co me hrozí

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

co me hrozí

Příspěvek od coberk »

zdravim, mam takovy problem a chci se zeptat jestli se nekomu uz neco podobnyho stalo a co z toho mel takze vcera jsem jel z hradce kralove smer kostelec na tech rovinkach se to da seslapnout celkem dobre tak jsem jel predjizdel jsem a v proti jel nakladak dobre rekl jsem si tam je silnice na 5 aut vedle sebe tak ho predjedu no a pri moji smule tam jeli policajti ve vw caddy nebyla oznacena byla bíla ani majaky nic zastavovali me tak ze me zkouseli predjizdet a meli z okna vystrcenej ruku a maval abych zastavil no a problem je v tom ze to jak jsem predjizdel nakladak maj nahrany na videu na mobilu pak do me zacal policajt rejt ze jsem tam musel jet 180 ze me nemohli dojet atd....ma na videu i jak on jel 130 ale co vim tak rychlost se meri jen certifikovanyma meridlama a rychlost me nezmerily .....no tak me zastavily vylezli policajti z pistoli v ruce a rvaly rychle ven a vubec nevim co to melo znamenat nevim ani co to bylo za policajty protoze volaly statni aby to resily no tak me prijde predvolani na vysvetleni a ptam se co me z tohodle hrozi za postih dekuji za kazdou radu

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: co me hrozí

Příspěvek od skacel99 »

Byli to vůbec policajti? Co ti řekli,že jsou zač? to je nějaký divný :laugh: Nebyli v civilu,že volali stáťáky??
To mi připadá jako moc ,velká shoda náhod. Nevystřelil si z tebe někdo?
Auto neoznačený,nemají ani vnitřní majáky,nemají plácačku na zastavení,nemají kameru ani radar,točí si to na mobil,volají kolegy,aby si to vyřídili...Měli alespoň uniformy?

Každopádně téma dávám do sledování,vypadá to docela výživně 8)

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: co me hrozí

Příspěvek od 11mAjA11 »

Hlavně to celkově je celé napsané v jednom kuse tak je to velice nesrozumitelné.
Vůbec bych nezastavoval a dojel bych k nejbližší policejní stanici, nebo bych já volal 158 ihned po tom co by na mě někdo řval, mával a vytáh na mě jakoukoli zbraň..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: co me hrozí

Příspěvek od skacel99 »

Tak víš jak,předjíždí na prasáka,tak měl bobky a zastavil. Ono v té chvíli tě asi nic jinýho nenapadne

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: co me hrozí

Příspěvek od coberk »

nevim co to bylo zač neřekli me to ale meli jeste v kufru čokla volali statnaky a divny je ze prijel jen jeden policajt v aute vzdycky jezdej dva, neco blekotal ze budu dva ROKY bez papiru jo jeden mel uniformu

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: co me hrozí

Příspěvek od skacel99 »

No a legitimovali tě,sepisovali něco? Pokud sis nebyl jistej,co jsou zač,proč jsi nechtěl aby se prokázali průkazem? to by bylo asi jediný řešení,teď těžko něco řešit,co to vlastně bylo

Uživatelský avatar
Kwapo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1368
Registrován: 26.07.2008 22:19
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: co me hrozí

Příspěvek od Kwapo »

Buď v klidu. Oni porušili více předpisů než ty.

1. Nebyli ustrojení
2. Zastavovali neadekvátním způsobem
3. Mobil a nekalibrovaný tachometr na vozidle není měřící zařízení
4. Neadekvátní použití síly, kdy na tebe rovnou vytáhli bouchačku
5. Oficiálně to řešil jen jeden policajt, nikoliv dva takže taky špatně

Každej průměrnej právník tě z toho musí dostat pomalu i s náhradou škody.

Každopádně já bych nezastavil. Nepoužili předepsané prostředky a postupy.

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: co me hrozí

Příspěvek od coberk »

v tu chvíli me to nenapadlo abych jim rekl aby se prokazali,sem byl v soku s tej bouchacky

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: co me hrozí

Příspěvek od coberk »

daval jsem jim obcanku ridicak a technicak spolujezdec co jel se mnou jim musel dat taky obcanku nevim jetli neco sepisovali spis asi ne akorat si na me brali cislo mobilu

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: co me hrozí

Příspěvek od Bastard »

Prvně bych si vzal právníka, protože ty bys dojel už jenom na to, že neumíš psát tečky a čárky...

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: co me hrozí

Příspěvek od coberk »

Pišu na rychlo z mobilu,našel jsem tohle http://www.12bodu.cz/bodovany-prestupek-125c-1k-33.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Nwkt
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2723
Registrován: 18.10.2011 21:33
Bydliště: ČR
Kontaktovat uživatele:

Re: co me hrozí

Příspěvek od Nwkt »

Podepisoval jsi něco?

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: co me hrozí

Příspěvek od coberk »

Nepodepisoval jsem nic

Uživatelský avatar
11mAjA11
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9062
Registrován: 13.09.2008 15:42
Bydliště: Small Town in North Moravia

Re: co me hrozí

Příspěvek od 11mAjA11 »

Tak co řešíš ??
Když jsi nic nepodepsal tak se nic nestalo, nebyl jsi na místě, neřídil jsi auto, atd. atd.
Někdo si z Tebe udělal řiť a nebo si narazil na namachrované ocasy v civilu, co chtějí spasit svět, akorát pozapomněli, že jsou jasně stanovená pravidla, zákonem o policii..
Moje přibližovadla :Golf Mk II TDi AHF, Golf Mk IV 1.6 16V, T3 1.6D Alpinweiss - Das ReiseWagen, Sup1AMX, GSX-R 750, Jawa 23 Mustang, Alhambra I AFN,P206
Příběh Australanky --> Obrázek

R.I.P. areka

coberk
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 245
Registrován: 27.11.2011 13:28
Bydliště: Ústi nad Orlicí

Re: co me hrozí

Příspěvek od coberk »

ale maj me natočenyho,no myslis ze kdys jsem nic nepdepsal ze to je neplatny a nemam to resit jo ?

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“