Ověření vin pro ČKP

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Ověření vin pro ČKP

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Čágos kluci, mám takovej problém s českou kanceláří pojistitelů, poslali mi dopis, že mám zaplatit peníze za auto co jsem nikdy neměl, podle informací, jsem takový auto nevlastnil, tak jsem jim volal, že to je blbost, tak se omluvily, že se stala chyba a že napsaly mylný onformace jenom, ale že se jedná o jiný auto a po telefonu mi sdělily že jde o toto auto s vin : WVWZZZ7MZYV032071 jenomže nemám páru o jaký jde, jednou mi řekli, že jde o golfa a po druhý v dopise o Sharana a po telefonu prostě řekli že neví, že tam je prostě tenhle vin, nechápu jak v tom můžou mít takovej bordel nevědět o jaký auto se jedná, takže bych potřeboval vědět zda by jste to nemohl někdo zjistit o jaký auto jde, kdyby jste byl tak hodnej :roll:

Uživatelský avatar
kombajnek
Člen klubu
Příspěvky: 197
Registrován: 30.06.2009 23:03
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Re: Ověření vin pro ČKP

Příspěvek od kombajnek »

Ahoj,

dle dekodéru VIN
Je asi špatně VIN napsáno...takže čert ví.
Výrobce Volkswagen
Model Sharan
Modelový rok 2000
Závod Palmela, Portugalsko (Westmoreland, PA, USA to 1988), Portugalsko
Vyrobeno v Německo (Evropa)
Výrobní číslo 032071
Validní Ne: Kontrolní součet nesouhlasí.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Ověření vin pro ČKP

Příspěvek od Bastard »

Zajdi si na městskej úřad, ať ti vyjedou seznam vlastněných vozidel...

cheetah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 213
Registrován: 30.12.2008 19:49
Bydliště: Vlašim

Re: Ověření vin pro ČKP

Příspěvek od cheetah »

Bude to nějakej dotah na čistopisu, tam se píše pouze VIN a pár základních informací. Pravděpodobně došlo k nějaké chybě při následném převodu vozidla na prvního majitele v ČR. Takže přemýšlej, jakého Sharana jsi dotáhl a prodal v posledních 3 letech:) a třeba se k tomu dostaneš. Jinak jak psal Bastard dojdi na úřad a nech si vypsat dle rodného čísla vozidla, která jsi kdy vlastnil a uvidíš, je ale možné že ti řeknou, že se jedná o dotažené vozidlo, které prošlo dovozovou technickou, ale mohlo být pak rozebráno na díly a nebylo dohlášeno a proto neregistrují RZ, která by dohlšce byla vydaná:).

Uživatelský avatar
Shear_5
Profík
Profík
Příspěvky: 939
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ratíškovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Ověření vin pro ČKP

Příspěvek od Shear_5 »

Pošli tu ČKP do řiti.

Kód: Vybrat vše

http://owww.cz/jak-jsem-vyhral-svuj-maly-boj-s-ceskou-kancelari-pojistitelu/ 
 http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2012110401
A když nic nezabere, tak na odbor dopravy, nechat si vystavit protokol vlastněných vozidel a to jim poslat. Stojí to 50 Kč, zpět z nich nic nedostaneš, do jejich call centra nemá smysl volat, ti lidé tam nerozumí mluvenému slovu a pořád cosi melou o zákonu, přitom jsou to blbosti, jenomže co s nima...

Tatovi se to stalo, 4 lidi jsem tam poslal do patřičných míst, protože odbor dopravy nemusí ten protokol vydávat, ale pokud má na tom člověk právní zájem, pak není zbytí a dokument vydat musí. Vyhrožovali de-facto exekucí apod. prostě je to banda komediantů, přitom registr obsahuje prý okolo 10% chyb a ti šmejdi vymáhají tedy něco, co je chybné.

Možná pomůže stížnost k ČNB, protože ona je zřizovatel nebo něco takového, takže hlavně nic neplatit.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“