Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Hoj, dneska mi volal kamarád, že byl na bengách a prej mu tvrdili, že už nesmí uvést osobu blízkou.. Je to tak, že dneska už za přestupek odpovídá majitel auta? Já myslim, že nic ještě neschválili, ale pro jistotu se ptám, jestli mi něco neuteklo? Co? Mirindo? Hammere?

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Leon »

Cyp_the_trestacz píše:Hoj, dneska mi volal kamarád, že byl na bengách a prej mu tvrdili, že už nesmí uvést osobu blízkou.. Je to tak, že dneska už za přestupek odpovídá majitel auta? Já myslim, že nic ještě neschválili, ale pro jistotu se ptám, jestli mi něco neuteklo? Co? Mirindo? Hammere?
To je blbost, dneska sem cestou v autě poslouchal rádio a tam mluvili teprve o návrhu kterej jde do sněmovny na schválení, kterej obsahuje konec osoby blízký a povolení alkoholu v krvi 0.3 promile, takže to určitě ještě neplatí, asi se ho snažili zblnout.

Uživatelský avatar
Myš
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2051
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Myš »

Leon píše:
Cyp_the_trestacz píše:Hoj, dneska mi volal kamarád, že byl na bengách a prej mu tvrdili, že už nesmí uvést osobu blízkou.. Je to tak, že dneska už za přestupek odpovídá majitel auta? Já myslim, že nic ještě neschválili, ale pro jistotu se ptám, jestli mi něco neuteklo? Co? Mirindo? Hammere?
To je blbost, dneska sem cestou v autě poslouchal rádio a tam mluvili teprve o návrhu kterej jde do sněmovny na schválení, kterej obsahuje konec osoby blízký a povolení alkoholu v krvi 0.3 promile, takže to určitě ještě neplatí, asi se ho snažili zblnout.

jj mleli to v rádiu snad celej den,jinak si přeba benga už myslej že to tak je :lol:
►►► VÝCHODOČESKÉ SRAZY ◄◄◄

Mám své myšlení, kterému málokdo rozumí.... Obrázek

Uživatelský avatar
Mirinda
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4386
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Mirinda »

Cyp_the_trestacz píše:Hoj, dneska mi volal kamarád, že byl na bengách a prej mu tvrdili, že už nesmí uvést osobu blízkou.. Je to tak, že dneska už za přestupek odpovídá majitel auta? Já myslim, že nic ještě neschválili, ale pro jistotu se ptám, jestli mi něco neuteklo? Co? Mirindo? Hammere?

Tak hezky ho napalili, pokud tomu uveril :lol: :lol: :lol: Neboj...az to zrusi tak to bude hodne diskutabilni tema 8) Ja tomu porad neverim ze jim to projde :roll:
Dobrá nálada nevyřeší všechny Vaše problémy, ale nasere tolik lidí, že je dobré si ji udržet :-)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Mirinda píše:
Cyp_the_trestacz píše:Hoj, dneska mi volal kamarád, že byl na bengách a prej mu tvrdili, že už nesmí uvést osobu blízkou.. Je to tak, že dneska už za přestupek odpovídá majitel auta? Já myslim, že nic ještě neschválili, ale pro jistotu se ptám, jestli mi něco neuteklo? Co? Mirindo? Hammere?

Tak hezky ho napalili, pokud tomu uveril :lol: :lol: :lol: Neboj...az to zrusi tak to bude hodne diskutabilni tema 8) Ja tomu porad neverim ze jim to projde :roll:
Naštěstí trval na svým ;-) Díky všem za rady..

Uživatelský avatar
Kvidas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 16
Registrován: 10.02.2008 23:08

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Kvidas »

osoba blízka jeste stale plati, ale prej cajty uz to sere a v nakych okresech to prej budou resit ze si budou teda obvolavat osoby blizky. Mozna jen vyhruzka..
Old school VW FUN ;)
------------------------
3er BMW life: E30 - E36.. Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=amKUT9RdFYQ

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Bastard »

I kdyby, tak pořád tady máme Ústavu a listinu základních lidských práv a svobod, která říká : Článek 37
(1) Každý má právo odepřít výpověď, jestliže by jí způsobil nebezpečí trestního stíhání sobě nebo osobě blízké.

Takže bengaboys se můžou jít bodnout...

Uživatelský avatar
Stepix
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1726
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: C.Budejovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Stepix »

tady na tom odkazu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=3 ... 7&start=15 je má diskuse s kamarádem, kterej má právo jako hobby! osoba blízká bude platit až na věky věků ámen. Pro ty co něchtěj číst příspěvek na konci odkazu - stručně - je tam návod, jak se vypořádat s výzvou od MP/PČR za špatné stání/parkování :wink:

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Kvidas píše:osoba blízka jeste stale plati, ale prej cajty uz to sere a v nakych okresech to prej budou resit ze si budou teda obvolavat osoby blizky. Mozna jen vyhruzka..
A hlavně osoba blízká je druh/družka - sem zvědavej, jak zjistěj, s kým právě chodím :-D

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Wegas »

Bastard píše:I kdyby, tak pořád tady máme Ústavu a listinu základních lidských práv a svobod, která říká : Článek 37
(1) Každý má právo odepřít výpověď, jestliže by jí způsobil nebezpečí trestního stíhání sobě nebo osobě blízké.

Takže bengaboys se můžou jít bodnout...
a i kdyby uplatnily zakon, ve kterym se bude rikat, ze za prestupky spachany vozidlem zodpovida majitel (nebo i jinak), tak ve stejne listine je uvedeno, ze clovek nemuze byt sihan za neco,co nespachal. Do zakonu si muzou davat co chtej, ale Ústava a listina základních lidských práv a svobod je nadrazena dalsim zakonum. Tohle muze platit na lidi, co nevi.
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od zviratko »

zrovna včera jsem dostal na Homolce paírek za stěrač že jsem stál na chodníku , kdo to tam zná tak asi ví že je tam celkem problém sehnat místo na zaparkování , mám dopis kde se to všechno píše , vždycky to tam všechno přepíšu a pošlu na MP a mám klid. Udělal jsem to takhle už několikrtá a nikdy mi nic nepřišlo :-)
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od molczik »

Jojo.. vojebávat systém, to nám šlo vždycky na jedničku. I kdyby osobu blízkou zrušili, tak český národ si zase nějakou kličku najde, aby se nemusel zodpovídat z toho, co podělal. V tomto jsme světoví mistři, řekl bych. 8)
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
stréc od piva
Pilot
Pilot
Příspěvky: 759
Registrován: 30.09.2007 12:57
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od stréc od piva »

to se neumite zachovat jak chlapi,a proste kdyz udelam pruser,tak se priznat? :evil: :evil:
Ať si každej jezdí čím a jak chce,ale blbci na silnici ať se mi vyhnou ! AMEN

Uživatelský avatar
Filip
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2864
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Fiji
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Filip »

stréc od piva píše:to se neumite zachovat jak chlapi,a proste kdyz udelam pruser,tak se priznat? :evil: :evil:
uhodls...jsou totiž mezi námi i dámy :lol:

Uživatelský avatar
Wegas
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1274
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: hen tam kosek vod Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Platí už, že se nesmí uvádět OSOBA BLÍZKÁ?

Příspěvek od Wegas »

stréc od piva píše:to se neumite zachovat jak chlapi,a proste kdyz udelam pruser,tak se priznat? :evil: :evil:
i kdybych se nehodlal chovat jako chlap, tak nehodlam platit cokliv statu, ktere se tvari jako demokraticke a pritom vladu zakony vubec nezajimaji, hrabe do vlastni kapsy a volici, treba se poser (platit dane je mi proti srsti, ale to ma na starosti zamestnavatel, s tim toho moc nenadelam). Situace je holt takova, ze pokud je i minimalni moznost neco neplatit, tak toho vyuziu.
Kdybyste nepřetržitě prděli 6 let a 9 měsíců, vyprodukovali byste tolik plynu, jehož energie se rovná energii jedné atomové bomby.

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“