Zastoupení Škoda a přestavba motoru

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
BADBOYSFAMILY
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4709
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha Picco
Kontaktovat uživatele:

Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od BADBOYSFAMILY »

Čágos kluci, nedělal jste někdo přestavbu/ výměnu/zmenu motorizace ?

Doma máme Octavii 1 - 1.6i 85PS, ale spotřeba na tom motoru neni nic moc jak každej víme, tak jsem se rozhodnul, že tam našim dám místo toho 1.9 Tdi AGR a potřeboval bych vědět zda jste někdo řešil podobnou změnu i u vw, jak to dneska chodí po těch letech. Zda mi to povolí změnu paliva. Tenkrát jsme to řešily u starýho golfa, ale to už je něco let. Díky moc

pohodarkajik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1258
Registrován: 28.11.2010 19:28
Bydliště: Rychnov nad kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od pohodarkajik »

zapomeň že ti dneska jaká koliv přestavba projde, kor z benzinu na naftu, to škodovka nikdy nepovoli

Jarda S.
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1743
Registrován: 31.03.2010 20:12
Bydliště: Netolice

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od Jarda S. »

tak s touhle myšlenkou se rozluč http://www.mdcr.cz/NR/rdonlyres/1273CBD ... 146095.pdf" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat AVF 2004
GIII variant tdi bosch 764 => 100kw - KPower
felda 1.3 LPG

Uživatelský avatar
Robass
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 205
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od Robass »

BADBOYSFAMILY píše:Čágos kluci, nedělal jste někdo přestavbu/ výměnu/zmenu motorizace ?

Doma máme Octavii 1 - 1.6i 85PS, ale spotřeba na tom motoru neni nic moc jak každej víme, tak jsem se rozhodnul, že tam našim dám místo toho 1.9 Tdi AGR a potřeboval bych vědět zda jste někdo řešil podobnou změnu i u vw, jak to dneska chodí po těch letech. Zda mi to povolí změnu paliva. Tenkrát jsme to řešily u starýho golfa, ale to už je něco let. Díky moc

Toto fungovalo u VW měnili jsme běžně motory 1.4 16V za diesel 1.9 tdi 66kw,mohli jsme max.navýšit o 20% výkon a změnit palivo a vyšlo to papírově na 5 tis.kč,u Škoda auto je to v prdeli,nechtějí slyšet ani o výměně řízení natož o změně motorizace,takže ti nic nepovolí.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Zastoupení Škoda a přestavba motoru

Příspěvek od Bastard »

Nepovolí ti to ani VW, už nějakej pátek...

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“