Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
bennyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 03.11.2010 17:06

Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od bennyy »

Zdravim, začátkem října roku 2011 jsem si koupil auto - s tím, že v autě není klimakompresor - prý byl kupován nový, kterej se rozbil, tak ho dali reklamovat. Do smlouvy bylo napsáno, že po vyřízení reklamace proběhne následná výměna klimakompr. Ovšem prodejce se už z toho pomalu začíná vykrucovat - prý to na reklamaci neuznali, tak se to tam posílá znova a ať prej zavolám za 6 tejdnů - doba kterou prý maji na vyřízení reklamace. Tento týden by už měla být reklamace vyřízená... Nejspíš už počítám s tím, že zase reklamaci neuznali, protože se prodejce neozval...

A chci se zeptat, zda mám vůbec nějakou šanci z něj dostat nějaký peníze za ten klimakompresor? Případně jak postupovat.... :baseball:

Díky :wink:
VW Passat 1.9 TDi 81kW r.v.1999 :blush:

Pajiki
Řidič
Řidič
Příspěvky: 64
Registrován: 29.11.2007 13:57
Bydliště: šiškof

Re: Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od Pajiki »

co přesně je napsáno ve smlouvě.... trvej prostě na montáži funkčního klimakompresoru, nějaká reklamace ti může být ukradená. Pokud je to bazar tak to můžeš oznámit na čoiku nebo oi
SAGvan

bennyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 03.11.2010 17:06

Re: Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od bennyy »

Bohužel soukromá osoba...

Jinak do smlouvy jsme napsali pouze to, že po dohodě bude provedena výměna čelního skla a kompresoru klimatizace. V tu chvíli mě nenapadlo, že by s tou reklamací mohl být nějakej problém, když byl novej, posral se a byl stále v záruce :? ...
VW Passat 1.9 TDi 81kW r.v.1999 :blush:

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od GeneHawkins »

Písemně vyzvat k uzavření dohody, na kterou se odkazuje kupní smlouva. Tedy kdy bude provedena ona výměna.

bennyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 03.11.2010 17:06

Re: Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od bennyy »

No a co když mě stim pošle někam :)
VW Passat 1.9 TDi 81kW r.v.1999 :blush:

Uživatelský avatar
GeneHawkins
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1429
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od GeneHawkins »

Soud.

bennyy
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 03.11.2010 17:06

Re: Kupní smlouva - výměna klimakompresoru

Příspěvek od bennyy »

No dobrý, tak jsem se s nim nakonec dohodl tak, že mi pouze dá klimakompresor a výměnu si udělám na svoje náklady. Tak jsem kompresor dostal, ale teď jde o to jestli bude funkční. Protože už na první pohled se zdá, že něco snim nebude v pořádku. Je tam kus ulomenej. Tak jsem zvědavej....
VW Passat 1.9 TDi 81kW r.v.1999 :blush:

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“