Kdo zavinil dopravní dehodu

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od VLK »

Můžete mi říct kdo za to může jsem asi blázen.Už se to táhne 3/4 roku.Pojištovna mi nechce proplatit fakturu za opravu.Půl roku jsem uháněl pána aby to nahlásil, potom valal likvidátor že mi proplatí fakturu do 14 dnů.Nic nepřišlo tak jsem tam volal a lividátor mi řek že pán podal vyjádření že za to nemoh protože měl dostat přednost z prava.

Policie tam nebyla pán se na místě omlouval že nekoukal kam jede.Do Protokolu nenapsal nic o tom že nesouhlasí.

Vozidlo A neblikalo nabouralo levim rohem do pravého zadního kola vozidla B
Přílohy
nehoda seat.JPG

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od pino.t »

Vozidlo B je tvoje, že? Já bych řekl, že na vině je vozidlo A, protože vozidlo B normálně jelo a zezadu do něj narazilo vozidlo A při vyjíždění z parkovacího místa.
Napiš Hammerovi.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od sapik88 »

Pokud to je tak jak to je, tak je to vina jeho,... a ikdyby se chtel hadat na prednost z prava, tak tu kdybys mu nedal, tak ti to napere do PP max predni dvere, ne PZ roh,... navic on tak jak stoji mel vycouvat, ne prejizdet to vyznaceny stani,... aspon si to myslim, ale jistej si tim nejsem,... =) ale tim ze toto nedani prednosti z prava neni, za tim si sotjim,...

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od VLK »

Vozidlo B neni moje ale opravoval jsem ho :wink:

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od VLK »

[quote="sapik88"]Pokud to je tak jak to je, tak je to vina jeho,... a ikdyby se chtel hadat na prednost z prava, tak tu kdybys mu nedal, tak ti to napere do PP max predni dvere, ne PZ roh,... navic on tak jak stoji mel vycouvat, ne prejizdet to vyznaceny stani,... aspon si to myslim, ale jistej si tim nejsem,... =) ale tim ze toto nedani prednosti z prava neni, za tim si sotjim,...[/quote


Podle mě měl vycouvat a ne jezdit přes čáry jak se mu chce

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od pino.t »

I kdyby stál kde jsem vyznačil vozidlo C a byl tam nacouván, a narazil do tvého zadku, tak je to jeho vina, protože tady toto není křižovatka, ale parkovací místo, tudíž přednost zprava není.
Přílohy
nehoda seata.JPG
nehoda seata.JPG (17.49 KiB) Zobrazeno 1454 x
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Mažňák
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2662
Registrován: 10.02.2011 17:55
Bydliště: Zlín

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od Mažňák »

tak tak, toto je chyba vozidla A
jelikož přejel plnou čáru ( toto učí už v autoškole!!!, a mě na toto zkoušel nachytat při závěrečkách v autoškole)
2003 VW Passat 3BG kombi 1.9 TDI PD 96kw
White combi with red rims
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=126&t=187129" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od sapik88 »

jj, ale ikdyby ne, vyjizdi z parkovaciiho stani, a oprednosti zprava tu neni rec, navic kdyby to nato chtel nejak uhrat, by mu nesmel trefit az zadek auta

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od VLK »

Nejhorší je že Direct si to nemyslí

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od sapik88 »

A jaký bylo jejich vyjádření k tomu, co ti napsali jako podání toho, že to byla tvoje chyba, potažmo toho, komu si to spravoval,.... pokud měli vypsaný ty papíry o nehodě, a dali je na pojišťovny,.. nedalo by se to dát dodatečně k projednání policii? Že došlo ktomu a ktomu, ten a ten uznal vinu, ale teď je problém na pojišťovně, že označují za viníka "tebe" což je v rozporu s předpisy,.... by stálo za to to zjistit, jestli se to dá dořešit,... pokud už jste teda nezjistili, že to třebas nejde,... to se stát mě, a pak semnou takhle pojišťovna vydrbat, tak nevím kdo by to schytal víc, jestli pojišťovna, nebo ten druhej řidič,..

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od Hammer »

VLK píše:Můžete mi říct kdo za to může jsem asi blázen.Už se to táhne 3/4 roku.Pojištovna mi nechce proplatit fakturu za opravu.Půl roku jsem uháněl pána aby to nahlásil, potom valal likvidátor že mi proplatí fakturu do 14 dnů.Nic nepřišlo tak jsem tam volal a lividátor mi řek že pán podal vyjádření že za to nemoh protože měl dostat přednost z prava.

Policie tam nebyla pán se na místě omlouval že nekoukal kam jede.Do Protokolu nenapsal nic o tom že nesouhlasí.

Vozidlo A neblikalo nabouralo levim rohem do pravého zadního kola vozidla B

Ty jsi jako vozidlo B ze svého místa vycouval a pán ze svého místa jel přes plné čáry a vrazil do tebe zezadu do pravého zadního rohu? Kdy k nárazu došlo, když jsi ještě couval?

Co mělo které auto poškozené, bavíme se o rozích, nemusím vědět o blatníkách atd.

Uživatelský avatar
VLK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 168
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od VLK »

Hammer píše:
VLK píše:Můžete mi říct kdo za to může jsem asi blázen.Už se to táhne 3/4 roku.Pojištovna mi nechce proplatit fakturu za opravu.Půl roku jsem uháněl pána aby to nahlásil, potom valal likvidátor že mi proplatí fakturu do 14 dnů.Nic nepřišlo tak jsem tam volal a lividátor mi řek že pán podal vyjádření že za to nemoh protože měl dostat přednost z prava.

Policie tam nebyla pán se na místě omlouval že nekoukal kam jede.Do Protokolu nenapsal nic o tom že nesouhlasí.

Vozidlo A neblikalo nabouralo levim rohem do pravého zadního kola vozidla B

Ty jsi jako vozidlo B ze svého místa vycouval a pán ze svého místa jel přes plné čáry a vrazil do tebe zezadu do pravého zadního rohu? Kdy k nárazu došlo, když jsi ještě couval?

Co mělo které auto poškozené, bavíme se o rozích, nemusím vědět o blatníkách atd.
Vozidlo B nebylo zaparkované jelo po té silnici.Vozidlo A vyjelo přes plné čáry a nabouralo do pravé zadní části vozidla B.Vozidlo B nárazník držák nárazníku lišta nár. na výměnu oprava boku.Šlo to na P.Z kolo a sebralo to nárazník atd.Vozidlo A Levé přední světlo možná odřenej nárazník nic víc na tom favoritu neměl

Hammer
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1467
Registrován: 07.11.2007 19:46
Bydliště: Moravské Slovácko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od Hammer »

Tady je to A vozidlo jedoucí po komunikaci a B vozidlo vjíždějící na komunikaci, nebo můžeš si vybrat řidič vozidla B se podle stop na vozidlech nevěnoval dostatečně řízení svého vozidla.

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od pino.t »

Hammer píše:Tady je to A vozidlo jedoucí po komunikaci a B vozidlo vjíždějící na komunikaci, nebo můžeš si vybrat řidič vozidla B se podle stop na vozidlech nevěnoval dostatečně řízení svého vozidla.
Přesně naopak ne? Když vozidlo A zezadu narazilo do vozidla B
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
sapik88
Profík
Profík
Příspěvky: 979
Registrován: 29.10.2009 12:48
Bydliště: Brno - venkov - Drásov

Re: Kdo zavinil dopravní dehodu

Příspěvek od sapik88 »

taky bych rekl ze se Hammer upsal =)

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“