Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

policie, úřady, nehody, pojišťovny...

Moderátoři: Shemik, Moderátoři

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od Shemik »

Kuci, jen tak do placu, nedalo mi to a vzpomel jsem si vcera za volantem na vasi diskuzi o tom kdy sviti oranzova. A sviti pri kazde zmene. Neni to jen jednim smerem, ale obema, jak od zelene k cervene, tak i obracene od cervene k zelene.
Cili strida se 0 0 0 0 0 0 0 0 ... atd. 8) :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od molczik »

Shemik píše:Kuci, jen tak do placu, nedalo mi to a vzpomel jsem si vcera za volantem na vasi diskuzi o tom kdy sviti oranzova. A sviti pri kazde zmene. Neni to jen jednim smerem, ale obema, jak od zelene k cervene, tak i obracene od cervene k zelene.
Cili strida se 0 0 0 0 0 0 0 0 ... atd. 8) :lol:
A to si zjistil až včera? To snad né. :wink: :lol:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od Shemik »

No to jooo. Nebot jsem nad tim jestli to jde jen jednim smerem, jak tu nekdo psal, nebo obema ale faaakt nikdy nepremyslel. Sice jsem si to myslel, ale nebyl jsem si jist, tak vcera civim na semafory a ono ejhle. :lol: No Tebe nad timhle nekdy napadlo premejslet nebo si to pamatovat? Tim spis jak to covek pouziva denne, tak to uz ani nevnima :lol:

Uživatelský avatar
ITAL
Řidič
Řidič
Příspěvky: 86
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tam kde končí čechy a začíná morava

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od ITAL »

To jsem tam plácnul já,ale napsal jsem to úmyslně,pác tak asi před měsícem jsme měli slejzák ze školy a nějak ani nevím jak na to padla řeč a věřte nebo ne tak ze 17 lidí to asi 12 řeklo blbě.Já jsem to teda věděl,ale možná je to tím,že jsem na světlech každý den několikrát,ale když někdo třeba vidí světla jednou do měsíce,tak se ani nedivím,páč kdyby měl člověk všechno vědět,tak by to bylo na blázinec. :lol:

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od Shemik »

No v podstate je to jak pises, jen bych to videl obracene s tou castosti. Ja denne jezdim Prahou, tak na semafory civim porad, proto uz to ani nevnimam, resp. vnimam to podvedome. Kdybych bydlel v Krumlove, jako kdysi, kde jsou 2 semafory a videl bych je 2x za mesic, tak si to verim budu pamatovat. Ale to muze byt u kazdeho individualni zalezitost :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od molczik »

Shemik píše:No to jooo. Nebot jsem nad tim jestli to jde jen jednim smerem, jak tu nekdo psal, nebo obema ale faaakt nikdy nepremyslel. Sice jsem si to myslel, ale nebyl jsem si jist, tak vcera civim na semafory a ono ejhle. :lol: No Tebe nad timhle nekdy napadlo premejslet nebo si to pamatovat? Tim spis jak to covek pouziva denne, tak to uz ani nevnima :lol:
No asi tě zklamu, ale co znemanejí barvy semaforu a jak semafor funguje mám zaryto pod kůží asi stejně jako která ruka je levá a která pravá....takže nad tímhle opravdu nepřemýšlím, natož si to nepamatovat. :lol: To, že oranžová s čerevnou (než zasvítí zelená) zanemá "připravit se" a že samotná oranžová po zelené znamená "bacha bude červená, projeď pouze v případě, že to nejsi schopnej zastavit" ... to ví přeci každej, kdo má řidičák, ne? :D

Stejnak si myslim, že si ze mě deláš pr**l. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od Shemik »

No take Te zklamu, pr_el si nedelam. Ver tomu, ze kdybys z voleje, tedy bez teto diskuze predem, polozil dotaz tak, ze das na vyber ze dvou moznosti
1) sviti oranzova po cervene
2) sviti oranzova po zelene
tak vetsina, nebo alespon dost velka cast i pomerne inteligentnich lidi, tim myslim netupcu bude vybirat jednu z tech moznosti a zdaleka ne kazdeho ihned napadne, ze oranzova sviti v obou pripadech. Kdyz jsem se nad tim ted zamyslim, tak se mi to take vybavuje, i bez pohledu na semafor, ale v prvni chvili jsem se proste nechal nachytat "spatne polozenym dotazem". Ti rikam ridim se semaforem nekdy az 30x za den. Takovych "jasnych" veci, ktere vnimas hodne casto, ale podvedome a tezko by sis je vybavil je hafo. Ty by sis vybavil semafor, me semafor nachytal i kdyz pres nej jezdim hafokrat za den a ja bych si nejspis vybavil jinou vec, ktera by nachytala Tebe. Priklad me nenapada.

To mas neco jak ten stary vtip, s tou kravou a mlikem. 98% lidi, ktere ho jeste neslyseli, Ti na dotaz co pije krava odpovi, ze mliko, i kdyz vedi, ze je to blbost, ale jde o reakci podvedomi :lol:

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od molczik »

Shemik píše:No take Te zklamu, pr_el si nedelam. Ver tomu, ze kdybys z voleje, tedy bez teto diskuze predem, polozil dotaz tak, ze das na vyber ze dvou moznosti
1) sviti oranzova po cervene
2) sviti oranzova po zelene
tak vetsina, nebo alespon dost velka cast i pomerne inteligentnich lidi, tim myslim netupcu bude vybirat jednu z tech moznosti a zdaleka ne kazdeho ihned napadne, ze oranzova sviti v obou pripadech. Kdyz jsem se nad tim ted zamyslim, tak se mi to take vybavuje, i bez pohledu na semafor, ale v prvni chvili jsem se proste nechal nachytat "spatne polozenym dotazem". Ti rikam ridim se semaforem nekdy az 30x za den. Takovych "jasnych" veci, ktere vnimas hodne casto, ale podvedome a tezko by sis je vybavil je hafo. Ty by sis vybavil semafor, me semafor nachytal i kdyz pres nej jezdim hafokrat za den a ja bych si nejspis vybavil jinou vec, ktera by nachytala Tebe. Priklad me nenapada.

To mas neco jak ten stary vtip, s tou kravou a mlikem. 98% lidi, ktere ho jeste neslyseli, Ti na dotaz co pije krava odpovi, ze mliko, i kdyz vedi, ze je to blbost, ale jde o reakci podvedomi :lol:
Oukej.. v poho. Kajn štres. :wink:
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od Shemik »

Ja ja, frštén, natýrlich :lol:

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od zviratko »

Tak už ti něco přišlo ???
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

djslim
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 368
Registrován: 03.12.2007 11:18
Bydliště: UH. Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od djslim »

a ja sem si vzdycky myslel ze je to cervena,cervena oranzova,zelena,oranzova,cervena a pak zas cervena s oranzovou
zakladatel http://blueteamub.ic.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Shemik
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 8286
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha / Č. Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kamera fotici prujezd na cervenou - ma nekdo zkusenost?

Příspěvek od Shemik »

Zatim nic, tak doufam, ze to tak zustane. 8)

Odpovědět

Zpět na „Klubová poradna“