OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Co byste delali pri vedomi, ze po uvedeni osoby blizke budou predvolavat Vasi rodinu k vyslechu?

Radsi bych se priznal, nez obtezovat celou moji rodinu.
8
40%
Ukecaval bych je, aby tam zasli a zachranili me.
5
25%
Ani bych je ukecavat nemusel, vsichni by tam kvuli me sli radi.
7
35%
 
Celkem hlasů: 20

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Mirinda »

Shemik píše:No jo, to je fakt covece, to me vubec nenapadlo. Takze vlastne ani nemusim nekam k Pekingu, staci rict hodne caste jmeno z Prahy, kde jich nejspis bude hodne. Kdyby si meli zvat k vyslechu vsechny Josefy Novaky z Prahy, tak by si kvuli jednomu prestupku museli pozvat nekolik set lidi, tak to radsi zabalej. 8)

No jo, ale nedolovali by ze me dalsi info, jako proc neznam jeho presne bydliste, kdyz jsem mu nechal ridit moje auto a tak podobne :?:

U cecha je to takovy osemetnejsi....cizinec je jistejsi 8) Nebo myslis ze jsem nekdy predvolavala ty araby co meli ridit auto ty jedny nejmenovany spolecnosti s luxusnima autama? :lol: Vzdy tam meli jen jmeno a bydliste :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Shemik »

Jasny, budou to kuci Armando, Uzumbura a Tchai Chuo Dung :lol:
No mozna to obcas pujcim i Uvemu. :lol:
Diky, ted uz mam jistotu. 8)

Uživatelský avatar
PPetr
Závodník
Závodník
Příspěvky: 582
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od PPetr »

Tak mě tak napadlo, jestli jsou nějaký státy, kam co poldové posílají. Tipoval bych že na Slovensko by se to klidně stát mohlo. Ale když mi něco přijde a ja kouknu do knihy hostů a napíšu tam třeba nějakýho skopčáka, tak jestli by ho obeslali....???
Vím že jistější bede nějaká "Horoucí pr.el" ale jen pro zajímavost...
ubytování v Praze: ZDE

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Mirinda »

PPetr píše:Tak mě tak napadlo, jestli jsou nějaký státy, kam co poldové posílají. Tipoval bych že na Slovensko by se to klidně stát mohlo. Ale když mi něco přijde a ja kouknu do knihy hostů a napíšu tam třeba nějakýho skopčáka, tak jestli by ho obeslali....???
Vím že jistější bede nějaká "Horoucí pr.el" ale jen pro zajímavost...
Se slovenskem mame dobrou komunikaci ohledne lustraci osob, takze tam by problem nebyl a nemecko je taky docela blizko, ale jde o to klik informaci podas :idea:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Shemik »

Kuci ja to 4. 11. 2007 na chodove pretapl o 21 km, na 40 mi namerili 61, minus 3km tolerance radaru, takze 58 pouzitelnych. Cili jednalo se o prekroceni o mene nez 20 km/h cili 1.000 Kc. Nicmene na fotce jen lesklo okno auta, takze proti me meli kulovy. Ted 1. 4. 2008 jsem to u nich byl na predvolani vysvetlit. Jedine ceho jsem se bal, ze me nepouci, ale prijemne me prekvapili. Cert na me vytahl dokonce i papir s poucenim a podrobne mi vysvetlil ze proti osobe blizke nemusim vypovidat. Pak otevrel fotku z radaru s jen se lesknoucim oknem a konstatoval, ze kdo ridil vuz se z fotky nedozvi, tak jsem mu vysvetlil, ze osobu, ktera vuz ridila znam, ale nehodlam proti ni vypovidat, nebot je to me osoba blizka. Jelo to tam jak na pase, cert rekl "jasne", napsal do papiru, "uzavreno", usmali jsme se na sebe a ja sel domu. No mel jsem kliku, protoze nemeli moji fotku. :lol:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Mirinda »

Shemik píše:Kuci ja to 4. 11. 2007 na chodove pretapl o 21 km, na 40 mi namerili 61, minus 3km tolerance radaru, takze 58 pouzitelnych. Cili jednalo se o prekroceni o mene nez 20 km/h cili 1.000 Kc. Nicmene na fotce jen lesklo okno auta, takze proti me meli kulovy. Ted 1. 4. 2008 jsem to u nich byl na predvolani vysvetlit. Jedine ceho jsem se bal, ze me nepouci, ale prijemne me prekvapili. Cert na me vytahl dokonce i papir s poucenim a podrobne mi vysvetlil ze proti osobe blizke nemusim vypovidat. Pak otevrel fotku z radaru s jen se lesknoucim oknem a konstatoval, ze kdo ridil vuz se z fotky nedozvi, tak jsem mu vysvetlil, ze osobu, ktera vuz ridila znam, ale nehodlam proti ni vypovidat, nebot je to me osoba blizka. Jelo to tam jak na pase, cert rekl "jasne", napsal do papiru, "uzavreno", usmali jsme se na sebe a ja sel domu. No mel jsem kliku, protoze nemeli moji fotku. :lol:

No tak super...gratuluju :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Shemik »

Dik Miri :lol:

Nicmene mel bych dalsi orisek pro Miri, Hammera a ostatni znale. Doslechl jsem se, ze i kdyby moji fotku meli, tak mohu tvrdit, ze to nejsem ja a oni s tim nemuzou nic delat, je to tak nebo ne :?:

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Mirinda »

Shemik píše:Dik Miri :lol:

Nicmene mel bych dalsi orisek pro Miri, Hammera a ostatni znale. Doslechl jsem se, ze i kdyby moji fotku meli, tak mohu tvrdit, ze to nejsem ja a oni s tim nemuzou nic delat, je to tak nebo ne :?:

Tezko se to dokazuje.... :roll: Ale vazne zalezi na fotce :wink:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Shemik »

No rikal mi to bratranek, jehoz kamaradovi se to stalo. Pry tam meli jeho fotku jak vysitou, pry uplne jak z obcanky, proste podle fotky to bylo vice nez jasne a on jen rekl, ano toho muze na fotce znam a vim, ze v dobe prestupku ridil muj vuz, ale ja to nejsem a odmitam proti tomuto muzi vypovidat, nebot bych jeho ujmu pocitoval, jako ujmu sobe vlastni a tecka. Vic z nej nedostali. :lol:

Otazka je, zda muzou i tak tuto jasnou fotku povazovat za dukaz a vlastne rozhodnout o tom, zda je to on ci nikoli a pokutu s body udelit i bez jeho vypovedi, nebo pokud rekne, to co rekl, tak mu nemuzou nic :?: :?: :?:

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Žížal »

Tím že dělám pro číňany, tak asi začnu parkování házet na číňany a napadá mě ještě jedna možnost jak to udělat neřešitelné - papír o pujčení auta mít v čínštině, nebo aspoň jméni uvést v originálu - v pasu musí mít obojí a i na některé dokumenty musí přijit rozsypaný čaj - to by asi pro úřad nebylo jednoduše dořešitelné.
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od labolatolni_mys »

error...dneská ráno otevřu novinky a čtu, buď jsem fakt demment a nechápu to neboť mám asi teď málo promile v krvi nebo opravdu nahoře sedí banda demmentů? Spáchám delikt tím že neuvedu jméno osoby blízké? A za to mám dostat pokutu? To je snad apríl ne? Se tomu zatím směju... :lol:
Novinky.cz píše:Princip je takový, že majitel vozidla, které bylo zachyceno například při jízdě na červenou nebo při vysokém překročení rychlosti, odmítne označit řidiče vozidla, čímž spáchá správní delikt. Není to přestupek ani trestný čin a nebude tedy potrestán připsáním bodů nebo odnětím řidičského průkazu. Dostane pokutu, o jejíž výši ještě nebylo rozhodnuto.

Tento způsob ještě musí odsouhlasit expertní skupina, dále vláda a také poslanci. Není tedy jisté, jak to nakonec dopadne, nicméně podobně to funguje například v Rakousku nebo ve Švýcarsku,“ řekl Právu mluvčí MD Karel Hanzelka.
poznámka: Ve švýcarsku a rakousku nemají Kocourkov :lol:

nebo další dobrej joke:
Novinky.cz píše:Další návrh počítá s tím, že každý řidič, který zastaví mimo obec třeba kvůli poruše nebo nehodě, na sobě bude muset mít už při vystupování z vozidla reflexní vestu. Ta tedy nemůže být umístěna v kufru, ale například ve dveřích nebo palubní přihrádce. Toto nařízení platilo dříve jen pro řidiče z povolání. „Povinnost mít reflexní vestu bude platit pouze mimo obce. Pokud tedy řidiče zastaví hlídka v Praze a on řekne, že s autem mimo Prahu nejezdí, tak ji mít nemusí,“ vysvětlil Hanzelka.
to řekne každej a je z toho venku :lol:

Uživatelský avatar
labolatolni_mys
Pilot
Pilot
Příspěvky: 818
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: E.ON Distribuce a.s.
Kontaktovat uživatele:

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od labolatolni_mys »

Shemik píše:No rikal mi to bratranek, jehoz kamaradovi se to stalo. Pry tam meli jeho fotku jak vysitou, pry uplne jak z obcanky, proste podle fotky to bylo vice nez jasne a on jen rekl, ano toho muze na fotce znam a vim, ze v dobe prestupku ridil muj vuz, ale ja to nejsem a odmitam proti tomuto muzi vypovidat, nebot bych jeho ujmu pocitoval, jako ujmu sobe vlastni a tecka. Vic z nej nedostali. :lol:

Otazka je, zda muzou i tak tuto jasnou fotku povazovat za dukaz a vlastne rozhodnout o tom, zda je to on ci nikoli a pokutu s body udelit i bez jeho vypovedi, nebo pokud rekne, to co rekl, tak mu nemuzou nic :?: :?: :?:
ŘÍKÁM TO ASI MILIONKRÁT A ŘEKNU TO I PO MILIONKRÁTPRVNÍ: Nikdo nemá právo tě fotit na veřejném prostranství (státní silnice je veřejné prostranství jakbysmet) a i kdyby tuto fotku měli tak to není důkaz protože jsi nedal souhlas k tomu aby tě fotili. Záznamový materiál jde použít třeba jako důkaz když někdo někoho zabije, nebo ukradne něco málo státu a nebo hafo soukromé osobě, ale jinak u soudu při překročení rychlosti nebo že nějakej kluk rozbil sousedce okno NELZE použít.

Uživatelský avatar
Marosh16v
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4753
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Krnov/Bratislava

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Marosh16v »

labolatolni_mys píše:
Shemik píše:No rikal mi to bratranek, jehoz kamaradovi se to stalo. Pry tam meli jeho fotku jak vysitou, pry uplne jak z obcanky, proste podle fotky to bylo vice nez jasne a on jen rekl, ano toho muze na fotce znam a vim, ze v dobe prestupku ridil muj vuz, ale ja to nejsem a odmitam proti tomuto muzi vypovidat, nebot bych jeho ujmu pocitoval, jako ujmu sobe vlastni a tecka. Vic z nej nedostali. :lol:

Otazka je, zda muzou i tak tuto jasnou fotku povazovat za dukaz a vlastne rozhodnout o tom, zda je to on ci nikoli a pokutu s body udelit i bez jeho vypovedi, nebo pokud rekne, to co rekl, tak mu nemuzou nic :?: :?: :?:
ŘÍKÁM TO ASI MILIONKRÁT A ŘEKNU TO I PO MILIONKRÁTPRVNÍ: Nikdo nemá právo tě fotit na veřejném prostranství (státní silnice je veřejné prostranství jakbysmet) a i kdyby tuto fotku měli tak to není důkaz protože jsi nedal souhlas k tomu aby tě fotili. Záznamový materiál jde použít třeba jako důkaz když někdo někoho zabije, nebo ukradne něco málo státu a nebo hafo soukromé osobě, ale jinak u soudu při překročení rychlosti nebo že nějakej kluk rozbil sousedce okno NELZE použít.
No Miri, tak tohle nám osvětli!

Uživatelský avatar
Roman Pearce
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NA VETVI

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Roman Pearce »

Nonstop odtah ala G2TDI +420607998877

Who, What, When, Why?

Uživatelský avatar
Roman Pearce
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1210
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: NA VETVI

Re: OSOBA BLÍZKÁ-POUŽITÍ předvolání blízkých, výmluva na cizince

Příspěvek od Roman Pearce »

selkie píše:
Shemik píše: Takze jestli Ti dobre rozumim, tak se uz jen chybi hezky usmat na certa, poprat hu hezky zbytek dne, slusne pozdravit a hledat dvere :?: :lol:
Kazdopadne budes muset mit napsanejch vic jmen, pac kdyz to auto pucis nejakymu cernochovi, tak tam nemuzes napsat tohle, to je jasny :lol: :lol:
a ty si nedas pokoj s tema cernejma ze????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nonstop odtah ala G2TDI +420607998877

Who, What, When, Why?

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“