dieselgate,přehrát software nebo ne?

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
ffrufru
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 19.12.2007 20:51
Bydliště: Plzeňský kraj,Stříbro

dieselgate,přehrát software nebo ne?

Příspěvek od ffrufru »

Zdravím, dostal jsem pozvánku na svolávací akci k nahrání nového,necinklého,programu do řídící jednotky.Jaký máte názor? Je to 2,0 TDI CR
103 kW, najeto 360 tis. km. Má to vůbec smysl to absolvovat?Slyšel jsem ,že v Německu s tím může být problém,když není opravený SW.
Prý se vylepuje nějaká známka do kufru?Díky za Vaše názory.

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: Motor 2.0Tdi CR 103 kW,dieselgate,přehrát software nebo ne?

Příspěvek od SandrikGVI »

Zdárek
I já jsem dostal pozvánku na přehrání SW. stejný motor 2.0 TDI 103kW CFFB a nepujdu tam. O známce jsem neslyšel. Mě poslali že mam přijet někam do Ústí nad Labem :negative: co tobě??

Uživatelský avatar
SHODAN
Závodník
Závodník
Příspěvky: 623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: f Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: Motor 2.0Tdi CR 103 kW,dieselgate,přehrát software nebo ne?

Příspěvek od SHODAN »

Není to v zákoně ze musis... Nevim jak muze byt problem v nemecku kdyz je to absolutně nerozeznatlne na pohled.. Auto nehuli. Jen ekoterorismus Jinak ti to vlastně degradujou... Takže fuck it

Odesláno z mého 6045Y pomocí Tapatalk
Obrázek

Uživatelský avatar
JARDA
Řidič
Řidič
Příspěvky: 189
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pelhřimov

úprava softwaru

Příspěvek od JARDA »

Zdravím, dnes jsem obdržel vyzvání k návštěvě servisu VW z důvodu úpravy softwaru v rámci NOx. Kdo to máte již za sebou a má to nějáký viditelný výskedek??
Dík JARDA

Uživatelský avatar
SandrikGVI
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2239
Registrován: 18.01.2011 20:20
Bydliště: Středočechy :D

Re: dieselgate,přehrát software nebo ne?

Příspěvek od SandrikGVI »

to JARDA: tema uz tu je tak jsem ho sloucil s tvojim ;)

ladus
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 31.10.2009 09:49

Re: dieselgate,přehrát software nebo ne?

Příspěvek od ladus »

Zdravím mám VW Tiguan 2,0 TDI CR 103 kW r.v.2010 najeto 99.000km byl jsem v servisu VW na opravě odřeného nárazníku, bylo mě doporučeno přehrátí podvodného softwaru s upozorněním že bych mohl mít v Německu problém při kontrole..... Po ujištění, že se nezmění žádné vlastnosti jsem souhlasil. Vozidlo je od té doby hlučnější hlavně při volnoběhu (na to si nemohu vůbec zvyknout), má i při studeném startu trochu vyšší otáčky než před úpravou. Dále se mě zdá že má o dost vyšší spotřebu a méně zrychluje. Auto používám každý den a do té doby nemělo jakoukoli závadu. Hluku si všimla okamžitě i moje manželka....... Byl jsem to reklamovat a bylo mě řečeno je nic neslyší a že to tím softwarem určitě být nemůže....... Chtěl jsem tam nechat přehrát původní software, ale prý to nejde. Mám ještě Passat CC s tímto motorem a po této zkušenosti si úpravu již nepodstoupím............ a nikomu bych to ani nedoporučoval....

shikaree
Závodník
Závodník
Příspěvky: 598
Registrován: 13.07.2009 13:49

Re: dieselgate,přehrát software nebo ne?

Příspěvek od shikaree »

http://www.autoforum.cz/zajimavosti/sve ... pily-i-vw/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... dieselgate" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“