvek od Rapiďák »

Bylo to dvakrát přes škoda plus nejdřív u auto-fleischer a potom Havex. :negative:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“